Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

I ja sie dolacze. Jestem tu nowa ale wlasnie zniknelo wszytsko to co sprawilo ze zakochalam sie w tym forum.
Dziekuje bardzo za takie zmiany!
Co do porownan odnosnie dziecka, rozwoju itp...na dziecko wplywu nie mam, na to czy jest ladne, brzydkie, czy duzo placze czy jest spokojnym anioleczkiem, na to czy zacznie raczkowac majac 6 mies czy 10, ale forum zawsze mozna zmienic.... I jesli o to w zmianach chodzilo to jak widac sie udaje. Myslalam ze zagoszcze tu na dluzej, ze zaczne sie udzielac na ogolnodostepnych watkach ale teraz mam powazne watpliwosci.
Osoby usuniete z watkow prywatnych, takie ktore same odeszly, nagle moga wszystko czytac. Skandal i tyle!

Odnośnik do komentarza

hahaha czas?!!! masakra
Już po przeczytaniu Waszego ostatniego posta widać, że nie zamierzacie oddać nam poprzedniej wersji!
Oddać tak!, oddać ponieważ myśmy wszystkie TO tworzyły a Wy droga redakcjo zabraliście nam wszystko w jeden dzień ( haha jednak zajęło Wam to troche wiecej czasu- to tez jakas kpina była, bo info.dawaliscie inne)
Poprawki? hahaha tu nie ma co poprawiać, bo wszystko jest jednym słowem DD
I co teraz? od razu napiszcie, ze to badziewie juz zostanie a nie obiecujcie nam tu jakies super zmiany, tego naprawic sie juz nie da.
Moje pytanie: CZY ZAMIERZACIE ODDAĆ NAM NASZE FORUM?!
Oczekuję prostej odpowiedzi! TAK lub NIE

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/4c6b8f58.gif

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Kochani, ponieważ napływa do nas wiele pytań o opcje, których brakuje lub które są, ale w innym miejscu niż były dotychczas, chciałabym określić pewne kwestie, które zostały poruszone:

1. Wąskość forum – tak wygląda nasze nowe forum i niestety na szerokość nie mamy wpływu, taki jest image. Niektórym się nie podoba a niektórym tak, tekst jest bardziej czytelny, mam nadzieję, że z czasem przypadnie Wam ta szerokość do gustu.
2. Szybkie przejście do ostatnio przeczytanego postu – OK, to się pojawi.
3. Prywatne wątki – osoba zarządzająca (założyciel) może dowolnie dodawać/usuwać użytkowników.
4. Posty dodawane z opóźnieniem – popracujemy nad tym.
5. Tytuły użytkowników – będą :)
6. Dodawanie do ulubionych wątków, nie for – popracujemy nad tym w drugiej kolejności, ale myślę, że nie będzie problemu z taką opcją.
7. Podziękowania – będą :)
8. Nie podbijanie się postów z nowymi odpowiedziami – sa podbijane po max. 5 minutach.
9. Paginacja na górze wątku – będzie.
10. Emotki – również się pojawią.
11. Subskrypcja - jest.
12. Dokładna data postu – będzie.

Mamy nadzieję, że po wprowadzeniu wszystkich zmian łagodniej spojrzycie na nowe forum, bo nowe forum da się lubić, a co najważniejsze, to Wasze forum, dla Was i to Wy tworzycie tu niesamowitą atmosferę Jesteśmy otwarci na dalsze uwagi, jeśli są jakieś pytania, proszę pisać.
Proszę pamiętać, że układ forum jest ten sam, po prawej stronie są ostatnio aktywne tematy (najaktywniejsze w danym dniu), co ułatwia śledzenie na bieżąco wątków.

I kolejna kwestia: w prawym górnym rogu, gdy klikniecie swój nick, wyświetlą się opcje „zobacz profil” i „edytuj profil”. To, co jest w „zobacz profil” to to, co wyświetla się o Was w chwili gdy ktoś kliknie na Wasz profil. W opcji edytuj możecie zmienić o sobie, wiek, miejscowość, awatar, sygnaturę, a także wyłączyć powiadomienia mailowe, bo o to też były pytania. Tutaj możecie też usunąć swoją miejscowość bądź wiek, jeśli nie chcecie, aby był widoczny.

Jeśli ktoś ma problem z logowaniem się, bo teraz logujemy się przez maila podawanego przy rejestracji + hasło, jak zawsze, prosimy o info, sprawdzimy maila, podamy go i każdy będzie mógł się logować bez problemu.

Mamy też na uwadze wszystkie problemy mobilnego Parentingu i nad tym też będziemy pracować. Wasze wsparcie i cierpliwość jest dla nas nieoceniona!

Mam nadzieję, że choć trochę rozwialiśmy wszelkie niepewności, Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego będziemy się starali sprostać Waszym potrzebom i dla Was pracować na forum, aby spełniać Wasze oczekiwania i żeby to naprawdę było (bo jest!) najlepsze miejsce dla rodziców w sieci!

Mamy nadzieję, że po wprowadzeniu wszystkich zmian łagodniej spojrzycie na nowe forum, bo nowe forum da się lubić, a co najważniejsze, to Wasze forum, dla Was i to Wy tworzycie tu niesamowitą atmosferę Jesteśmy otwarci na dalsze uwagi, jeśli są jakieś pytania, proszę pisać.
Proszę pamiętać, że układ forum jest ten sam, po prawej stronie są ostatnio aktywne tematy (najaktywniejsze w danym dniu), co ułatwia śledzenie na bieżąco wątków.

I kolejna kwestia: w prawym górnym rogu, gdy klikniecie swój nick, wyświetlą się opcje „zobacz profil” i „edytuj profil”. To, co jest w „zobacz profil” to to, co wyświetla się o Was w chwili gdy ktoś kliknie na Wasz profil. W opcji edytuj możecie zmienić o sobie, wiek, miejscowość, awatar, sygnaturę, a także wyłączyć powiadomienia mailowe, bo o to też były pytania. Tutaj możecie też usunąć swoją miejscowość bądź wiek, jeśli nie chcecie, aby był widoczny.

Jeśli ktoś ma problem z logowaniem się, bo teraz logujemy się przez maila podawanego przy rejestracji + hasło, jak zawsze, prosimy o info, sprawdzimy maila, podamy go i każdy będzie mógł się logować bez problemu.

Mamy też na uwadze wszystkie problemy mobilnego Parentingu i nad tym też będziemy pracować. Wasze wsparcie i cierpliwość jest dla nas nieoceniona!

Mam nadzieję, że choć trochę rozwialiśmy wszelkie niepewności, Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego będziemy się starali sprostać Waszym potrzebom i dla Was pracować na forum, aby spełniać Wasze oczekiwania i żeby to naprawdę było (bo jest!) najlepsze miejsce dla rodziców w sieci!

Pytanie jeszcze co z zmianą koloru czcionki w postach i czy wróci podgląd czy dany user jest online?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

mosia
agusia20112
widocznie cos takiego jak prywatność-nie istnieje

no raczej
brak szacunku dla forumowiczek

tylko pęd żeby ich było jak najwięcej - tylko to się liczy

tak ja to odbieram

I ja też. Kiedyś była jakość, teraz jest ilość.

Odnośnik do komentarza

sniegolot
A ja się cały czas zastanawiać : NA CZYM POLEGA UNOWOCZEŚNIENIE TEGO FORUM ?
bo ja naprawdę nie widzę nic co by poszło w dobrą stronę.
Wszystko jest wręcz odwrotnie. Pozabierane opcje , pełno błędów , kolorystyka mało ciekawa , cięzko się doczytać czegokolwiek.....


racja, stare forum było chyba bardzie zaawansowane

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

jak można robić tyle zmian w momencie kiedy nowe forum nie jest kompletnie dopracowane?
Czy nie lepiej poczekać , dopracować je bardziej i dopiero zaprezentować forumowiczom ?Amatorka totalna
Mnie by z pracy wywalili za taką fuszerkę , a wy sie tłumaczycie i będziecie teraz ruski rok zmiany wprowadzać i poprawki które dawno powinny być zrobione...

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk36emj9ui2.png

Odnośnik do komentarza

Mnie szczerze mówiąc trochę też męczy zastanawianie się gdzie się kończy jeden post, a zaczyna drugi. Jest jak w kiepskim wypracowaniu - wszystko jednym ciągiem, a ta cienka kreseczka między postami niewiele pomaga. Przy takim wąskim układzie wygląda to kiepsko. Ale może jestem jakaś nieogarnięta, w każdym bądź razie - mi to strasznie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

sniegolot
jak można robić tyle zmian w momencie kiedy nowe forum nie jest kompletnie dopracowane?
Czy nie lepiej poczekać , dopracować je bardziej i dopiero zaprezentować forumowiczom ?Amatorka totalna
Mnie by z pracy wywalili za taką fuszerkę , a wy sie tłumaczycie i będziecie teraz ruski rok zmiany wprowadzać i poprawki które dawno powinny być zrobione...

No właśnie! Racja.
Dużo dziewczyn nie zamierza czekać na poprawki... Widziałam już, że niektóre osoby pousuwały konta!

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ale trochę z innej beczki.
Znalazłam to w Regulaminie serwisu:
Korzystanie z Serwisu przez użytkownika jest bezpłatne z wyjątkiem płatnych Usług, z których korzystać mogą tylko osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
i
Odpowiedzi na pytania płatne udzielane są do 72h od czasu opłacenia pytania.

Czy ja dobrze rozumiem, że za jakieś porady będziemy musiały płacić? Czy coś takiego miało miejsce wcześniej?
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi???

http://www.suwaczek.pl/cache/2de41e1aa4.png

http://cap34.caption.it/12043/captionit2114839467D32.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja też pozwolę sobie dodać coś od siebie, bo widziałam na facebooku, że jest nowy wygląd. Więc powiem tak - jest zupełnie inaczej, to fakt. Wizualnie nawet mi się podoba, ale faktycznie technicznie mogłoby być lepiej. Dobrze że podziękowania wrócą, mam nadzieję, że kolory emotki i wgrywanie zdjęc w post także. Dla mnie forum wygląda nowocześnie, oby funkcjonalność też taka była. A tymczasem idę pozwiedzać co gdzie kliknąć :)

Odnośnik do komentarza

Italy
a ja wczoraj poszalalam:)
i nie podoba mi sie nowy wyglad forum ale to pewnie dlatego ze nie jestem przyzwyczajona....
dlugo ostatnio sie wogole nie logowalam ale dostalam wczoraj news ze jest nowe i zajrzalam:)

a tu takie niespodzianki...okazalo sie ze mozna poczytac i wiele sie dowiedziec o swoich "przyjaciolkach na cale zycie" hahahahahahah......

bardzo dziekuje za ta mozliwosc:)

a co tobie tylko można obgadywać kogos za plecami i śmiac sie?
nam też :) tylko chociaz na prywtanym to robimy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...