Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie kolezanki, mnie tez sie nie podoba nowa odsłona ale troche szacunku prosze, ludzie sie napracowali zeby Was zadowlic a ja tu juz wyzwiska widze!!

Dla mnie nowe forum niesety jest mało czytelne, wszystko jest duze i szerokie, nie podoba mi sie to ze osoba ktora wchodzi w moj profil ma jak na talerzu wszystkie moje posty, wczesniej trzeba bło troche poklikac zeby do nich dotrzec a teraz jak na dłoni . . .
brak wielu funkcji przydatnych np edycja posta, powrot do cytowanego, lub rozpoczecie czytanie od swojego ostatniego postu, teraz musze szukac gdzie skonczyłam pisac czytac

podoba mi sie moj brofil osobisty ale bez widocznych moich postów

Odnośnik do komentarza

magda_79
Helena
Aldonka, prywatne powinny byc u gory po lewej, jako "ulubione"

Tak, sąw ulubionych. ale w ulubionych miałam tez fora otwarte i juz ich tam nie ma. musze iles razy klikac, zeby tam wejsc, a i tak ciagle wchodze na 1 strone, trzeba zjechac na sam dol, zeby dostac sie na ostatnia. No, faktycznie jest teraz łatwiej :sofunny:

jasne...w ulubionych ma stare nieuzywane dobre znajome zamiast nasze Pogaduchy...

ehhhhhh i te posty....czekać minute....
jak tu pisac?porozumiewac sie na bierząco?

Odnośnik do komentarza

Forum dopiero co zostało odpalone. Chwilkę jeszcze zajmie zanim nabierze "płynności", ale już jutro powinno być dobrze :)

Kochani, piszcie proszę wszystkie swoje uwagi. Wszystko bierzemy na "klatę". Na pewno weźmiemy wszystko pod uwagę.

Zależało nam, aby forum było lepsze i zrobimy wszystko, abyście właśnie takie było.

Pozdrawiamy Was gorąco.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dużo rzeczy kuleje - wątki z nowymi postami nie przechodzą wyżej, nie da się przejść od razu do ostatniego postu w wątku, brakuje opcji przejścia do ostatniego nieprzeczytanego postu, posty ukazują się z opóźnieniem (dla mnie to bardzo duży minus), nie ma szybkiej odpowiedzi...to tak na świeżo.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Onychus
Redakcja
Helena
kolejne pytanie:
czy edycja swojego postu jest tylko mozliwa w chwili napisania postu?
jak dlugo ona jest mozliwa?

Do kilku minut po napisaniu.

Dlaczego?

Tak jest uczciwie, nikt nie zmieni po dłuższym czasie swojego postu, przez co wydźwięk wątku i dalszej dyskusji mogło by być niespójne.

A jak ja np chcę edytować pierwszy post aby zmienić tzw pierwszą stronkę ciężarówek mych to jak,nie idzie:(

Można przesłać nam PW, abyśmy zaktualizowali pierwszy post. Zawsze pomożemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...