Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie cały czas nurtuje pytanie, które już zadała raz Iwonek: dlaczego nie dopracowaliście wszystkiego w szczegółach, zamykając forum na tydzień, dwa, nawet na miesiąc. Ba, przygotowywaliście się do tego od kilku miesięcy. I nagle okazuje się, że 90% z nas nie ma racji - bo nam się nie podoba. Dlaczego nie chcecie uwierzyć, że nowa odsłona forum to już nie będzie nasze miejsce na ziemi, bo jest w naszym subiektywnym odczuciu, do którego mamy prawo - nieprzyjazne.
Nie zauważyłam tu wzajemnego nakręcania się na bycie na anty, a subiektywne odczucia.
Szkoda, że nie wykorzystaliście cudownego narzędzia demokracji, jakim są konsultacje społeczne...

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

No tak... teraz to my jestesmy te złe :) gratki ...
Wy chcieliscie dla nas dobrze a my takie niewdziecznice zmówiłyśmy sie tu wszystkie...
Wam nie jest przykro, a nawet jesli tak, to powinno, popełniliscie straszna gafę, weźcie to na siebie teraz.
My lipcówki 2013 rowniez opuscilysmy to forum, bo tu oczopląsów dostać można.
Pewnie zakładaliscie, ze ktos odejdzie, ale tez, ze pewnie nowi sie pojawia..skoro tak, to jak dla mnie Wasz bilans zysków i strat jest wiadomy i oczywisty.
Gratki dla kogos kto ta strone opracowal..., widac, iz nigdy w tym forum nie brał udziału.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/4c6b8f58.gif

Odnośnik do komentarza

frania
A mnie cały czas nurtuje pytanie, które już zadała raz Iwonek: dlaczego nie dopracowaliście wszystkiego w szczegółach, zamykając forum na tydzień, dwa, nawet na miesiąc. Ba, przygotowywaliście się do tego od kilku miesięcy. I nagle okazuje się, że 90% z nas nie ma racji - bo nam się nie podoba. Dlaczego nie chcecie uwierzyć, że nowa odsłona forum to już nie będzie nasze miejsce na ziemi, bo jest w naszym subiektywnym odczuciu, do którego mamy prawo - nieprzyjazne.
Nie zauważyłam tu wzajemnego nakręcania się na bycie na anty, a subiektywne odczucia.
Chciałoby się tu zacytować takie jedno zdanie o muchach i ich pożywieniu...

Nadrzędną dla nas kwestią było, aby forum funkcjonowało, był stały kontakt, a funkcje wprowadzać możemy, gdy forum działa, dlatego nie zamknęliśmy forum.

A co do anty - ok, masz rację, nie podoba się forum wielu Użytkowniczkom z różnych powodów, każdy ma prawo do własnej opinii, własnego zdania, to prawda, ale tak jak było wspominane wcześniej - mamy nadzieję, że po wprowadzeniu zmian, dodaniu opcji o których pisaliśmy, nowe forum jednak da się lubić.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Ja tu zostanę do końca,szkoda zostawiać 4 lat i tak po prostu odejść.Poczekamy zobaczymy,obecne zmiany są tragiczne,ale już się nowego forum nauczyłam.Tylko wkurza to,że za każdym razem muszę się logować.
PYTANIE DO REDAKCJI dlaczego nie widać zdjęć przy postach za czasów starej szaty graficznej forum?Nie ma ich?Czy to kwestia czasu i opanujecie tę sprawę?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Redakcja
agatu1
redakcjo, moge podac loginy dziewczyn i przeslecie mi kopie postow, czy kazda ma osobno do was napisac? jesli tak, to gdzie?

agatu, każdy może sobie skopiować swoje posty, wystarczy kliknąć w swój nick na forum, albo w prawym górnym rogu w swój nick i zobacz profil i sa wszystkie posty chronologicznie ułożone.

ale chyba na prywatnych wątkach tego nie ma,albo ja po prostu jeszcze tego nie umiem garnąć.

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
Ja tu zostanę do końca,szkoda zostawiać 4 lat i tak po prostu odejść.Poczekamy zobaczymy,obecne zmiany są tragiczne,ale już się nowego forum nauczyłam.Tylko wkurza to,że za każdym razem muszę się logować.
PYTANIE DO REDAKCJI dlaczego nie widać zdjęć przy postach za czasów starej szaty graficznej forum?Nie ma ich?Czy to kwestia czasu i opanujecie tę sprawę?

Agnieszko - opanujemy tę sprawę :) Fotki są zapisane, nie wyświetlają się po prostu, ale to będzie naprawione na pewno.

mosiu - naprawdę nie wiem, ale widzisz, że staramy się zmiany wprowadzać jak najszybciej. Naprawdę się tu nie nudzimy ;)

Odnośnik do komentarza

Redakcja
agatu1
redakcjo, moge podac loginy dziewczyn i przeslecie mi kopie postow, czy kazda ma osobno do was napisac? jesli tak, to gdzie?

agatu, każdy może sobie skopiować swoje posty, wystarczy kliknąć w swój nick na forum, albo w prawym górnym rogu w swój nick i zobacz profil i sa wszystkie posty chronologicznie ułożone.

po co mi w takim razie napisaliscie, ze moge od was dostac kopie postow?
bawienie sie teraz w kopiuj+wklej to super mozliwosc...
sama na to juz wczoraj wpadlam, ale ogarnac w ten sposob prawie 10tys stron? ...

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzsgktb.png http://s2.pierwszezabki.pl/048/0482879f0.png?6080

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
Redakcja
agatu1
redakcjo, moge podac loginy dziewczyn i przeslecie mi kopie postow, czy kazda ma osobno do was napisac? jesli tak, to gdzie?

agatu, każdy może sobie skopiować swoje posty, wystarczy kliknąć w swój nick na forum, albo w prawym górnym rogu w swój nick i zobacz profil i sa wszystkie posty chronologicznie ułożone.

ale chyba na prywatnych wątkach tego nie ma,albo ja po prostu jeszcze tego nie umiem garnąć.

ja weszłam na swój NICK i mam tylko posty z normalnych for nie mam z tych prywatnych

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej męczy to że muszę za każym razem przechodzić na ostatnią stronę i że nie mam skrótów do wątków tylko latam po całym forum i szukam,ale wieżę że to będzie zrealizowane na pierwszym miejscu i będzie wygodniej :)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Redakcja
agnieszkab31
Ja tu zostanę do końca,szkoda zostawiać 4 lat i tak po prostu odejść.Poczekamy zobaczymy,obecne zmiany są tragiczne,ale już się nowego forum nauczyłam.Tylko wkurza to,że za każdym razem muszę się logować.
PYTANIE DO REDAKCJI dlaczego nie widać zdjęć przy postach za czasów starej szaty graficznej forum?Nie ma ich?Czy to kwestia czasu i opanujecie tę sprawę?

Agnieszko - opanujemy tę sprawę :) Fotki są zapisane, nie wyświetlają się po prostu, ale to będzie naprawione na pewno.


Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

bozena222
agnieszkab31
Redakcja
agatu1
redakcjo, moge podac loginy dziewczyn i przeslecie mi kopie postow, czy kazda ma osobno do was napisac? jesli tak, to gdzie?

agatu, każdy może sobie skopiować swoje posty, wystarczy kliknąć w swój nick na forum, albo w prawym górnym rogu w swój nick i zobacz profil i sa wszystkie posty chronologicznie ułożone.

ale chyba na prywatnych wątkach tego nie ma,albo ja po prostu jeszcze tego nie umiem garnąć.

ja weszłam na swój NICK i mam tylko posty z normalnych for nie mam z tych prywatnych


Ja też mam tylko z ogólnych wątków

Odnośnik do komentarza

A ja bym się chciała dowiedzieć jak mam zdjęcie za pomocą kodu HTML do forum wstawić??? Przedtem nie było z tym problemu. A teraz tylko link się pojawia, a zdjęcia brak!

Normalnie oczopląsu można dostać, od tej nowej szaty graficznej i kolorystyki. Może jest parę rzeczy na plus, ale jak na razie więcej minusów. Gorzej się teraz pisze, i gorzej się czyta.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u696tt9i830.png

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

bozena222
a gdzie jest moja galeria i moje zdjęcia??????????????
kiedyś jak wchodziłam na swój profil to tyle rzeczy mogłam zobaczyć czy zmienić, teraz tam nic nie ma

Nie ma już galerii,też za późno się zorientowałam i utraciłam zdjęcia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...