Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

joasia1973
IWA23
joasia1973
Ja wiem, ze dziwczyny sie boja dlatego dziela sie ze wszystkimi bolesciami i lekami. Ja powiem wam jedno, dlatego ze ostatnio tez taka bylam, siedzialam, czytalam, balam sie i poronilam. Dlatego teraz wole sie przygladac, nie pisac a jak juz bedzie okolo 10-12 tygodnia, po pierwszym USG to przyjde sie pochwalic. Za wczesnie teraz. No i w sumie nikt ani w pracy nie wie i tylko najblizsza rodzina ale narazie kazalam im tylko przyjac do wiadomosci, nie wypytywac i spokojnie poczekac.

Przepraszam ale nie zakumałam,co chcesz nam tu przekazać że mamy nie pisać,czytać bo poronimy?
Czy ty uważasz ze poroniłaś bo się balaś,czytałaś itp?

No zle mnie zrozumialas. Ja po prostu siedze i czekam. Bo przeciez nic innego zrobic nie moge. Jak ma sie stac zle to sie stanie. Ja czekam do pewnego czasu , kiedy bedzie mozna zobaczyc ze bije serduszko, ze sa ksztalty. Nie bede sie masakrowac i chodzic co tydzien na usg i sprawdzac czy jest pecherzyk czy bije serce , a jak nie ma to czemu inne maja a ja nie, no i czy moze sie pojawi za 4 dni czy nie.
Po prostu wszystko w swoim czasie, nie panikowac i poczekac. Ale ja mowie ze jak tak robie, i ztym sie tu dziele. No i prosze nie atakuj mnie bo ja nie dlatego tak napisalam.
No i wykasowalam, bo moja intencjom nie bylo jatrzyc na forum a wyrazic to co czuje. No i ja tez mam nadzieje bede mama wrzesniowa i chce tu pozostac bo juz chcialam sie poddac i odejsc gdzie indziej czujac sie tutaj nie chciana, nie zauwazona i nie lubiana. Postanowilam chwilowo jednak sie nie poddawac i jeszcze znalezc jakies przyjazne dusze do wymiany informacji. dziekuje i milej nocy.

Ja cię nie zaatakowałam tylko zapytałam,jak byś ten post pierwszy napisała jakoś jaśniej to by pytania nie było.

Odnośnik do komentarza

iwonek
Iwa, Ela, a o co z tymi przychodniami chodzi???
Ela do luxmedu chodzisz do Robaka, czy gdzieś indziej??

Chyba muszę przekartkowac watek:Oczko:

Do Luxmedu do Robaka, czekam na termin wizyty:-) Pierwszą zarezerwowałam ou kogoś innego, boję się czekać miesiąc...

A jeśli chodzi o przychodnie, to kupiłam ubezpieczenie dodatkowe przez mbank i nie płacę za każdą wizytę, tylko 119 zł/m-c niezależnie od liczby wizyt i badań.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

iwonek
to u mnie 11-go tez 8-my będzie, ale będę się musiała na usg zapisać... nie pomyślałam o tym... bo u mnie osobno wizyta i osobno usg...

ela, polecasz kogos na usg w luxmedzie? tylko nie swatowskiego;)

Ja chodzę prywatnie do gin i on usg robi zaraz po badaniu w ten sam dzień bo sprzęt ma w gabinecie.

Odnośnik do komentarza

iwonek
Iwa, ja tez prywatnie, ale w luxmedzie osobno badanie, a osobno usg... CHodziłam z Tymkiem do innego gina i tak było jak u Ciebie, ale to na drugim końcu miasta, a teraz zależy mi na czasie:Oczko: no i ten do którego chce chodzić pracuje tam gdzie chce rodzić:)

No mój gin prowadzi mnie od 2 ciąży i z tego co mnie doszły suchy to został teraz ordynatorem w naszym szpitalu .

Odnośnik do komentarza

iwonek

co do rezerwacji wizyt to własnie Robak mi podpowiedział, ze zawsze w piątek rano ustalaja na 3 tyg do przodu, wiec to jedyna szansa ze by się wbić do niego::): Musimy się kiedyś zgrać na podobne terminy :D

Mam 13-tego lutego:-)

iwonek
to u mnie 11-go tez 8-my będzie, ale będę się musiała na usg zapisać... nie pomyślałam o tym... bo u mnie osobno wizyta i osobno usg...

ela, polecasz kogos na usg w luxmedzie? tylko nie swatowskiego;)
A po co teraz na usg? Jak jest wszystko ok, to powinno się zrobić pierwsze w 12 tygodniu :-) W poprzedniej ciąży też poleciałam wcześniej, ale niepotrzebnie. A na usg polecam Bartosiewicza. Swatowski czym podpadł? :Oczko: Byłam u niego raz w awaryjnej sytuacji w 16. tygodniu i był bardzo miły, zrobił mi 2 rodzaje usg, rozpoznał płeć ale co najważniejsze - wszystko wyjaśnił.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

ela84 ja w sumie w pierwszej ciązy lchciałam co chwila na usg, bo wczesniej poronienie było i panikowałam strasznie:alajjj:
teraz bym chciała ta kropkę malusią zobaczyć :love:
no ale może masz rację, jeszcze przemyśle sprawę;)

do swatowskiego z drugą ciążą chodziłam i pod koniec bardzo przybierałam na wadze, ale wysoka jestem i nie byłam jakoś straaasznie utyta;) ale kazał mi diete 100 kalorii zastosować i dał do zrozumienia, że gruba jestem (w ciąży):Padnięty:
a na koniec nie chciał mnie z bakterii S. agalactie wyleczyć, bo powiedział , ze to bez sensu, a na oddziale dostałam ochrzan od pediatry, że nie wyleczone i oboje z Szymulkiem antybiotyk braliśmy....
a miły był, bo pewnie szczupła jesteś:hahaha: (żartowałam)

no to się miniemy.... ::(:

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
Ja wczoraj byłam nastawiona na usg że zobaczę tylko zarodek z serduszkiem (wiecie o co mi chodzi) a tam moja fasolina ma głowe,tłów serducho i nawet worek owodniowy już jest.

Iwa to rzeczywiście niesamowite ;)

agilla.r
cześć kobietki, byłam dziś na usg i zobaczyłam upragnione serduszko:) niesamowite uczucie:))

Agilla gratulujemy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...