Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jest pierwszy dzień forum. .. raczkujemy.. poczekajcie i pozwólcie nam stanąć na nogi> nie wszystko jest tak samo, ale zmiany zwykle idą na lepsze.
Staramy się uwzględnić wasze uwagi - choć nie wszystko będzie jak było.
Jak wasze dziecko po raczkowaniu zaczyna chodzić to także czujecie się zagubione i zaniepokojone a potem zachwycone, że w końcu chodzi...
Razem nam sie uda.. i mam nadzieję, że polubicie nowe forum.
D.

Odnośnik do komentarza

agusia20112
Dorota Zawadzka
Witajcie:)
Nowe forum - i trzeba się uczyć jak działa:)
Zmiana jest duża i rozumiem, że przyzwyczajenie jako druga natura się buntuje...
Ale damy radę. Teraz jest bardziej przejrzyście, bardziej nowocześnie. Wasze uwagi i ja i redakcja zbieramy i wędrują do techników by forum było jeszcze lepsze i łatwiejsze w obsłudze.
Nie zniechęcajcie się, prosimy o uwagi i konstruktywne rady. Razem możemy więcej...Pracujemy intensywnie:)

to czy jest bardziej przejrzyste to widocznie rzecz gustu,bo dla mnie jest nieczytelne...szkoda,że nas nie spytano czy chcemy nowe forum,bo jedno sie zgadza-jest to całkiem inne forum niz to na które sie wpisałam kilka lat temu

widocznie jestem mało nowoczesna i ślepa na dodatek, szkoda, byłam tu od pierwszych dni i przykro mi bardzo, że nikomu do głowy nie przyszło, żeby z nami porozmawiać, czy chcemy zmiany, przecież forum - to żywi ludzie, którzy tworzą forumową rzeczywistość, uszczęśliwianie na siłę i wbrew woli... hm... to już było, przykro mi ale odchodzę

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Helena
jak Wy widzicie, ze prywatne watki sa upublicznione?
jak to sprawdzic czy watki w ktorych ja sie udzielam prywatnie sa czytane?

Prywatne wątki ja widzę tylko te ,do których jestem zaproszona innych nie widzę,jedyne co do w każdej grupie prywatnej sa przywrócone osoby ,które wcześniej były usunięte przez założyciela bądz same się wypisały.

Odnośnik do komentarza

Jakaś pomyłka, ta forma bardziej pasuje do forum "problemowego", pytanie i odpowiedzi i koniec (wtedy ten pierwszy post z pytaniem na każdej stronie jest zasadny), a nie do forum "rodzinnego", gdzie pisze się o wszystkim... Utrudnione jest poruszanie się po wątkach, intuicyjnie patrzy się na tą listę po lewej stronie, a tam nie wszystko widnieje, nie ma tego czytelnego podziału, który był wcześniej u góry... no i brak możliwości od razu podskoczenia do ostatniego postu, trzeba się przebijać przez pierwszą stronę... szkoda, że tak to wygląda, niepotrzebne to całkiem dla użytkowniczek piszących tu od lat i którym pasowała poprzednia forma... Czy naprawdę były jakieś skargi na funkcjonowanie poprzedniej formy, że trzeba było wprowadzać nową?? Komu mają służyć te zmiany i co miały na celu?? To tak jakby przyjść i komuś poprzestawiać na siłę w domu ;)

Odnośnik do komentarza

fens prosila mnie o wstawienie swojej wypowiedzi, bo sama nie moze sie zalogowac na to nowe "superowe" forum...

Pani Doroto...przejrzyście?...hmmm... niestety wg mnie jest całkiem odwrotnie...bałagan, kłopoty z odnalezieniem czegokolwiek, brak WSZYSTKIEGO co skłoniło mnie i chyba większośc z nas do korzystania z tego właśnie forum...no niestety, nie powinno sie wprowadzać tak drastycznych zmian, ktore paralizują tutaj całe nasze ,,życie'' ;) poza tym wygląd fatalny ...bardzo mi przyko...nie moge wejść na watek prywatny bo od rana mam komunikat, ze takowego NIE MA... za to inne prywatne sa ogólnie widoczne dla osób usunietych z nich...to jest NIE DO PRZYJĘCIA I ZAAKCEPTOWANIA! muszę powiedzieć, że zaufałam Wam i niestety sie okazało, że trzeba było byc bardziej przezornym :( i jeszcze jedno...to co nowoczesniejsze, nie zawsze lepsze...jak widać :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzsgktb.png http://s2.pierwszezabki.pl/048/0482879f0.png?6080

Odnośnik do komentarza

ja powiem szczerze, że nie podoba mi się........
nie umiem się odnaleźć :(
poza tym w wiadomościach mam wiadomości które już dawno usunęłam - bezsensu....
i dla mnie malo przejrzyste..... nie umiem znaleźć tego czego szukam- weszłam parę lat temu na forum w którym sie "zakochałam" , gdybym teraz weszła po ra pierwszy to na pewno bym nie została.........
JA CHCE STARE FORUM :(

Odnośnik do komentarza

Czytam wszystkie wasze wpisy i rozumiem zaniepokojenie.
Ale też nie rozumiem paniki. Naprawdę. Krzywdzące są wasze opinie, że nie "czytamy i nie zależy nam". Bardzo nam zależy, ale prosimy o kilka dni i o zrozumienie. Rozumiem - przyzwyczajenie - ale może jednak nie jest tak tragicznie jak piszecie.
Rozumiem, że zmiana diametralna, ale naprawdę może dajcie i nam i sobie szansę.
Cierpliwie.?

Odnośnik do komentarza

Dorota Zawadzka
Czytam wszystkie wasze wpisy i rozumiem zaniepokojenie.
Ale też nie rozumiem paniki. Naprawdę. Krzywdzące są wasze opinie, że nie "czytamy i nie zależy nam". Bardzo nam zależy, ale prosimy o kilka dni i o zrozumienie. Rozumiem - przyzwyczajenie - ale może jednak nie jest tak tragicznie jak piszecie.
Rozumiem, że zmiana diametralna, ale naprawdę może dajcie i nam i sobie szansę.
Cierpliwie.?

ale co sie zmieni?
dodanie formuły dziekuje, edytowanie....i nic?
a ostatnie przeczytane, a inne na ktore tez sie wchodziło jak na starej stronie glownej....gdzie chcielismy...i wyglad był lepszy

Odnośnik do komentarza

agusia20112
i ja czuje żal i gniew,czuję sie nieswojo....było o forum dla Wszystkich,,,a teraz jest to chyba prywatne Pani Doroty

Agusia, nie rozumiem czemu tak piszesz, rozumiem, że dziś jest trudno, ale przecież zmiany są dla Was.
Rozumiem, że jesteś zdenerwowana, ale czy prośba o czasu chwilkę jest wygórowana.
Nie to nie jest moje forum. To Wasze forum a wiele z Was prosiło o unowocześnienie. Wiele wątków było "martwych" większość nie "hulało"... teraz chcemy uaktualnić wiele rzeczy, spowodować, że będzie klarowniej.
Rozumiem, że dziś nie jest tak jak i Wy i my byśmy chcieli.
Ale pracujemy nad tym. póki co forum zostało przeniesione na 'nową maszynę'.. teraz będziemy je poprawiać. Nie da sie tego zrobić bez waszego wsparcia na które liczymy ( mówiąc szczerze)>
A porównanie do rozwoju dziecka jest jak najbardziej 9 moim zdaniem) bo gdy rodzi ci sie drugie dziecko - to ono jest INNE niż pierwsze i co? Odrzucasz je czy starasz sie podążać za tym drugim innym także?
Pozdrawiam D.

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Dorota Zawadzka
Czytam wszystkie wasze wpisy i rozumiem zaniepokojenie.
Ale też nie rozumiem paniki. Naprawdę. Krzywdzące są wasze opinie, że nie "czytamy i nie zależy nam". Bardzo nam zależy, ale prosimy o kilka dni i o zrozumienie. Rozumiem - przyzwyczajenie - ale może jednak nie jest tak tragicznie jak piszecie.
Rozumiem, że zmiana diametralna, ale naprawdę może dajcie i nam i sobie szansę.
Cierpliwie.?

ale co sie zmieni?
dodanie formuły dziekuje, edytowanie....i nic?
a ostatnie przeczytane, a inne na ktore tez sie wchodziło jak na starej stronie glownej....gdzie chcielismy...i wyglad był lepszy

Aldonka - wygląd to kwestia przyzwyczajenia. To jak nowa sukienka:):) Naprawdę nieco cierpliwości:):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...