Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

iwonek - bo pierwsze zdjęcie to tak wiesz... "oczami męża" haha, on zawsze lubił moje okrągłe kształty :]
imiona Twoich synków wezmę pod uwagę przy następnym dziecku :) chociaż znałam jednego Szymona... i niestety już mi się "kojarzy" niekoniecznie miło ;).

Co do Łucji to ja bym chyba Lusia mówiła... Sama nie wiem .

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Piszcie mi na pw wasze nicki,terminy porodu,pleć jak znacie, imiona jak macie zrobię pierwszą stronkę.
Napisałam do Mamba czy zgadza się aby usunąć jej post bo ona założyła wrzesień a na śierpniówkach jest jeśli się zgodzi napiszę do admina czy tak idzie aby usunąć a mój wkleić,jeżeli nie wyrażą zgody zrobię pierwszą stronke a najwyżej mamba wklei,choć to będzie trochę nie wygodne bo wszystkie zmiany prosić kogoś ;)

Odnośnik do komentarza

a, to Mamba jest na sierpniówkach, bo właśnie się zastanawiałam dlaczego nasza założycielka się nie odzywa :)

Od Łucja to wydaje mi się, że najczęściej zdrabnia się Łusia (jak w Jeżycjadzie:)), słyszałam też np. Łucuś, Łuculka.

Iwonek, my właśnie synka chcieliśmy nazwać Szymek albo Tymek, bardzo ładne imiona :), no ale prawdopodobnie się nam jednak nie przydadzą.

Odnośnik do komentarza

iwonek
Iwa nie wiem czy to przejdzie.. Bo jak na czerwcowkach tez nie bylo zalozycielki to mogli zamienic na osbe ktora byla na pierwszej stronie... No ale moze po zmianie systemy to da sie zrobic;)

Na pierwszej stronie i chyba na drugiej sa same gratulacje a potem następna jest Karim która też jest na sierpniówkach.

Odnośnik do komentarza

:Hi ya!:
Melduję się i ja jako przyszła wrześniowa mama.

Przyznam ,że podczytywałam Was ,ale nie miałam odwagi nic pisać gdyż na poczatku ciaży były same problemy i obawy. Strach i stres czy będzie wszystko ok.
Z badań wyszła mi toxoplazmoza,którą na szczęście zaraziłam się długo przed zajściem w ciążę. Gdy jeszcze czekałam na wyniki z laboratorium miałam usg i tam też niespodzianka-ciąża młodsza o 2,5 tyg niż według terminu z OM.:o_no:

Na szczęście jest wszystko w porządku-dzidzia rośnie:big_whoo:

Śliczne macie brzuszki :36_2_25:

Pozdrawiam Was serdecznie :36_2_53:

Odnośnik do komentarza

cześć asiorek352 :)
mi wyszło, że toksoplazmozy ani nie miałam, ani nie mam, co mnie trochę zdziwiło. Całe życie wychowywałam się z mnóstwem kotów i byłam przekonana, że już mnie kiedyś dopadło... Muszę teraz kontrolować co 3 miesiące.
Dobrze, że już wszystko ok :). Nic Ci nie pozostało, tylko cieszyć się z powiększającego brzuszka.

Co do zwierzaków. Dzisiaj pojawiły się u nas bociany :36_1_66:

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

agusb
cześć asiorek352 :)
mi wyszło, że toksoplazmozy ani nie miałam, ani nie mam, co mnie trochę zdziwiło. Całe życie wychowywałam się z mnóstwem kotów i byłam przekonana, że już mnie kiedyś dopadło... Muszę teraz kontrolować co 3 miesiące.
Dobrze, że już wszystko ok :). Nic Ci nie pozostało, tylko cieszyć się z powiększającego brzuszka.

Co do zwierzaków. Dzisiaj pojawiły się u nas bociany :36_1_66:
Dziekuję Wam za ciepłe przywitanie :big_whoo:

Ja byłam przekonana ,że toxo będę miała ujemne. Nigdy nie miałam styczności z kotami. Nie posiadam kotów. Tyle,że gdzieś po osiedlu biegają.

Jak to powiedział P. doktor. Wystarczy ,że kot nasiusiał na ziemnię w której rosło jakieś warzywo i ja je zjadłam:ehhhhhh: Choć myję wszystko starannie-nie pomogło!!!

było minęło.:big_whoo:

Odnośnik do komentarza

asiorek352
:Hi ya!:
Melduję się i ja jako przyszła wrześniowa mama.

Przyznam ,że podczytywałam Was ,ale nie miałam odwagi nic pisać gdyż na poczatku ciaży były same problemy i obawy. Strach i stres czy będzie wszystko ok.
Z badań wyszła mi toxoplazmoza,którą na szczęście zaraziłam się długo przed zajściem w ciążę. Gdy jeszcze czekałam na wyniki z laboratorium miałam usg i tam też niespodzianka-ciąża młodsza o 2,5 tyg niż według terminu z OM.:o_no:

Na szczęście jest wszystko w porządku-dzidzia rośnie:big_whoo:

Śliczne macie brzuszki :36_2_25:

Pozdrawiam Was serdecznie :36_2_53:

Hej Asiorek z tą toksoplazmozą, to faktycznie jest tak ,że można się przez warzywa zarazić i przez jedzenie surowego mięsa ponoć też, więc nie tylko od kotów.
A co do obaw, to one już nam chyba pozostaną na zawsze, jak powiedziałam ostatnio ginowi, że przed każdym usg schizuję i martwię się o to dziecko, to mi powiedział, że to nie minie, bo on ma odchowane dzieci i to samo zjawisko u niego można zauważyć.
No właśnie w czwartek mam wizytę i znowu delirium...

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Witaj asiorek352 :apacz::apacz:

Wzięłam sie dzisiaj za poszukiwanie podgrzewacza do butelek, ale nic mądrego nie znalazłam, dziewczyny czy w ogóle używałyście tego? Jeśli tak czy możecie coś polecić?

Ja nie używałam,ale teraz dużo mam które używa mieszanek to robią tak w butelce częśc wody przegotowanej zimnej a w termosie gorącej,potem tylko dolewają z termosu do butelki ,mieszanka mieszają i mleko gotowe do spożycia ,a jeżeli będziesz karmiła piersią i odciągnięte będziesz chciała dać to na chwilę dasz do kubka z gorącą wodą i też będzie gotowe szybko ::):

Odnośnik do komentarza

toxo to i nawet czai się w wędlinach - tych wszelkich wędzonych i innych nie poddawanych wysokiej temperaturze :/. Mam nadzieję, że nie załapię tego dziadostwa.

co do podgrzewacza - nigdy się nad tym nawet nie zastanawiałam, ale gdy odwiedza mnie koleżanka z małym to zawsze prosi mnie żebym jej na 20 s włożyła butelkę z wodą do mikrofali (nie wiem nawet czy tak można) ale prosi, więc wykonuję polecenie.

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Toksoplazmozę przechodzi się bezobjawowo.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałam, to można przechodzić bezobjawowo, ale czasami objawy przypominają przeziębienie, stan grypowy itd. więc trudno się połapać, że to akurat toxo.

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny myjmy ręce po każdych przytulaskach z kotkami (pamiętajcie, że kot musi być jeszcze chory!)
Nie jedzmy surowego mięsa, ryb wędzonych na zimno i niemytych warzyw i owoców a wszystko będzie dobrze. Ja wychowałam się na wsi z kotami na podwórku, całowałam je i miętosiłam ile wlazło, a chora nie jestem i nigdy nie byłam.
Bez paniki, każda z nas powinna się przebadać pod kątem toxoplazmozy, a potem wystrzegać się rzeczy zakazanych :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Dziewczyny myjmy ręce po każdych przytulaskach z kotkami (pamiętajcie, że kot musi być jeszcze chory!)
Nie jedzmy surowego mięsa, ryb wędzonych na zimno i niemytych warzyw i owoców a wszystko będzie dobrze. Ja wychowałam się na wsi z kotami na podwórku, całowałam je i miętosiłam ile wlazło, a chora nie jestem i nigdy nie byłam.
Bez paniki, każda z nas powinna się przebadać pod kątem toxoplazmozy, a potem wystrzegać się rzeczy zakazanych :)

Dokładnie :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e5396a520b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...