Skocz do zawartości
Forum

Forum w nowej odsłonie


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem załamana. normalnie plakac mi sie chce! jestem tu 5 lat i po raz pierwszy mam ochote juz tu nigdy nie zajrzec :( Masakra!
Nie ma "szybkiej odpowiedzi", wszystko trwa dwa razy dluzej, jest wasko i nieczytelnie. Cytowanie koszmarne, bo nie wiadomo gdzie sie konczy, a gdzie zaczyna odpowiedz itd.
Dramat! nie widze zadnych pozytywow, a tak bylam dobrze bastawiona do tych zmian :(
jestem rozczarowana i tyle!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ja jestem załamana. normalnie plakac mi sie chce! jestem tu 5 lat i po raz pierwszy mam ochote juz tu nigdy nie zajrzec :( Masakra!
Nie ma "szybkiej odpowiedzi", wszystko trwa dwa razy dluzej, jest wasko i nieczytelnie. Cytowanie koszmarne, bo nie wiadomo gdzie sie konczy, a gdzie zaczyna odpowiedz itd.
Dramat! nie widze zadnych pozytywow, a tak bylam dobrze bastawiona do tych zmian :(
jestem rozczarowana i tyle!

dokładnie nie mam ochotu tu juz wiecej zagladac mimo ze prawie 4 lata jestem

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Odnośnik do komentarza

panterka
Błaga zmiencie to na stare forum

sorrry ale jest kompletnie niepraktycznie okropne

kto sie ze mna zgodzi ?

Panterko, wszystko, co nowe, może zaskakiwać i wymaga czasu na przyzwyczajenie. Daj sobie czas na poznanie tego forum a przekonasz się, że jest o wiele bardziej przejrzyste i praktyczne niż poprzednia wersja, która była po prostu przestarzała.

Mamy nadzieję, że niedługo zmienisz zdanie :)

Pozdrawiamy cieplutko.

Odnośnik do komentarza

Redakcja
panterka
Błaga zmiencie to na stare forum

sorrry ale jest kompletnie niepraktycznie okropne

kto sie ze mna zgodzi ?

Panterko, wszystko, co nowe, może zaskakiwać i wymaga czasu na przyzwyczajenie. Daj sobie czas na poznanie tego forum a przekonasz się, że jest o wiele bardziej przejrzyste i praktyczne niż poprzednia wersja, która była po prostu przestarzała.

Mamy nadzieję, że niedługo zmienisz zdanie :)

Pozdrawiamy cieplutko.

tak zaskakuje ale negatywnie i sorry ale to nie jest bardziej przejrzyste

i stare ale jare to sie mówi

dla nas co piszemy na codzien to nie jest przejrzyste niestety

Odnośnik do komentarza

Żenada!!!!! Bardziej przejrzyste??????!!!! A kto tak twierdzi??? Bo na pewno nie forumowiczki. Okropieństwo!! Dawno się tak nie zdenerwowałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

P o r a ż k a! Jak to jest lepsze forum to ja serdecznie dziękuję! Nie wiem kto miał taki pomysł... jestem zawiedziona tym co się tutaj stało... na minus i to duży... brak "na żywo", mało czytelnie, wąsko i beznadziejnie...

oddajcie nam nasze stare forum!

Odnośnik do komentarza

Nie jest przejrzyste i nie będzie ... Porażka i tle, na P jestem od samego początku ... I zawsze było czytelnie, a to co zrobiliście teraz to totalna porażka ...
Ja iem, że juz nie będe tak często tu zglądać ;( a szkoda bo z P mam wspniałe wspomnienia ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...