Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

IWA23
Witam :)
Ja ciągle zaglądam na ten wątek ale nie ma z kim pisać ;)
Jestem po wizycie u ginekologa i jest wsio ok,i napewno będzie dziewczynka.
Dziś mam kilka spraw do załatwienia a mam lenie ogromnego do tego mała mi się trochę rozchorowała:(
Miłego dnia :)

Ja też mam dwóch łobuziaków,kochanych co prawda ale gdzieś to marzenie o dziewczynce jednak jest.Gratulacje Iwa23.

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Wiadomo że im więcej dzieci tym więcej wydatków i myśli jak to wszystko powiązać ale jak już jest to wszystko idzie sprawnie połączyć ;) To jest jak z ilością obowiązków im masz więcej tym bardziej umiesz sie zorganizować ;)
Stokrotka współczuje alergii moja mała ma narazie wykryte na formaldehyd,ale musi być też na coś wziewnego na jakieś pyłki bo zdycha razem ze mną ;(

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
nooo my też mamy na formaldehydy ale do tego jeszcze na galusany... też mi się wydaje że jakieś wziewne są mimo że nie wyszły... bo ma jakiś nos zatkany od kilku dni ..

Moja to smarka i kaszle tak sucho asmtycznie zwlaszcza w nocy

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Ja dalej połamana,krzyż boli w sumie jest gorzej niż bylo i prawie nie umię chodzić, do jutra jak nie puści nic to mama pójdzie do mojego gin aby mi coś przepisał bo wczoraj w aptece nic nie chcieli mężowi sprzedać i na razie kuruję się maścią rozgrzewającą dla dzieci i syropem p.bólowym panadolem ale to nic nie daje czasami coś puści ale to na chwilkę.A Hania dobrze sobie radzi,dostaje panadol na spanie i tabletki na astmę i noc przesypia.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Teraz jeszcze nie byłam,mam za 2tyg wizytę u gina i jak będę to wszystko opiszę,ja ogólnie mam problem z krzyżem takie ataki to miałam i przed ciążą,zaczęły się po moim drugim porodzie ale w ciąży z Hanką tak nie miałam a teraz nie mam pojęcia co jest przyczyną bo brzuch duży nie jest no chyba że jest takie ułożenie że uciska nie wiem.
Krzyż boli ale już chodzę i śpię na leżąco więc do wizyty dotrzymam,dużo się oszczędzam ,jak by mi nie przeszło to bym poszła w poniedziałek już do gina.Ja jeszcze mam nadzieję że te bóle powoli przejdą bo ja sobie nie wyobrażam tak funkcjonować jeszcze 4m-ce.

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Iwa - współczuję ci tego bólu mnie czasem złapie i to jest nie do wytrzymania a ty masz ciągle Oszczędzaj się jak tylko możesz

Jak mam dzień że nic nie robię tzn siedzę w domu,nie chodzę daleko to jest fajnie nie boli ale gorzej jest jak pójdę gdzieś dalej,to ból odczuwam straszny.
Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Ja siedzę dzis w domu,wczoraj 3/4 dnia bylam u siostry jeszcze nigdy tak długo u niej nie byłam ;)
Siedzieliśmy tam bo jej mąż rozprawiał się z moim kompem bo do niego dostał sie wirus policja,no nie dało się tego dziadostwa wyplewić,no ale na szczęście się udało,już myślałam że będę płakać na przymusowy detox od forum :(
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Gość jadzik

Witajcie ::):

Iwa- motywacja do szybkiego pozbycie się wirusa była ;) A u siostry nie lubisz siedzieć, czy tak jakoś nigdy się nie złożyło? ;) I jak tam Twoje plecy?

Betty
- mam pytanko, dlaczego przy niskim ciśnieniu źle znosi się upały? Ja nigdy nie lubiłam upałów, a ciśnienie mam raczej niskie... Ale nigdy nie wiązałam tych dwóch faktów... hmmm

Ulla- bez nerwów w Twoim stanie!!! ::): Kiedy wprowadzacie się na nowe?

Opsy- jak piknik?

Odnośnik do komentarza

Ja ciśnienie mam w normie ale jak są upały też jestem ledwo żywa i nie piszę o teraz a tak ogólnie ;)
Jadzik no nie lubię u niej tak długo być tak jakoś nudno,na kawkę chwile pogadać i do domu no chyba że jakaś impreza jest to w tedy wiadomo dłużej ale w tedy są też inni i jakoś tak weselej.
Oopsy mam nadzieję że zrelaksowałaś się na pikniku :)

Odnośnik do komentarza

u nas ok - dzisiaj m. pojechał jeden pokój już malować, jeszcze musimy zdjęcia porobić do dokumentów - i znowu masę pieniędzy pójdzie na zmianę dokumentów - ehhhh
przeprowadzka ostateczna 25, a 27 dostajemy klucze - przez te dwa dni będziemy u znajomych lub na wycieczce może do Krakowa pojedziemy by odsapnąć bo potem to już m. będzie działał a ja powolutku wypakowywała rzeczy

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...