Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneczka1988

Skoro wszystcy pytają to i ja zapytam, Droga redakcjo czemu przy każdym odświeżeniu strony jestem wylogowana i muszę się logować bez przerwy przyznam że to bardzo denerwujące bo co napisze post to muszę się od nowa zalogować sprawdzałam już na innej przeglądarce i jest tak samo? I jeszcze jedno czemu to forum tak wolno się wczytuje, tzn np strony trwa to do około minuty to bardzo długo mimio iż mam bardzo szybki internet, na innych forach przełączają mi się strony w sekundę a tu....?

Odnośnik do komentarza

Czy można zrobić coś takiego jak "zakładka"? tak jak można było jednym kliknięciem znaleźć się na swoim ostatnio dodanym poście, żeby dało się zaznaczyć miejsce, gdzie skończyło się czytać, ale z jakichś powodów nie dało się dojść do końca i coś skrobnąć ;) ułatwiłoby to bardzo życie :) na innych forach spotykam coś takiego...

Odnośnik do komentarza

Helena
MałyHipek
i jak dodać forum do ulubionych , by go nie szukać w nieskończoność?

wybierasz dany dzial- u gory masz gwiazdke- rozwijasz, i znajdujesz "dodaj do ulubionych" :)

niestety nie ma tej funkcj przy pojedynczym watku :(

"Dział", a mnie interesuje wątek,po diabła mi dział, nie chce podczytywać pazdziernikówek 2010, bo one mają swoje problemy i ich dzieci są na innym etapie (z szacunkiem do WAS dziewczyny), interesuje mnie forum , gdzie są zaprzyjaźnione osoby...
No i kiedyś post do ulubionych można było dodać...

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

MałyHipek
Helena
MałyHipek
i jak dodać forum do ulubionych , by go nie szukać w nieskończoność?

wybierasz dany dzial- u gory masz gwiazdke- rozwijasz, i znajdujesz "dodaj do ulubionych" :)

niestety nie ma tej funkcj przy pojedynczym watku :(

"Dział", a mnie interesuje wątek,po diabła mi dział, nie chce podczytywać pazdziernikówek 2010, bo one mają swoje problemy i ich dzieci są na innym etapie (z szacunkiem do WAS dziewczyny), interesuje mnie forum , gdzie są zaprzyjaźnione osoby...
No i kiedyś post do ulubionych można było dodać...

HELENA!!! Dziękuję, zapomniałam podziękować... bo ciągle powala mnie niefunkcjonalność tej wersji zwłaszcza na telefonie :/
No i z braku mozliwosci edycji posta musiałam stworzyć następnego... więc niech mi nie zarzuca spamowania przypadkiem...

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

Nie było mnie z 2 tygodnie a tu taka niemiła zmiana, porażka, wnerwia mnie widocznosc pierwszego postu na kazdej stronie, nie mozna sie polapac gdzie i co, w dodatki SKANDAL jak to Iwonek napisala,ze nasze prywatne forum mogl czytac kazdy. To sie w ogole nie powinno wydarzyc! widac jak niedopracowane jest teraz forum, jak się bierze za zmiany to trzeba zrobic tak by w trakcie nie poprawiac wszystkiego i niedoposcic by cos co jest ukryte zostalo ujawnione,a poza tym jak poczytałam myśle,ze 90% uzytkowniczek jest niezadowolona w tym rowniez i ja.
Nie wiem czy bede tu nadal zagladac.

Odnośnik do komentarza

agatu1
Helena
jak Wy widzicie, ze prywatne watki sa upublicznione?
jak to sprawdzic czy watki w ktorych ja sie udzielam prywatnie sa czytane?

z tego co ja tu patrze, to w ogole nie ma watkow prywatnych...
nawet watki, ktore zostaly kiedys kiedys usuniete przez adminow sa tu na nowo...

nadrabiam czytanie... moze ktos odpisał, ale przy nazwie naszego pryw watku jest kłódeczka... to chyba dalej jest prywatny...???

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

Helena
tadam :D
znalazlam trzeci "plus" nowej odlsony :D

nie ma cenzury i gwiazdkowania na "brzydkie wyrazy" :lol:

:D dzięki za super newsa ;)
chyba po raz pierwszy na nowym parentingu się uśmiechnęłam

nadrobiłam kolejnych parę stron naszych skarg, zgadzam się z nimi.
Pani Doroto, proszę nie porównywać forum do dziecka, dziecko to niespodzianka, nie wiemy jakie się urodzi, jaki będzie miało charakter, czy będzie zdrowe. Forum jest wytworem ludzkiej pracy, który można przetestować, można popytać użytkowników, co lubicie a co Was denerwuje, można razem je zaplanować. Lubię nowości, lubię rozgryzać nowe, ale tutaj poza nowym jest pełno niedoróbek, które zniechęcają. Dotąd wchodziłam w przeglądarkę w telefonie i po kilku machnięciam palcem wiedziałam co się dzieje,teraz muszę odpalić kompa, a na to nie mam czasu... Sorki, mam teraz, bo mały śpi i dom ogarniety, a to nie o to chodzi, by pół nocy zarywać próbując rozgryźć "bubla"?

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

Redakcja

I kolejna kwestia: w prawym górnym rogu, gdy klikniecie swój nick, wyświetlą się opcje „zobacz profil” i „edytuj profil”. To, co jest w „zobacz profil” to to, co wyświetla się o Was w chwili gdy ktoś kliknie na Wasz profil. W opcji edytuj możecie zmienić o sobie, wiek, miejscowość, awatar, sygnaturę, a także wyłączyć powiadomienia mailowe, bo o to też były pytania. Tutaj możecie też usunąć swoją miejscowość bądź wiek, jeśli nie chcecie, aby był widoczny.

Nie ma opcji "usunięcia wieku"... mozna podac wiek, ale "wyzerować" go już nie...

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

i ja znalazłam nowe miejsce-smutne
ale widzę ,że mimo iz tyle z nas "wyemigrowało",redakcji to nie rusza
może nie zauważyła ale wczoraj odeszła Yvone- użytkowniczka roku,osoba aktywna na forum ,udzielająca rad,wspierająca innych

widocznie redakcji nie obchodzi ani frekwencja ,ani jakoś forum
wszyscy piszą o niezadowoleniu,a redakcja swoje-jest fajnie,jest super
wiele z nas jest tu bardzo sługo,pisałyśmy o staraniach,o problemach,o radości poczęcia,ciązy,narodzinach...płakałyśmy razem i cieszyłyśmy się- i to jest istota forum,a nie kolor tła i reklamy
my tworzyłyśmy to forum,,,,nasze emocje
a ktoś to tak o-przekreślił
może zmiany jakos uproszczą to forum,ale to już nie to samo
może trzeba było najpierw dopracować zmiany,by można było swobodnie i łatwo nadal "żyć" na forum

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod tym co napisała Agusia. Może nie byłam tu zbyt długo, ale przelałam tu masę wspomnień z jednego z ważniejszych etapów w moim życiu.
Jakoś ostatnio nie zauważyłam, żeby nowe użytkowniczki szturmem dołączały do forum, a frekwencja dotychczasowych na pewno się zmniejszy o ile definitywnie nie pokasują kont na Parentingu, co już z resztą większość zrobiła.
Redakcja napisała "Jak to w życiu przyszedł czas na zmiany" owszem, a ja dodam, że jak to w życiu mamy prawo wyboru i ja rejestrując się na innym forum (co wcześniej nawet przez chwilę nie przyszło mi do głowy) właśnie takiego wyboru dokonałam, z resztą nie tylko ja.
Parenting był dla mnie jak powietrze, uzależniłam się od forum i zaglądałam tu praktycznie codziennie, zmiana wyglądu i funkcjonalności forum stanowiła dla mnie ekspresową kurację odwykową.
Nie żegnam się, bo czasem może jeszcze tu zajrzę, ale z przykrością stwierdzam, że już mnie tu nie ciągnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

paczanga
widok twarzy pani Zawadzkiej przyprawia mnie o dreszcze to dobra kobita jest ale stała się dla mnie synonimem tych niekorzystnych zmian na forum.
też zbieram koleżanki żeby się gdzieś przenieść:( ale może by uratować nasz dom-forum. proponuje modelatorom wysłanie uzytkownikom ankiety z zapytaniem których funkcji nam najbardziej bakuje. wygląd wyglądem da się przyzwyczaić ale utaciliśmy tyle funkcji jak np widok ile dany użytkownik wystukał już postów, dla mnie było to istotne. o reszcie się nie będę rozpisywać bo dziewczyny to zrobiły przedemną.

Po wejściu w profil użytkownika można zobaczyć, ile napisał postów.

Odnośnik do komentarza

beatta
Redakcja
beatta
A co z możliwością przeszukiwania forum (opcja Szukaj)?? Nie mogę znaleźć czy jej w ogóle nie ma??

Prawy górny róg.

Co do opcji usuwania użytkowników z forum prywatnego - zgłoszone do naprawy.

Widzę opcję "Szukaj", ale przeszukuje portal, a nie forum, cokolwiek nie wpiszę, to pojawia się "Nie znaleziono"...

Na razie wyszukiwarka działa jeszcze tylko pod kątem częsci portalowej serwisu, wkrótce jak zaindeksują się wszystkie dane to będzie działała na forum.

Odnośnik do komentarza

Malagaaa
Mam jeszcze pytanie gdzie macie "ulubione" wątki ? czy tej opcji również nie ma ?? Udzielam się na kwietniówkach 2013 i czerwcówkach 2010 i żeby przejśc z jednego w drugi zajmuje mi to tyle czasu ze poddałam się i zrezygnowałam z czynnego udzielania się jak 3/4 mam czy jest jakaś możliwość ułatwienia sobie dostania się do wątków w których sie czynnie udzielamy czy za każdym razem muszę przechodzić batalie z forum ? Kurcze szkoda ze jest to takie uciążliwe bo przykro mi ze nie mogę pogadać z mami jak wczesniej ;/ szczególnie ze akurat jestesmy na etapie "rozpakowywania' a piszemy smsy bo te w szpitalu nie mogą wejść przez telefon a te które jeszcze czekają nie maja nerwow na udzielanie się na wątku .... Szkoda .

Prawdopodobnie uda się to wprowadzić :)

Odnośnik do komentarza

Aneczka1988
Skoro wszystcy pytają to i ja zapytam, Droga redakcjo czemu przy każdym odświeżeniu strony jestem wylogowana i muszę się logować bez przerwy przyznam że to bardzo denerwujące bo co napisze post to muszę się od nowa zalogować sprawdzałam już na innej przeglądarce i jest tak samo? I jeszcze jedno czemu to forum tak wolno się wczytuje, tzn np strony trwa to do około minuty to bardzo długo mimio iż mam bardzo szybki internet, na innych forach przełączają mi się strony w sekundę a tu....?

sprawdzimy to

Odnośnik do komentarza

agusia20112
i ja znalazłam nowe miejsce-smutne
ale widzę ,że mimo iz tyle z nas "wyemigrowało",redakcji to nie rusza
może nie zauważyła ale wczoraj odeszła Yvone- użytkowniczka roku,osoba aktywna na forum ,udzielająca rad,wspierająca innych

widocznie redakcji nie obchodzi ani frekwencja ,ani jakoś forum
wszyscy piszą o niezadowoleniu,a redakcja swoje-jest fajnie,jest super
wiele z nas jest tu bardzo sługo,pisałyśmy o staraniach,o problemach,o radości poczęcia,ciązy,narodzinach...płakałyśmy razem i cieszyłyśmy się- i to jest istota forum,a nie kolor tła i reklamy
my tworzyłyśmy to forum,,,,nasze emocje
a ktoś to tak o-przekreślił
może zmiany jakos uproszczą to forum,ale to już nie to samo
może trzeba było najpierw dopracować zmiany,by można było swobodnie i łatwo nadal "żyć" na forum

Redakcja pisze tylko poprawiamy, sprawdzimy, nic więcej
wydaje mi się że raczej zbytnio nic sie tu nie zmieni

nie podoba ni się że wchodze na swoje forum i pisze a po bokach inne dodatkowe informacje, i zawsze pierwszy post na gorze poco on, i tak mało postów widac na stronie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...