Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

mosia
codziennie tu zaglądam w nadziei na te zmiany

ale już powoli mi się odechciewa

i naprawdę nie rozumiem, jakiś spam, nie wolno posta edytować bo się wątek zaburzy - kto na taki pomysł wpadł?

z całym szacunkiem do Redakcji, ale kto to w ogóle wymyślił?
czemu tak uparcie trzymacie się tej wersji, która ewidentnie jest nieudana, nie dopracowana, beznadziejna i nikomu się nie podoba?

czasami warto odpuścić........

ja powoli odpuszczam, choć mi ciężko
ale widzę bezsens dalszych dyskusji i próśb

przykro.....

Mi chyba niestety tez się odechciewa tu zaglądać... :(

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Mosia- zgadzam się z tobą.....czasami lepiej przyznać się do błędów niż ślepo iść w zaparte, ale redakcja chyba jednak idzie.....
wszystko jest niedopracowane...a jak widzę -dajcie nam czas- to mnie trafia. to po co wprowadziliście zmiany już???

gdzie sie podziały moje wsztrkie ulubione wątki?? jak mam dodać nowe?? gdzie są zdjęcia??

Odnośnik do komentarza

O "maju 2012" pisałam 48 godzin temu... ok północy z czwartku na piątek... wrrr.... wg daty 2 dni temu... Tak ciężko "redakcji" napisać było "pracujemy", dzięki Ulla za info, dziewczyny pewnie się ucieszą, ale jak tak to będzie trwało, to nie będzie się komu cieszyć...

A mnie szlag trafia, nic się nie zmienia, dziś o 8:45 dostałam email na skrzynkę, że mam PW do odczytania... PW z datą wysłania wczoraj o 16:45 o ile pamiętam... czyli po 16 godzinach... super... zwłaszcza, że zdążyłam już to PW odebrać i odpowiedzieć na nie...
a jak zaczęłam odpowiadać na kolejny PW i się rozpisałam, nagle "pyk" i komunikat: "Przepraszamy, system wiadomości chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie poźniej."

Dwa wątki w których głównie się udzielałam umierają... Dziewczyny pewnie się nie odnalazły i od momentu zmian wiele się niepojawiło... szkoda...

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

Iwa23, agaluk1, jak ktoś doda nowy wątek to pojawi się on na górze listy wątków z zerem w kwadraciku z przodu (w kwadraciku jest ilośc odpowiedzi na wątek, więc nawet jak wątek zacznie spadać niżej, to jak zobaczycie zero od razu będziecie wiedziały, że nie ma tam jeszcze żadnej odpowiedzi).
_Alfa_, dziękujemy za zwrócenie uwagi na nieprzeoszone wątki do odpowiednich działów. Zajmiemy się tym.
Ulala1986, po lewej u góry masz ulubione fora, kolejne możesz tam dodawać jaj zaznaczysz gwiazdkę będąc na tym forum, zdjęcia można już normalnie dodawac albo poprzez załącznik albo link do zdjęcia.

Ze spamem własnie się ostatecznie rozprawiamy. zapora już postawiona a lada chwila znikna resztki spamu z weekendu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, nikt nie przewidzi wszystkiego...

Pozdrawiamy cieplutko,
Redakcja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...