Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Martek ogromnie współczuję. Trzymaj się ciepło.

Nikawa, wg mnie te wszystkie ipady, ipody i iphony to nie są przyjazne otoczeniu. Niestety nie jest łatwo w nich cokolwiek ustawić. Jednak z Twojego opisu wygląda to na problemy z samym internetem. Czy podobne objawy masz przy innych stronach? No i serdeczne uściski dla małej solenizantki :) Super, że zabawa dla dzieci się udała. I przykro mi z powodu choroby babci, mam nadzieję, że będzie dobrze wszystko.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

A ja będąc dziś w szkole po Natasze się uśmiałam jak przeczytałam na tablicy ogłoszeń komunikat bo u nas w szkole jest tak ze jak rodzice przychodzą po dzieci to zakładają ochraniacze na buty żeby nie roznosić błota po szkole i słusznie i na tablicy wielkimi literami jest wywieszona informacja

PROSIMY O ZAKŁADANIE OCHRANIACZY NA OBUWIE DZIĘKUJEMY DYREKCJA SZKOŁY

a pod spodem dziś pojawiła się informacja

PROSIMY O POSTAWIENIE PRZY OCHRANIACZACH KRZESŁA DZIĘKUJEMY BABCIE :D

Odnośnik do komentarza

Domi81, nie działa mi prive :/ na komputerze nigdy nie działało, a na ipadzie ostatnio jest z tym problem :(
Czasem wchodzę tu i pojawia się biały ekran z niebieskimi literami w słupku...podejrzewam, że taki ekran mają przed ocxami informatycy, gdy coś majstrują w stronce. Jeszcze mam tak z trzema stronami. Może powinnam coś przeinstalować. Ale nie bardzo wiem, jak/co? :/ dziś działa, piszę do Was/ z Wami. Mam nadzieję, że będzie już dobrze.

Moja córa w ciągu dnia już prawie nie śpi, z tego powodu też nie mam problem, by tu zajrzeć za dnia. Na szczęście już śpi.
Teraz mamy tydzień urodzinkowy, codziennie mili goście :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...