Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze to:

czy wątki z nowymi postami będą jakoś oznaczone?

czy tematy z nowymi wpisami będą przechodziły wyżej?

czy same nowe posty będą jakoś zaznaczone?

dlaczego to nie aktualizuje się automatyczne, tylko nawet w tematach, gdzie pojawiły się nowe posty wciąż widnieje informacja, że ostatni post był dodany dwa dni temu?

To są PODSTAWOWE funkcje (bo podziękowania czy emotki to dodatki) bez których korzystanie z jakiegokolwiek forum jest tak trudne, że skutecznie zniechęca. Bo jeśli ja mam wchodzić w każdy interesujący mnie dział, otwierać każdy temat, w którym coś napisałam, szukać ostatniej strony, żeby zobaczyć, czy pojawiło się coś nowego, a jeśli wątek jest dynamiczny, to poszukiwać, gdzie skończyłam czytać, to ja wolę znaleźć sobie forum o "przestarzałym" (chociaż ja bym to określiła jako klasyczny) wyglądzie, ale spełniające swoje zadanie...

Nie jestem negatywnie nastawiona do zmian, ale to miały być zmiany na lepsze - niestety, tak się nie stało i nie jestem odosobniona w swojej opinii. Nauczona życiem wiem, że nikt nie uderzy się w pierś i nie przyzna się do porażki do tego stopnia, żeby przywrócić poprzedni wygląd, tylko będzie przekonywanie na siłę, że ta niedoróbka jest wspaniała, więc ja chyba też dołączę do tych, którzy powiedzą dziękuję, wychodzę.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Chciałam też zgłosić mój problem z edycją posta. Mogę go edytować ale....okienko edycji nie przesuwa mi się w dół strony w związku z tym nie widzę guzika żeby posta zatwierdzić! W związku z tym co ja możliwości edycji nie mam. Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
Nowe forum - i trzeba się uczyć jak działa:)
Zmiana jest duża i rozumiem, że przyzwyczajenie jako druga natura się buntuje...
Ale damy radę. Teraz jest bardziej przejrzyście, bardziej nowocześnie. Wasze uwagi i ja i redakcja zbieramy i wędrują do techników by forum było jeszcze lepsze i łatwiejsze w obsłudze.
Nie zniechęcajcie się, prosimy o uwagi i konstruktywne rady. Razem możemy więcej...Pracujemy intensywnie:)

Odnośnik do komentarza

Droga redakcja pisze, że dużo funkcji zostanie spowrotem dodanych... Ale to nie tak się zmiany wprowadza... Jak można zmienić forum usuwając na "dzień dobry" wszystkie potrzebne i właściwie podstawowe funkcje??? Te zmiany przecież nie trwały od 2-3 dni tylko plan zmiany był od wielu wielu tygodni. Mam wrażenie, że na prawdę ktoś tu zapomniał o choćby drobnej analizie potrzeb użytkowników.
A tak apropos zmian, to owszem, zmiany są dobre i potrzebne, ale pod warunkiem, że są wprowadzane w sposób przemyślany i nie na siłę...
Przykro mi bo forum mi się podobało, a teraz szkoda mi czasu i nerwów na szukanie...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

Helena
Dziewczyny, a czy te osoby ktore zostaly "wypisane" z forum prywatnego to sa widoczne w "uzytkownikach" danego watku prywatnego?

i tylko sa takie "jaja" z "wypisanymi" uzytkownikami?
czy sie moze juz gdzies po zmanach zdarzylo, ze "obcy" czyta prywatne watki?

Na moim wątku którym się udzielam,osoby które były usunięte,widnieją z powrotem,jak by nikt ich nie usuwał .

Odnośnik do komentarza

prosze mi jeszcze wyjasnic w jaki sposob nasze forum prywatne stalo sie publicznym? to jest skandal!!! dlaczego redakcja za nas (22osoby) zadecydowala, ze teraz wszyscy moga nas przeczytac?! nie po to sie schowalysmy i stworzylysmy rodzine, zeby teraz kazdy nas czytal i ogladal nasze zdjecia. spowodowaliscie, ze najprawdopodobniej sie bedziemy musialy pozegnac, bo nie chcemy byc czytane przez wszystkich!!! juz na kafeterii bylo latwiej i przejrzysciej...
przykro mi jest bardzo, bo przez te 2lata bylo nam tu bardzo dobrze...

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzsgktb.png http://s2.pierwszezabki.pl/048/0482879f0.png?6080

Odnośnik do komentarza

Dorota Zawadzka
Witajcie:)
Nowe forum - i trzeba się uczyć jak działa:)
Zmiana jest duża i rozumiem, że przyzwyczajenie jako druga natura się buntuje...
Ale damy radę. Teraz jest bardziej przejrzyście, bardziej nowocześnie. Wasze uwagi i ja i redakcja zbieramy i wędrują do techników by forum było jeszcze lepsze i łatwiejsze w obsłudze.
Nie zniechęcajcie się, prosimy o uwagi i konstruktywne rady. Razem możemy więcej...Pracujemy intensywnie:)

to czy jest bardziej przejrzyste to widocznie rzecz gustu,bo dla mnie jest nieczytelne...szkoda,że nas nie spytano czy chcemy nowe forum,bo jedno sie zgadza-jest to całkiem inne forum niz to na które sie wpisałam kilka lat temu

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Dorota Zawadzka
Witajcie:)
Nowe forum - i trzeba się uczyć jak działa:)
Zmiana jest duża i rozumiem, że przyzwyczajenie jako druga natura się buntuje...
Ale damy radę. Teraz jest bardziej przejrzyście, bardziej nowocześnie. Wasze uwagi i ja i redakcja zbieramy i wędrują do techników by forum było jeszcze lepsze i łatwiejsze w obsłudze.
Nie zniechęcajcie się, prosimy o uwagi i konstruktywne rady. Razem możemy więcej...Pracujemy intensywnie:)

Przepraszam,ale zanim wy tu pozmieniacie waszym zdanie na jeszcze lepsze to juz połowy jak nie więcej użytkowniczek nie będzie,niestety :(

Odnośnik do komentarza

agatu1
prosze mi jeszcze wyjasnic w jaki sposob nasze forum prywatne stalo sie publicznym? to jest skandal!!! dlaczego redakcja za nas (22osoby) zadecydowala, ze teraz wszyscy moga nas przeczytac?! nie po to sie schowalysmy i stworzylysmy rodzine, zeby teraz kazdy nas czytal i ogladal nasze zdjecia. spowodowaliscie, ze najprawdopodobniej sie bedziemy musialy pozegnac, bo nie chcemy byc czytane przez wszystkich!!! juz na kafeterii bylo latwiej i przejrzysciej...
przykro mi jest bardzo, bo przez te 2lata bylo nam tu bardzo dobrze...

Nie jesteśmy publiczni,dalej jesteśmy prywatni tylko osoby ,które zostały z grupy usunięte zostały z powrotem przywrócone i mogą czytac,popatrz na naszych uczestników sa wszystkie które Ewa usunęła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...