Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

zorg2208
hejko nie jade na slub, cofnieto mi wolne, epidemia grypy ;-(. podam tylko " prezent" przez moich Rodziców, szkoda ale bywa.
Mam teraz 3 dni wolne apotem swięta dyzury wiec zaraz lece do fryzjera i na kawe z kumpela. miłego dnia dziewczyny
ps sorki za literówki ale pisze wiecej po nl niz po pl wiec z przyzwyczajenia czesto pomijam niektóre litery

Przykro mi

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Es_ze, no nie wiem czy te pustki są tymczasowe, źle się tu dzieje od jakiegoś czasu. Zniknęła Anaa, Domi, Natka i inne dziewczyny które kiedyś tu się regularnie wypowiadały. Nie wiem czy jeszcze wrócą, chciałabym oczywiście by tak się stało.

Ja również przesyłam Wam życzenia zdrowych, pogodnych, radosnych świąt. Byśmy w natłoku obowiązków związanych z tymi świętami nie zapomniały o co w nich tak naprawdę chodzi.

Odnośnik do komentarza

adasaga3
Es_ze, no nie wiem czy te pustki są tymczasowe, źle się tu dzieje od jakiegoś czasu. Zniknęła Anaa, Domi, Natka i inne dziewczyny które kiedyś tu się regularnie wypowiadały. Nie wiem czy jeszcze wrócą, chciałabym oczywiście by tak się stało.
.

Ale przecież nic nie jest wiecznie Adasaga :) Część osób pojawia się na jakiś czas. Rozumiem że się zżywasz z ludźmi ale pojawiają się też nowe osoby. Tak jak w realnym życiu :)

Odnośnik do komentarza

mika17
Wesoloch I Zdrowych dla Was I waszych rodzin,ale tradycja zanika,pamietacie listonoszy z kartkami?na Swieta sie czekalo, teraz wszystko jest na codzien,dyngus juz nie jest taki sam eh szkoda ze swiat tak wszystko zmienil,ale pielegnujmy tradycje .

Ja wysyłam tradycyjne kartki i lubię dostawać. Kładę je wtedy na komodzie przy wejściu, tam gdzie je widać najbardziej.
Ale tak, dla niektórych osób to dziwne, bo teraz wysyła się życzenia "bezpłatnymi smsami" :)

Odnośnik do komentarza

Es_ze nie wiem czy się z nimi zżyłam, za rzadko tu bywałam /bywam. Ale wiem ze dziewczyny były tu przez długie lata i nagle zniknęły, to nie świadczy dobrze o tym forum.
Co do kartek to ja jeszcze kilka lat temu wysyłałam kartki, ale nikt nie był chętny by je do mnie wysyłać. Były telefony, smsy typu "dziękujemy za kartkę ale ja wolę napisać, zadzwonić z życzeniami niż chodzić na pocztę "itd. Przykre to było więc w końcu przestałam je wysyłać. A sama tradycja wysyłania kartek bardzo mi się zawsze podobała.

No i cóż, święta święta i po świętach. Szybko minęły. Za szybko.

Odnośnik do komentarza

A jak wcześniej wyglądały zmiany?

Na pewno teraz będzie inaczej, bo moderatorki są charytatywne (nie dostajemy za to wynagrodzenia a Ulla i Margeritka były pełnoetatowe). Poza tym z mojego punktu widzenia zawsze była rotacja, bo dużo jednak osób przechodzi na fb, nawet z prywatnych forum.Ciężki temat co nie? :)

A u nas bajka pogoda, bezwietrznie, ciepło, fantastycznie :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :)
Mnie porwała praca .. a organizacji czasu jeszcze nie opanowałam aby mi nie było go za mało :P .. plus zmęczenie bo muszę przy pierwszej zmianie wstawać po 4.
Czasem zaglądałam ale jakoś od dłuższego czasu tu pustawo bardzo i nie było co pisać.
O jakich zmianach mówicie ..chyba jednak coś przegapiłam (nie dziwota ;) )

Odnośnik do komentarza

Adasaga, to zupełnie normalna sytuacja na każdych portalach społecznościowych, że pojawiają się nowe osoby, a "stare" znikają. Mnie takie rotacje nie dziwią, bo jestem na tym forum od samego początku (a wcześniej kilka lat byłam na innym), więc niejedno widziałam ;)
A największa fala odejść była ok. 3 lata temu, gdy nowy właściciel tego portalu zmienił szatę graficzną. Niestety zmiany nie były trafione i gro forumek zmieniło portal na inny. Ale tego raczej nie pamiętasz, czy raczej nie wiesz, bo chyba cię tu jeszcze nie było.
I żeby nie było, mnie też szkoda, że znikają "stare" osoby, zwłaszcza te, z którymi się zżyłam, ale to normalna kolej rzeczy, a zawsze zostają do nich maile czy telefon :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Adasaga, to zupełnie normalna sytuacja na każdych portalach społecznościowych, że pojawiają się nowe osoby, a "stare" znikają. Mnie takie rotacje nie dziwią, bo jestem na tym forum od samego początku (a wcześniej kilka lat byłam na innym), więc niejedno widziałam ;)
A największa fala odejść była ok. 3 lata temu, gdy nowy właściciel tego portalu zmienił szatę graficzną. Niestety zmiany nie były trafione i gro forumek zmieniło portal na inny. Ale tego raczej nie pamiętasz, czy raczej nie wiesz, bo chyba cię tu jeszcze nie było.
I żeby nie było, mnie też szkoda, że znikają "stare" osoby, zwłaszcza te, z którymi się zżyłam, ale to normalna kolej rzeczy, a zawsze zostają do nich maile czy telefon :)

Zgadzam się w 100% Dziubala

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...