Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!
Dziś moje małe święto początek 22 tygodnia ale ten czas mi leci. Również zaczynamy się rozglądać za wyprawką zeby potem z wielkim brzucholem po sklepach nie latać Ja mam upatrzony taki wózek może któraś z was miała taki lub się z nim spotkała bo mi bardzo się podoba wygląd, funkcjonalność no i cena bo wszystko musimy sami kupić NOWOŚĆ ZESTAW 3W1 BABY MERC S6plus - Sklep Babymerc Latała może któraś samolotem w ciąży są jakieś problemy na lotnisku jakie zaświadczenie od lekarza bym musiała mieć? Wybieramy się w maju do Londynu Ryanairem to będzie 26-27 tydzień a od 28 tyg. trzeba mieć zaswiadczenie od lekarza ale ja mam już duży brzuch jak na ten tydzień to lepiej mieć takie zaświadczenia ale nie wiem za bardzo jak ono ma wyglądać?
Miłego dnia :))))

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgliabrsw3.png

Odnośnik do komentarza

MAMCIA85
Elektrostymulator mamaTENS MyTime na bóle porodowe Olsztyn • Tablica.pl

Ja nie jestem zainteresowana bo 90% pewności cc będę miała.

Miałam TENS przy porodzie Nikosia ... Wg mnie sporo pomógł, taz sobie wypożyczę również ;)

Okruszek ja miałam tego typu wózek dla Dominika i Nikosia ;)
Inna firma ale mniej więcej podobnie wygladowo ;)
A zaświadczenie to moze poprostu gin powinien ci napisać ze nie widzi przeciwwskazań do lotu samolotem i nie grozi ci przedwczesny poród ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

daga też wczoraj już przeczytałam że urodziła. Kurcze żeby tylko mała nie miała żadnych powikłań, taki okruszek maciupeńki.

Laski znacie jakiś dobry krem do twarzy na mega suchą skórę?
Od początku ciąży mam brzydką cerę, a od jakiegoś czasu zrobiła mi się taka sucha że normalnie wygląda jak bym jakieś liszaje miała, jak nakremuję jest ok, ale jak już wchłonie to znów wygląda tak samo. Jak się pomaluję i dam podkład (choć mam dobry do suchej skóry) to nic to nie daje, dalej mi odchodzą takie jakby łuski, no masakra.

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jlsp2ouzt.png

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy90bv7rq07qzo.png

Odnośnik do komentarza

sniegolot gratulacje, witaj w klubie noszacych super facetów ;) a jaka to przyczyna ze brzuch napięty?

Mój wybrał imię: Wiktor. Jeszcze sie zastanawiam miedzy Wiktor a Aleksander, ale będę monitorować ilośc Aleksow w tym roku ;) i zobaczymy. Choć do Wktora jest mnie zdrobnien i wymyslen jak przy Aleksandrze- olku, Alku, Saszy, itp.
Czuje go coraz wyżej ;)

Ja dziś padnieta, z treściami do 1 rozmawialiśmy sobie. Ale tak myśleli, bo juz widać jak tak sie kręce ;)

A jak Wam sie podoba taki ciuszek ARUŚ ŚLICZNY 3 EL.KOMPLET BIELIZNY NAPISY (3128332345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

No i napiszcie jakie macie zdanie i preferencje odnośnie materacy i czy do wózka tez trzeba kupić materacyk czy to juz z wózkiem jest?

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

Śniegolot gratuluję synusia :)

Martynea fajny komplecik :D
w wózku masz materacyk, bynajmniej w tych gondolach ;)
a jak taki jak Okruszek pokazywała to ja wkładałam kocyk na spód albo śpiworek, a odpinałam górę od śpiworka żeby za ciepło nie było maluszkowi ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Martyneea
sniegolot gratulacje, witaj w klubie noszacych super facetów ;) a jaka to przyczyna ze brzuch napięty?

Mój wybrał imię: Wiktor. Jeszcze sie zastanawiam miedzy Wiktor a Aleksander, ale będę monitorować ilośc Aleksow w tym roku ;) i zobaczymy. Choć do Wktora jest mnie zdrobnien i wymyslen jak przy Aleksandrze- olku, Alku, Saszy, itp.
Czuje go coraz wyżej ;)

Ja dziś padnieta, z treściami do 1 rozmawialiśmy sobie. Ale tak myśleli, bo juz widać jak tak sie kręce ;)

A jak Wam sie podoba taki ciuszek ARUŚ ŚLICZNY 3 EL.KOMPLET BIELIZNY NAPISY (3128332345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

No i napiszcie jakie macie zdanie i preferencje odnośnie materacy i czy do wózka tez trzeba kupić materacyk czy to juz z wózkiem jest?

Ubranko śliczne :Oczko:
Ja jak kupowalam swój wózek to w gondoli jest taki materacyk.

Odnośnik do komentarza

Okruszek14960
Witam!!!
Dziś moje małe święto początek 22 tygodnia ale ten czas mi leci. Również zaczynamy się rozglądać za wyprawką zeby potem z wielkim brzucholem po sklepach nie latać Ja mam upatrzony taki wózek może któraś z was miała taki lub się z nim spotkała bo mi bardzo się podoba wygląd, funkcjonalność no i cena bo wszystko musimy sami kupić NOWOŚĆ ZESTAW 3W1 BABY MERC S6plus - Sklep Babymerc Latała może któraś samolotem w ciąży są jakieś problemy na lotnisku jakie zaświadczenie od lekarza bym musiała mieć? Wybieramy się w maju do Londynu Ryanairem to będzie 26-27 tydzień a od 28 tyg. trzeba mieć zaswiadczenie od lekarza ale ja mam już duży brzuch jak na ten tydzień to lepiej mieć takie zaświadczenia ale nie wiem za bardzo jak ono ma wyglądać?
Miłego dnia :))))

Ja maiłam do starszych taki wózek,tzn nie ta firma ale taki fason i dla mnie te wózki to ciężki landreny,a i takie tanie nie są 740zł to dolożysz z 200 zł i na internecie można kupić inny i lżejszy ::):
To masz link na allegro i wybrane nowe wózki do 1000zł,pooglądaj i patrz na wagę wózka to jest ważne dla mamy ,aby jej się dobrze prowadziło nie za ciężko i to nie chodzi tylko po prostej drodze ale np wjeżdżając pod górkę,wkładając do auta,nie wiem gdzie wózek będziesz trzymać w domu ,piwnicy .

Odnośnik do komentarza

sniegolot
A wiec dziewczynki moje kochane ja już po wizycie u gina. Oficjalnie mogę wam oznajmić że będzie chłopiec - Arkadiusz

Dzieciaczek dokładnie zmierzony i zbadany , wszystko jest ok i waga 426 gram ;);)
Lekarz kazał mi brać 3 razy dziennie Aspargin bo brzusio mam napiety.

Gratuluję synusia ::):

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczynyy :D

Ja po nocy obolała jakbym wszystkie sztuki walki odwaliła hahah :D
Mia wciąż śpi !!! Ale mama pisała, że jeszcze i północy szalała .. wredota mała !

Sniegolot gratuluję chłopczyka :)

Kasialukaszo KCIUKI TRZYMAM :D DAWAJ ZNAĆ OD RAZU PO ! ;)

Karim Tymon mi się podoba, jest super :D
Dokładnie, maciupek :( ale trzeba być pozytywnym . Ona równo 3 tygodnie wcześniej odemnie jest .. kurde !

ZIOLO HEYYY !!! gdzie się lenisz kobieto !? udzielać się ;)))

Lilly

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
Sniegolot gratulacje moje ogromne!!! :)
Aaaaaaaaaaaaa jeszcze 2 h.... boje sie czy male zdrowe normalnie czuje panike .....
Plakac mi sie chce ze stresu.... :(:(

Ja już myślałam że powizytowe wieści piszesz .
Trzymam kciuki za udaną wizytę :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
Sniegolot gratulacje moje ogromne!!! :)
Aaaaaaaaaaaaa jeszcze 2 h.... boje sie czy male zdrowe normalnie czuje panike .....
Plakac mi sie chce ze stresu.... :(:(

ajjj, nie bądź głupolkiem kochana ! ciesz się ! :) kurcze, zobaczysz swoje piękne dzieciątko i dowiesz się jaka płeć :) będzie machać Ci łapkami na USG ! :) 3mamy kciuki ! ;) wyluuuzuj ;)

Lilly

Odnośnik do komentarza

Dziś ja mam jakieś skurcze :( Wczoraj wieczorem miałam już z 3 razy takie że mnie aż w pół z bólu zginało, później takie łagodne. W nocy też się parę razy z bólu obudziłam i dziś od rana. Chwilę przerwy było i dalej są. Już nie tak mocne ale są :( boję się iść do lekarza żeby mnie do szpitala nie położyli bo co z Nelą... Mam nadzieję że wszystko w porządku i to wszystko tylko dlatego że za dużo dźwigam

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomcwa1j2t0qrm5.png

http://www.suwaczki.com/tickers/a8do43r8r4ud0w72.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz2vmu5y2bp.png

Odnośnik do komentarza

Mamba123
Dziś ja mam jakieś skurcze :( Wczoraj wieczorem miałam już z 3 razy takie że mnie aż w pół z bólu zginało, później takie łagodne. W nocy też się parę razy z bólu obudziłam i dziś od rana. Chwilę przerwy było i dalej są. Już nie tak mocne ale są :( boję się iść do lekarza żeby mnie do szpitala nie położyli bo co z Nelą... Mam nadzieję że wszystko w porządku i to wszystko tylko dlatego że za dużo dźwigam

Kurcze kolejna skurczona ! :) weź nospę (ja bym wzięła 2 ;)) kochana i staraj się dziś wypoczywać :) oby przeszło :)

Lilly

Odnośnik do komentarza

sniegolot gratuluję chłopczyka, kolejny do naszej drużyny piłkarskiej :))
kasialukaszo czekam na wieści z wizyty :)

Mnie też się dziś brzuch stawia i mnie to coraz mocniej zaczyna martwić :( I też tak czasami gadam do Małej że chciałabym już ją przytulić, ale potem się pukam w czoło i mowię jej, że ma tam siedzieć jak najdłużej i rosnąć zdrowo. Taki już nasz kobiecy urok, najpierw martwimy się, żeby nie poronić, teraz żeby przedwcześnie nie urodzić.. to chyba normalne u każdej.

Upatrzyłam sobie takie cudne literki, które chciałabym powiesić nad łóżeczkiem DREWNIANE LITERKI NA ŚCIANĘ IMIĘ DLA DZIECKA 16cm (3126700727) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1ys65gp8bv4041.png

Odnośnik do komentarza

moj gin mial dzisiaj zly dzien i niewiele postanowił mi powiedzieć co mnie na maxa wkurzyło i generalnie powiedział tylko tyle ze mam brac Aspargin bo tam jest dużo magnezu żelaza i czegoś tam jeszcze wiec może to jest ta przyczyna napiętego brzuchola.

Nogi mi wchodzą w tylek....:taniec1::taniec1:
Pojechaliśmy w końcu na zakupy bo już ta moja druga połowa mi jęczała od jakiegoś czasu że chce już coś kupić dla dzieciaczka ale czekaliśmy cały czas na płeć. No wiec dzisiaj od razu po wizycie pojechaliśmy do takiego dużego sklepu dla dzieci co się zwie Pati i Maks. Normalnie na początku to dzieci we mgle ;) Nie wiedzieliśmy co jak gdzie.. na szczęście pomocny personel i cierpliwe prowadzili nas do półek gdzie znajdowały się kolejne pozycje z naszej magicznej listy. Zdecydowanie preferuje zakupy takie że mogę dotknąć , zobaczyć na własne oczęta , zapytać o coś sprzedawce. Kupiliśmy super pościel 5 elementową co mnie bardzo cieszy i bardzo mi się ona podoba . Kupiliśmy też dużo pierdół co bedą potrzebne. Tysiak poszedl w siną dal ....
Tatuś jak na prawdziwego kibica przystało kupił małemu śpioszki Lecha Poznań :D

A ja natomiast wybrałam taką śmiechową bluze :D
Cool Club, Bluza chłopięca, rozmiar 80 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com

na te literki drewniane tez się czaje i mam je zapisane w ulubionych na allegro ;)
jeszcze z literkami znalazlam taką strone :
DREWNIANE LITERKI NA ŚCIANĘ DLA DZIECI 20cm
Nie kupuje jednak jeszcze narazie bo nie zapadła decyzja odnosnie koloru tapety , a może imię nam się odwidzi ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk36emj9ui2.png

Odnośnik do komentarza

sniegolot gratulacje!! Kolejny siusior do kompletu :usmiech: :usmiech:
kasialukaszo nie szalej kochana będzie dobrze! :Całus:
Karim ja też miałam takie problemy ze skórą, nie umiałam utrafić z kremem bo z jednej strony wrażliwa wiecznie jakieś dżordże i andżeje na gębie a z drugiej suchar na dziubie same suche beboki mi wisiały aż w końcu poszłam do apteki i zainwestowałam w Oilatum Soft -> Oilatum Soft Krem 75g BEZZAPACHOWY_TANIO_____ 8915 (3104531775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
na allegro tańszy bo w aptece przeszło 30zł zapłaciłam! :eee: no ale naprawdę rewelka nie tłusty i nawet pod podkład go stosuje żeby mi skóra znów nie wyschnęła. Najlepszy jaki używałam serio :)
Mamba123 uważaj na siebie i nie dźwigaj tyle, niech ktoś ci pomoże przecież nie mieszkasz z tego co mi wiadomo całkiem sama???????

Ja się lenię zrobiłam co miałam zrobić i się obijam :D mam mamę w domu, bo jest chora więc dziś mnie wyręczyła i usmażyła naleśniczki :D przez was!! bo ostatnio pisałyście o naleśnikach i racuszkach mmmmmmmm! :gotowanie:
Jejuszku ja to też bym szalała oj szalałaaa na zakupach :D ale muszę się wstrzymać bo początek miesiąca i wiadomo na pierwszy strzał idą wszystkie opłaty najważniejsze, a potem ewentualnie przyjemności ;) Jeszcze mój Ptaszek ma urodziny a ja dalej nie wiem co mam mu sprezentować? Lubi dostawać narzędzia do pracy, ale ja się nie znam musiałabym brata zawinąć żeby coś mi doradził bo oboje są tego samego fachu :)
Cholera już chyba jestem pewna, że mam jakieś badziewie bo ciągle mam te żółte upławy, a nie miałam jeszcze od początku ciąży robionej cytologii. Wy miałyście robioną cytologię w ciąży?? Nic mnie nie boli, swędzi ani nie piecze, tylko to świństwo no i się martwię kurde flaki do wtorku muszę zdzierżeć.
Leosiek jakiś taki mało ruchliwy ostatnio się zrobił, rozlenił się :) późnym wieczorem się troszkę powierci i tyle.

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev230pr___.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2xzwh8qmo.png

Odnośnik do komentarza

Kasialukaszo nie kracz nic i dawaj znać jak po wizycie!

Karim bierz nospe i oszczędza si. Mnie wczoraj trochę lepiej było i tez 4 h po zakupach lazilam, swojego obkupilam, a sobie nic ;) dziś padnieta i ledwo żyje.
Odnośnie kremu to mój mocno mocno nawilzajacy to vischy aqualia therMal.
Ale oilatum tez jest niezłe, mój bratanek używa.

Dziś karkowa na obiad i pycha wyszła. Poprzeczkę wysoko postawiłam no bo po raz pierwszy robiłam, a na obiedzie teście ;) na szczęście pycha wyszła i jestem z siebie dumna.

iwa patrzyłam na xlander i jest cięższy od bexy, a Tapicerke Bexa ma dużo fajniejsza. Chyba pozostanę przy tym wyborze. Sporo pan wypowiada sie pozyTywnie o tym wózku.

Porównajcie, bo może ja juz zle widzę ;)
3w1 wózki X-LANDER wózek XA+FOTELIK-new model 2013 (3124851417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
BEXA B4 + FOTELIK samoch koła pompow 11 KOLORÓW (3130858358) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ojej, czas na odpoczynek.

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...