Skocz do zawartości
Forum

Butelka samopodgrzewająca


Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o butelce samopodgrzewającej? Testował ktoś może? W sumie w sklepach jej nie widziałam, tylko w necie, cena to ok 130zł, więc wolałabym wcześniej poznać opinie.

Odnośnik do komentarza

Smelcia
też bym tyle nie dała, ja jak potrzebuję ciepłe picie dla małej wkładam do steropianowego termosu na dno mały słoiczek z gorącą wodą i na t butelkę z ciepłym piciem jest ciepłe przez 1-1,5 h na mrozie wiec jak dla mnie wystarczy a koszty minimalne

to jest dobry pomysł, chyba też będę tak robić, termos mam od roku taki dla dzieci, ale nie używam go, jakoś nigdy nie był potrzebny

Odnośnik do komentarza

jest też butelka samopodgrzewająca się z wkładem wielokrotnego użytku Yoomi. Wkład można użyć do 300 razy, podgrzewasz albo w mikrofalówce albo tradycyjnie w wodzie i masz około 72h na aktywację wkładu do podgrzania, potem ładujesz go ponownie. Super opcja.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszako

~mia0900
jest też butelka samopodgrzewająca się z wkładem wielokrotnego użytku Yoomi. Wkład można użyć do 300 razy, podgrzewasz albo w mikrofalówce albo tradycyjnie w wodzie i masz około 72h na aktywację wkładu do podgrzania, potem ładujesz go ponownie. Super opcja. Kupowałam na www.ebiton24.com

właśnie też ją tam zauwazylam, wydaje się fajną sprawą chyba sie skusze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...