Skocz do zawartości
Forum

Odżywka do rzęs Revitalash - ktoś stosuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałam się z wieloma opiniami, wszystkie wychwalają ten produkt pod niebiosa :) Korci mnie już od dłuższego czasu, ale cena jest dość zaporowa, bo 330 zł za nieduże opakowanie. Ale długie rzęsy kuszą :8_2_96:
Opakowanie wystarcza ponoć na pół roku, więc w przeliczeniu na miesiące już tak tragicznie nie jest. Potem, żeby efekt utrzymać, kurację trzeba kontynuować, ale stosuje się rzadziej, więc ponoć raz na rok się kupuje.
Czy któraś z Was używała i może potwierdzić, że to rzeczywiście działa?

Odnośnik do komentarza

Ponoć mogą :)
W sieci jest dużo zdjęć 'przed' i 'po', ale wolałabym jednak mieć pewność, że to nie PhotoShop :)
Z tego co wyczytałam to jest to preparat, którego twórcą jest facet, którego żona chorowała na raka i przechodziła chemioterapię i właśnie dla niej taki wynalazek.
Mam koleżankę, która zajmuje się makijażem i ona potwierdza, że miała parę klientek z niesamowicie długimi rzęsami. Jak się zachwycała przy malowaniu, to właśnie mówiły, że to po tej odżywce.

Odnośnik do komentarza

ja stosowałam jakiś czas temu Amplif eye (dostałam od siostry sama bym pewnie nie kupiła bo cena chora) i była fajna tzn nie czułam jej a po nałożeniu henny rzęsy wyglądały naprawdę efektownie, teraz na święta dostałam tą o którą pyta autorka wątku Revitalash i jak dla mnie fatalna, normalnie ją czuję na rzęsach (nawet w nocy) tak jakbym miała tonę kiepskiego tuszu, używam bo szkoda mi ją zmarnować ale drugi raz bym jej nie chciała

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie przed chwilą kupiłam po tym jak zobaczyłam efekty u mojej mamy i siostry :cheess: Nie widzę ich na co dzień, więc po przyjeździe na święta przeżyłam istny szok i stwierdziłam, że efekt wart swojej ceny :)
U mamy mojej efekt był widoczny bardzo szybko, bo już po 3. tygodniach stosowania. U siostry dopiero po 2. miesiącach, ale teraz w czwartym miesiącu stosowania rzęsy ma naprawdę sporo dłuższe. Nawet niewytuszowane wyglądają pięknie.
Przyznam szczerze, że po tym co zobaczyłam, to te 330 zł wydałam bez żalu i z niecierpliwością czekam na kuriera :)

Odnośnik do komentarza

tysia
teraz na święta dostałam tą o którą pyta autorka wątku Revitalash i jak dla mnie fatalna, normalnie ją czuję na rzęsach (nawet w nocy) tak jakbym miała tonę kiepskiego tuszu, używam bo szkoda mi ją zmarnować ale drugi raz bym jej nie chciała

Tysia ale tą odżywką nie smaruje się całych rzęs. Używasz jej jak eyelinera, na styku powieki z rzęsami. Może ten efekt stąd, że niepotrzebnie mażesz po całych rzęsach?

Odnośnik do komentarza

~Daffodil
tysia
teraz na święta dostałam tą o którą pyta autorka wątku Revitalash i jak dla mnie fatalna, normalnie ją czuję na rzęsach (nawet w nocy) tak jakbym miała tonę kiepskiego tuszu, używam bo szkoda mi ją zmarnować ale drugi raz bym jej nie chciała

Tysia ale tą odżywką nie smaruje się całych rzęs. Używasz jej jak eyelinera, na styku powieki z rzęsami. Może ten efekt stąd, że niepotrzebnie mażesz po całych rzęsach?

czytałam instrukcję obsługi i nakładałam ją prawidłowo, to jest moje odczucie jak sama widzisz jedna jak dla mnie była ok druga już niekoniecznie

Odnośnik do komentarza

tysia
~Daffodil
tysia
teraz na święta dostałam tą o którą pyta autorka wątku Revitalash i jak dla mnie fatalna, normalnie ją czuję na rzęsach (nawet w nocy) tak jakbym miała tonę kiepskiego tuszu, używam bo szkoda mi ją zmarnować ale drugi raz bym jej nie chciała

Tysia ale tą odżywką nie smaruje się całych rzęs. Używasz jej jak eyelinera, na styku powieki z rzęsami. Może ten efekt stąd, że niepotrzebnie mażesz po całych rzęsach?

czytałam instrukcję obsługi i nakładałam ją prawidłowo, to jest moje odczucie jak sama widzisz jedna jak dla mnie była ok druga już niekoniecznie

Hmm, u mnie zupełnie inne odczucia. Wchłania się ekspresowo, po dwóch minutach już jej nie czuję na powiece...

Odnośnik do komentarza

~iszmaona
To rzęsy mogą zrobić się dłuższe od tych nadanych przez naturę?

Nie słyszałam o tej odżywce, i raczej nigdy nie przetestuję bo cena powala :D

Wydaje się to absurdalne, ale w chwili obecnej rzeczywiście można wydłużyć rzęsy. Odżywka rzeczywiście powoduje wydłużenie rzęs, a potwierdzić mogą to wszystkie osoby, które wypróbowały produkt. Istotna jest jedynie systematyka. Po kilku tygodniach regularnego stosowania rzęsy są dłuższe ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...