Skocz do zawartości
Forum

Torebka - ta wymarzona?


Rekomendowane odpowiedzi

Macie może jakąś wymarzoną ( ale tak naj naj) torebkę, czy inne babskie dodatki, które strasznie chciałybyście zobaczyć pod choinką, mimo tego, że np ze względu na cenę raczej nie macie się co tego spodziewać?:)

U mnie taka rzecz jest z kolekcji Michael kors torebki - piękne, drogie i raczej na zarobki mego partnera nieosiągalne.
No ale pomarzyć to mi nikt nie zabroni.
A wy?

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o torebki,to zawsze były moimi najlepszymi przyjaciółkami.Uwielbiam dobierać je do każdej nowej kreacji,do nowej sytuacji,ich zakup od zawsze sprawiał mi ogromną radość.
Jeżeli chodzi o kopertówki,to znam miejsce gdzie jest ich spory wybór, [reklama usunięta] kopertówki
maja różne kolory,różne faktury ale wszystkie piękne i modne.

Odnośnik do komentarza
Gość KiniaMinia

Uwielbiam torebki ❤️ szczególnie jak są w jakichś nietypowych kolorach [reklama usunięta] Na wiosnę do jakichś pastelowych kolorków będzie idealna ❤️

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam torebki Sabriny Pilewicz - aczkolwiek cena tutaj nie jest niska. Świetne modele ma Kazar, w ostatnim czasie również znalazłam ładne w sklepie Ryłko.

Czasami również prawdziwe perełki można znaleźć w sieciówkach  - w ostatnim czasie upolowałam sobie ładny koszyczek na lato 🙂

Jeśli szukacie dobrych promocji w sklepach dla kobiet, polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/strona/modne-promocje-dla-niej

Na stronie obecnie mają sporo dobrych zniżek i na pewno coś znajdziecie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...