Skocz do zawartości
Forum

Mebelki dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

My też mamy z Ikei - są bardzo wytrzymałe, nawet ja czasem siądę na krzesełku lub stoliku (!) i nawet nie drgną :) W pracy też mieliśmy stolik i stołeczki z Ikei i klienci siadali często na nich ze swoimi dziećmi - wytrzymały kilka lat w świetnym stanie, później zostały odsprzedane.
Moja córcia ma 19 m-cy bez problemu siada na tym krzesełku (z tym, że ona jest dość wysoka), siostrzeniec ma 6 lat i też jeszcze rysuje przy takim stoliku.
A jak dzieciaczki wyrosną z tych mebelków bez problemu będzie można je odsprzedać :)

Odnośnik do komentarza

i ja też polecam drewniane z Ikei, są stabilne i moja córka sama siada na krzesełku i przy stoliku maluje mokrymi pastelami i czasem stolik zabrudzi, ale łatwo się go czyści, u znajomych jest plastikowy stolik i krzesełko i miała problem, żeby usiąść i dla mnie to było mało stabilne, te drewniane szczerze polecam, bo są solidne i jak Marzena pisze posłużą kilka lat

Odnośnik do komentarza

Mamuty tez mi się podobają, ale ja wolałam coś zgrabniejszego, bo mamy ograniczona przestrzeń w jej pokoju::): A moja córcia jakoś o te drewniane się nie obija :Oczko: Tylko ta nasza mała bździągwa dba o siebie i rzadko ma jakieś wypadki :Oczko:

Odnośnik do komentarza

aasikk1
u nas sprawdza się stolik i krzesełka z ikei, łatwo umyć, lekkie w przenoszeniu, jak na razie niezawodne, nawet latem na dwór często były wynoszone

to jest wielki atut plastikowych mebelków. słyszałam ostatnio od znajomej o mebelkach z tektury, któraś z Was miała może takie?

w sumie fajna opcja - lekkie, pewnie tanie, jak się zniszczą to nie będzie szkoda

Odnośnik do komentarza

ja też uwielbiam plastikowe mebelki,są łatwe w utrzymaniu czystości ,a wiadomo jak jest z dziećmi wszystko upaćkane.Mamy krzesełka ze stolikiem,już niedługo będziemy urządzać pokoik synkowi i też wybierzemy się do ikei albo zamówię na allegro mebelki.Podobają mi sie te regały z wyjmowanymi kolorowymi kubełkami.Fajnie można sobie posegregować zabawki.

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka92

Temat może trochę już zakopany, ale akurat trafiłam to pozwolę sobie polecić zestaw do pokoju dziecięcego ze strony www.e-sosnowe.pl - ja mam stolik dziecięcy z krzesełkami w kolorze sosny, widzę że mają teraz białe i biało-sosnowe, tak więc wybór jest, jakościowo mogę polecić - mi służą już ponad rok :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...