Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panterka

mosia
minął miesiąc od wprowadzenia nowego forum
i co?
i jakoś poprawy nie widać..........

hhehehe mosia tez sobie tak weszła po miesiacu czasu i nadal ............

sorry ale wam to nie wyszło i nadal w to brniecie
ale wasza sprawa jedynie uzyskaliscie miano chyba jednego z gorszych forum teraz a byliscie jednym z lepszych
wiec gratulacje
hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

nie wyszło Wam to nowe forum.niby lekkie poprawki są,ale już wkurza to każdorazowe logowanie,brak mozliwości dodawania zdjęć i ogólny chaos.zobaczcie ile osób odeszło.na tym Wam zależało???5 lat z Wami psu w d***,za przeproszeniem.odechciewa się tu zaglądać.
do kogo mam napisać,żeby zlikwidować konto,wszystkie dane i zdjęcia z serwera parentingu?

Odnośnik do komentarza

na początku musieliście się zająć kwestiami wydajnościowymi??
na początku zrobiliście jeden wielki misz masz, wszytko na raz i chaotycznie a potem zaczęliście naprawiać to co ludzie wam powiedzieli. jak nie mieliście pełnego planu walki to po co było zaczynać i teraz naprawiać co rusz coś innego??
burdello bum bum teraz macie tutaj

tak jak napisała agnieszka- minął miesiąc i wszytko wygląda tak jak wyglądało....a ludzi ile macie mniej??ile stałych bywalczyń odeszło do konkurencji bo tutaj nie da się normalnie funkcjonować??wiadomo, krytyka nigdy nie jest miła, ale przynajmniej wiecie że jest do d....

Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod tym co dziewczyny napisały. Minął już ponad miesiąc, a żadnych praktycznie zmian nie widać... Masakra.
Wydajność? Po co wydajność, jak nie ma kogo obsługiwać ta wydajność?
Przecież większość użytkowniczek pisała o funkcjonalności, której brak i która najbardziej doskwiera, a Redakcja zajęła się wydajnością...

Osobiście zaglądam tutaj praktycznie tylko na prywatne forum, bo szkoda mi się z Dziewczynami pożegnać...

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Redakcja
A powiedzcie nam prosimy, czy jeszcze się komuś zdarzają problemy z logowaniem polegające na tym, że nie wyświetla się przycisk logowania w prawym górnym rogu lub po zalogowaniu dalej widnieje w tym miejscu "zaloguj się" zamiast avatarek i nick?

Akurat z automatycznym wylogowywaniem ja po zmianach nie miałam problemu, także u mnie jest OK.

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

walczycie?? czyli jednak zmiany przerosły wasze możliwości jak wy ciągle- walczycie??
mnie najbardziej razi właśnie to,że ciągle muszę się logować, że własnych postów nie można poprawiać- i wasze wytłumaczenie pod tym względem jest po prostu niedorzeczne- że moje przyjaciółki zniknęły....że dalej nie ma opcji- dodaj wątek do ulubionych,że nie można polubić i podziękować komuś za post.. wszytko stało się takie bezpłciowe...

Odnośnik do komentarza

Ulala1986, walczymy, bo cały czas pracujemy i staramy się, żeby było lepiej.

Zawsze możesz na nas liczyć, jeśli chcesz zedytować post daj znać na pw, który i co zmienić i na pewno tej wiadomości nie zignorujemy :)

Przy okazji informujemy, że reklamy, które nie dały się wyłączyć zostały usunięte z wersji mobilnej, więc jeśli ktoś korzysta z forum na smartfonie, już nie powinien mieć tego problemu.

Odnośnik do komentarza

No tak i znów problemy...
Tak jak rano było ok, tak teraz nie mogę się zalogować...
Tzn. piszę posty jakbym była zalogowana, ale opinii do katalogu już dodać nie mogę i po prawej stronie u góry zamiast mojego profilu jest "zaloguj". I na profil wejść tym samym też nie mogę. Masakra jakaś...
Czy forum wreszcie zacznie poprawnie działać?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

No chyba nie do końca działa jak trzeba. Bo na forum jestem zalogowana, a znów się wyświetla "zaloguj się". Zauważyłam, że coś takiego dzieje się, gdy przechodzę do katalogu usług gdzie chciałam dodać opinię. Po napisaniu opinii wyświetla się komunikat, że nie uzupełniłam wszystkich pól, aby dodać opinię (czy jakoś tak) i później okazuje się, że nie jestem zalogowana... I zalogować się nie mogę, ale na forum pisać mogę już jako ja...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...