Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2013


Rekomendowane odpowiedzi

daga
Monika hahahah chciałabym :P za dużo się nie obżerałam ale od jakiś 2 dni brzuch mi się jakoś "podniósł" :P może to przez to :D mam nadzieję, że cielsko się jakoś przyzwyczai do kolejnej zmiany heheheh, jęczę jak słoń a tutaj jeszcze 4 miesiące przede mną ;) wstyd ! :)

Daga TYLKO 4 miesiace! Tylko! Dasz rade :) a boli bo zes szczupla a gdzies ten dziec plus jelita musza sie miescic:)

Odnośnik do komentarza

Kasiu na wizycie napewno bedzie ok ;) a ptem odpoczywacie ;)

Hehe a my tez weekendowo wybywamy ;)
Taki spontan D wymyślił dzis ;) juz zarezerwowałam noclegi
Hotel - Weekend w SPA - Kadyny na Mazurach - Srebrny Dzwon
Ale się ciesze ;)

Hehehe tylko musze sprawdzić czy mój brzuszek wwejdzie w strój kąpielowy jaki mam ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
Dziewczyny widze jedziecie ostro zaraz 200 stron peknie:) hmmm wozki ...nawet nie ogladam dostaniemy po rodzinie wozek wiec nie ogladam zeby nie robic sobie smaka na inne :)
Lozeczko zdecydowanie drewniane. Dla kuby mialam turystyczne i moje plecy bardzo cierpialy... tym razem mamy drewniane z wyjmowanymi szczebelkami i za niedlugo je przywieziemy z dzialki do odswiezenia.
Na tapecie mialyscie twardnienie u mnie tez raz 10 razy je czuje a raz kilka. Poki nie boli nie panikuje choc jutro oczywiscie wspomne o tym na wizycie... Boziu...ale sie boje jutrzejszej wizyty:( mrowki na dupci i normalnie scisk w zoladku. Zeby nie myslec dzis skoczylismy na zakupy bo w sobote wyjazd... trza sie zaopatrzyc. Jutro 16.30 .... umieram ze strachu.... oby male bylo zdrowe....

A JA ŚLEPA, trzymam kciukasy za jutro !!!!!!!!! Nie ma się co bać ;) będą same dobre wiadomości ;) nie denerwuj się ;) buziaki ;**

Lilly

Odnośnik do komentarza

Kasialukaszo noooo !!!! Bo będziemy jak wielkie, spocone, obolałe kule ! :D
Karim, nieźle ! Ja myślałam, że to pierwszy trymestr nisko i sikanie a potem ma się podnieść i mniej tego sikania :P ale nie w moim przypadku :D
Ty masz arbuza od cycoli a ja wielką przerwę pomiędzy no i troszkę się podniósł teraz :D ale sikanie zostało :P

hahaha, moja Mia by powiedziała, że zjadłaś dzidzie jak tak od żołądka się zaokrągliłaś od razu !!! :D

Lilly

Odnośnik do komentarza

hej hej... ale się rozpisałyście :) chwile mnie nie było a do czytania chyba ze 20 stron miałam
u mnie anemia okazała się nie anemią a jakimś bliżej nie zidentyfikowanym stanem zapalnym który mój gin zupełnie zbagatelizował - i tym samym zmotywował mnie do zmiany lekarza. Okazało się ze będzie dziewczynka - najprawdopodobniej Marta - to imię przyległo do mnie od początku ciąży - chociaż jak już poznałam płeć to nie jestem już tak zachwycona tym imieniem jak na początku
Jeżeli chodzi o zakupy to "zaszalałam" i kupiłam 2 pary różowych skarpetek, wózki i łóżeczka przeglądam w zasadzie od momentu jak tylko wyskoczyły 2 kreski na teście ciążowym ale chyba póki co nic szczególnie nie wpadło mi w oko, póki co muszę znaleźć jakiś ciuch dla siebie bo w sobotę mamy impreze a ja w nic się nie mieszczę - przytyłam niby 3 kg ale piersi i brzuch jakoś nie bardzo chcą sie mieścić z standardowe ubrania- musiałabym mieć rozmiar większe ( albo nawet i 2 rozmiary) ale wówczas będę wyglądać jak w worku po ziemniakach ;) masakra - zresztą nigdy nie lubiłam kupować ubrań- przez to zawsze pogarsza mi się nastrój

http://www.suwaczek.pl/cache/426e167503.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Powodzenia na jutrzejszych wizytach. Będzie dobrze, nie ma co panikować :)

A tak przy okazji Wam powiem, jestem na jeszcze jednym forum sierpniowym, na innym portalu, i dzisiaj jedna dziewczyna napisała że jakaś lipcówka zaczęła rodzić jest w 25tc
Odeszły jej nagle wody. Lekarze chcą przetrzymać aby dziecko posiedziało z jakieś 48h, dostaje zastrzyki na rozwinięcie płucek...
A wszystko było ok, jakoś na dniach miała lecieć w ciepłe kraje...

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jlsp2ouzt.png

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy90bv7rq07qzo.png

Odnośnik do komentarza

daga
Kasialukaszo noooo !!!! Bo będziemy jak wielkie, spocone, obolałe kule ! :D
Karim, nieźle ! Ja myślałam, że to pierwszy trymestr nisko i sikanie a potem ma się podnieść i mniej tego sikania :P ale nie w moim przypadku :D
Ty masz arbuza od cycoli a ja wielką przerwę pomiędzy no i troszkę się podniósł teraz :D ale sikanie zostało :P

hahaha, moja Mia by powiedziała, że zjadłaś dzidzie jak tak od żołądka się zaokrągliłaś od razu !!! :D

Ja jak urodziłam pierwszego syna moja siostra miała 4latka i jak mnie potem zobaczyła,mi jeszcze pozostał brzuch to ona stwierdziła że tam jest Szymka autko,którym sie tam bawił bo brzuch taki duży :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Kasiorek gratuluję dziewuszki ! :))))

Ja nie wiem jak z moją Lily będzie w końcu, Nico niezdecydowany. Niby mówi o niej Lily ale coś kręci .. ale przemęczę go i nie ma wyboru :P jakby był chłop to on by wymyślał :D

Karim jakie to forum ? babyboom ? dasz namiar ? Kurde, biedna dziewczyna ! :(

Iwa hahahahahahah dobra jest ! :D nie ma jak teksty maluchów ;)

Lilly

Odnośnik do komentarza

Karim
Powodzenia na jutrzejszych wizytach. Będzie dobrze, nie ma co panikować :)

A tak przy okazji Wam powiem, jestem na jeszcze jednym forum sierpniowym, na innym portalu, i dzisiaj jedna dziewczyna napisała że jakaś lipcówka zaczęła rodzić jest w 25tc
Odeszły jej nagle wody. Lekarze chcą przetrzymać aby dziecko posiedziało z jakieś 48h, dostaje zastrzyki na rozwinięcie płucek...
A wszystko było ok, jakoś na dniach miała lecieć w ciepłe kraje...

Moja koleżanka tak szybko urodziła była z bliźniakami w ciąży i w piątym m-cy zaczął ją boleć brzuch ale to nie tak typowo skurcze tylko jak by żołądek,kiedy się nasiliło poszła do gin i się okazało że ona ma duże rozwarcie ,udało im się tylko podtrzymać chyba z pół m-ca,dzieci się urodziły miały po niecałe 1kg.

Odnośnik do komentarza

daga
Kasiorek gratuluję dziewuszki ! :))))

Ja nie wiem jak z moją Lily będzie w końcu, Nico niezdecydowany. Niby mówi o niej Lily ale coś kręci .. ale przemęczę go i nie ma wyboru :P jakby był chłop to on by wymyślał :D

Karim jakie to forum ? babyboom ? dasz namiar ? Kurde, biedna dziewczyna ! :(

Iwa hahahahahahah dobra jest ! :D nie ma jak teksty maluchów ;)

Ja wybrałam dla córki Hania i w tedy mój nie miał nic do gadania bo dla najstarszego on wybierał,a teraz chciałam aby było wspólnie wybrane ale on stwierdził ,że ma za dużo dzieci i brak imion :Oczko: i moje imię to Zuzia a syn wybrał Lena i mąż wyboru za dużego nie ma bo musi wybrać jedno z tych ::):
A co do tekstów maluchów to moja siostra jak poszła ze mną i moją mamą do ginekologa tam była dziewczynka w jej wieku z mamą i kiedy ta dziewczynka chwilowo została sama bo mama weszła do lekarza to siorka ją zagadała
-jak masz na imię,dziewczynka odpowiedziała Jagoda,moja siostra zdziwienie minę zrobiła taką jak by uznała że dziewczynka jakaś nie tegest i mówi do niej,-Ta a ja jablko ;)

Odnośnik do komentarza

daga ja jestem na gazecie, tam też jestem od początku na lutówkach jak już w pierwszej ciąży byłam, Mamy tam rewelacyjną ekipę, już tyle czasu się znamy, z niektórymi dziewczynami jestem w kontakcie telefonicznym i mailowym.
Tylko te fora są zamknięte, ale można się spokojnie zapisać.
No i jedna dziewczyna dzisiaj napisała o tej z lipcówek

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jlsp2ouzt.png

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy90bv7rq07qzo.png

Odnośnik do komentarza

Ojcem dziewczyny nie strasznie, ale to okropne. Bardzo współczuje. Oglądałam jakiś odcinek o ratowaniu wczesniakow. Taki dziec w 23 tyg ma ok 20cm, wyglada jak mały różowy krecik. Podtrzymują na sile, ale nie wiadomo jak taki berbec ciepi, te igły, te maszyny, a on maluśki i niewyksztalcony... Dramat podjąć decyzje czy takie ratować czy oddać naturze.

Napiszcie co o wózku Bexa sądzicie, ja czytałam sporo pozytywnych opini.

kasialukaszo, sniegolot. dajcie znać po wizytach i nie ma co sie denerwować ;)

Ja myślałam o Berlinie na majowe, ale po tych akcjach ostatnio to mam strefa jechać gdzieś za granice... Może w Polskę pojedziemy i odpoczniemy troszkę.

Daga nie marudz ;) gdzie to jeszcze ;) mi sikanie jakoś nie mija, wręcz przeciwnie. A jelita czuje jak bulgocza przy kręgosłupie z tylu, tak sie przesunęła i stad tez pewnie moje bóle jelitowe...

Dziś na zakupach byłam i nogi mi z tylka wychodzą. Swojego obkupilam a dla siebie nic nie znalazlam. jeszcze sprzatnie dokonczylam. Na wieczór teście przyjeżdżają. Trochę sie stresuje, bo to first time.

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
daga
Kasiorek gratuluję dziewuszki ! :))))

Ja nie wiem jak z moją Lily będzie w końcu, Nico niezdecydowany. Niby mówi o niej Lily ale coś kręci .. ale przemęczę go i nie ma wyboru :P jakby był chłop to on by wymyślał :D

Karim jakie to forum ? babyboom ? dasz namiar ? Kurde, biedna dziewczyna ! :(

Iwa hahahahahahah dobra jest ! :D nie ma jak teksty maluchów ;)

Ja wybrałam dla córki Hania i w tedy mój nie miał nic do gadania bo dla najstarszego on wybierał,a teraz chciałam aby było wspólnie wybrane ale on stwierdził ,że ma za dużo dzieci i brak imion :Oczko: i moje imię to Zuzia a syn wybrał Lena i mąż wyboru za dużego nie ma bo musi wybrać jedno z tych ::):
A co do tekstów maluchów to moja siostra jak poszła ze mną i moją mamą do ginekologa tam była dziewczynka w jej wieku z mamą i kiedy ta dziewczynka chwilowo została sama bo mama weszła do lekarza to siorka ją zagadała
-jak masz na imię,dziewczynka odpowiedziała Jagoda,moja siostra zdziwienie minę zrobiła taką jak by uznała że dziewczynka jakaś nie tegest i mówi do niej,-Ta a ja jablko ;)

he he he dobre, a co?

Powiedzcie mi dlaczego mi się zawsze podobają takie drogie rzeczy. A pro po wózka na to miałam ochote ale młody juz miał 2 miesiące jak to znalazłam

CANGOOBIKE Rower i WĂłzek spacerowy 2-w-1 | BikeOVO

ten widziałam
Taga - wózek + rower miejski w jednym. - YouTube

a jak szukałam to nowy spacerowy już za 1500zł mozna kupić innej firmy niż tega

A czemu od turystycznego wyrka plecy bolą, pierwsze słyszę, może się namyślę i jeszcze drewniane kupię a nie turystyczne??? Nie rozumiem ???

Pozdrawiamy Ola , Lucek & Fasolka
http://www.suwaczek.pl/cache/0340c391e0.png
http://www.suwaczek.pl/cache/629acc2ebb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...