Skocz do zawartości
Forum

Problemy z żołądkiem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jestem po dwóch atakach żołądka, bo nie jest mi w stanie nic pomóc. To jest takie uczucie jakby gazy zatrzymywały mi się w klatce piersiowej i między łopatkami. Nic nie pomaga, wymiotuję, czasem biegunka. Teraz jestem na ścisłej diecie, mało co mogę przyjmować bo od razu zagazowana jestem. Może któraś też tak ma, miała i znalazła sposób? Będę wdzięczna za pomoc:)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla
Dziewczyny jestem po dwóch atakach żołądka, bo nie jest mi w stanie nic pomóc. To jest takie uczucie jakby gazy zatrzymywały mi się w klatce piersiowej i między łopatkami. Nic nie pomaga, wymiotuję, czasem biegunka. Teraz jestem na ścisłej diecie, mało co mogę przyjmować bo od razu zagazowana jestem. Może któraś też tak ma, miała i znalazła sposób? Będę wdzięczna za pomoc:)

Na wszystkie kłopoty żołądkowe łykam rennie - to w ciąży można brać do woli.
Od razu gryzę, połykam i popijam - ten miętowy.

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Jak wyżej polecam Rennie miętowe, ma olejek miętowy i inne substancje. Na opakowaniu pisze, że jest dobra na zgagę, nadkwaśność soku żołądkowego, wzdęcia, odbijanie,nudności, uczucie pełności lub ciężkości w nadbrzuszu, a tak naprawdę działa na wszystkie problemy żołądkowe i reguluje jego pracę, więc polecam. Warto też pić raz dziennie lub chociaż raz na dwa tygodnie activię albo zjeść np 2 śliwki- coś co pobudzi pracę jelit. Warto jeść owsiankę, która działa jak miotełka i oczyszcza żołądek i jelita oraz również pomaga uregulować pracę układu pokarmowego :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Tu gdzieś dziewczyny pisały, ze piją zioła - Szczęśliwa Ciąża, a moja znajoma też sobie parzy, tylko inne - Dobre Trawienie, ja wcześniej miałam sporadycznie zaparcia i przed ciążą robiłam Xennę, ale teraz jak mi się to zdarzyło gdy już jestem w ciąży, to Xenny nie mogłam, bo ma senes :( i nie wiedziałam co poradzić - zrobiłam sobie taką "nalewkę" na śliwkach suszonych - patent z innego forum, ale jakbym o tych ziołach wcześniej wiedziała, to bym sobie je kupiła i chyba tak zrobię teraz, bo te śliwki mi nie podeszły :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...