Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

NATKA08
nie wiem IWA ja na pewno będę tu rzadziej zaglądać nie przyciąga mnie to forum zajrzeć zajrzę ale na pewno nie będę dużo sie udzielać no i mam nadzieję ze bezwzględnie powrócą wszystkie funkcje z tamtego poprzedniego forum

Teraz na pewno rzadziej będziesz się udzielać bo jest ciężko,jest wszystko utrudnione,ale jak większość funkcji wróci to może i udzielać się zaczniesz nie tylko zaglądać ;)

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Myśmy walczyli z pneumokokami. Na razie odpukać jest dobrze ale wypisałam starszego syna z przedszkola żeby ponownie się nie zaraził bo najwyraźniej tam jest epicentrum zakażenia. Bardzo dużo chorował będąc w przedszkolu. Teraz jest 3 tydzień w domu i jest zdrów jak ryba :)

wszystkim choruchnym życzę zdrówka!

Mój starszak tak na żłobek zareagował,chyba jego organizm nie był gotowy na spotkanie z tak dużym otoczeniem,też wypisałam i poszedł dopiero po 2 l i było o wiele lepiej,choroby sporadyczne a nie jedna goni drugą.

Zdrówka dla dzieci chorującym teraz:)

Odnośnik do komentarza

NATKA08
dziewczyny moja Natasza skręciła nogę w kostce ma trochę spuchniętą i nie wiem czy jechać z nią do lekarza
(przypominam że ona strasznie boi się lekarzy i bardzo taką wizytę przeżyje) czy wystarczą okłady z altacetu?

Mój syn jak upadł to obserwowałam ale jak ręka mu spuchła to pojechałam na pogotowie,jak widzisz ze spuchnięta to lepiej iść i niech prześwietlą.
Ulla ja moim jeszcze nie robiłam badań na pasożyty.

Odnośnik do komentarza

NATKA08
no właśnie też tak mi się wydaje ale szczerze mówiąc ja wole chuchać na zimne ale w tym przypadku jest trochę inaczej bo nie chcę jej bez potrzeby stresować

A to ona ci tak chorowała,czy stało się coś ,że tak boi sie lekarzy?

Odnośnik do komentarza

IWA23
NATKA08
no właśnie też tak mi się wydaje ale szczerze mówiąc ja wole chuchać na zimne ale w tym przypadku jest trochę inaczej bo nie chcę jej bez potrzeby stresować

A to ona ci tak chorowała,czy stało się coś ,że tak boi sie lekarzy?

co ty w ogóle nigdy nie chorowała tak po prostu sobie wymyśliła że lekarz to jej największy wróg i lepiej by było aby jej nie dotykał ale ostatnio to i tak jakoś zauważyłam że coraz mniej panikuje na wieść o lekarzu

Odnośnik do komentarza

NATKA08
IWA23
NATKA08
no właśnie też tak mi się wydaje ale szczerze mówiąc ja wole chuchać na zimne ale w tym przypadku jest trochę inaczej bo nie chcę jej bez potrzeby stresować

A to ona ci tak chorowała,czy stało się coś ,że tak boi sie lekarzy?

co ty w ogóle nigdy nie chorowała tak po prostu sobie wymyśliła że lekarz to jej największy wróg i lepiej by było aby jej nie dotykał ale ostatnio to i tak jakoś zauważyłam że coraz mniej panikuje na wieść o lekarzu

A może ktoś ją lekarzem straszył ? No dziwne tak sobie coś umyśleć mając mały kontakt z lekarzem .
Moja córka dużo choruje bo ma astme i tylko jednego lekarza nie akceptuje alergologa,mimo że jej nic nie zrobił oprócz że bada dokładnie i chodzi do niego tylko raz w miesiącu to jak tylko wchodzi do gabinetu to już zaczyna płakać ;)

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Ja ciągle zaglądam na ten wątek ale nie ma z kim pisać ;)
Jestem po wizycie u ginekologa i jest wsio ok,i napewno będzie dziewczynka.
Dziś mam kilka spraw do załatwienia a mam lenie ogromnego do tego mała mi się trochę rozchorowała:(
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
IWA23
Witam :)
Ja ciągle zaglądam na ten wątek ale nie ma z kim pisać ;)
Jestem po wizycie u ginekologa i jest wsio ok,i napewno będzie dziewczynka.
Dziś mam kilka spraw do załatwienia a mam lenie ogromnego do tego mała mi się trochę rozchorowała:(
Miłego dnia :)

zazdroszczę dziewczynki :) marzyła mi się.. a za to mam 2 chłopców :) hehe pewnie i to ma swoje zalety hahah
kto wie.. może w przyszłości jeszcze kiedyś i o córeczkę byśmy się postarali ::):

No ja też mam dwóch synów potem udało się i jest córka a teraz nam sie trafiła taka nieplanowana kropeczka co też będzie córeczką i będę miała 2 parki ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...