Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Martyneea
Witam weekendowo!
Ja dziś coś sie denerwuje, bo brzuch mnie dziwnie boli. Jakby jajknik i aż w pachwine promieniuje, tak kluje mocno i aż na plecy ból sięga.
Nie wiem o do chodzi...
Może przejdzie.

Fajnie kaskato ze z tyloma facetami na wyjazd uda sie zebrać ;) ja to cię podziwiam.

To mogą więzadła być ... Odpoczywaj ...

Hehe co do wyjazdu to my tak lubimy się wyrwać i w sezonie cieplejszym często chociaż na take 1 dniowe wypady jezdzimy ;)
Jak Nikoś się urodził to doładnie jak miał miesiąc na urlop wyjechalśmy z dziećmi do znajomego do leśniczówki ;)

MAMCIA85
Witam wieczorowo

MAMBA123- głowa do góry, kobietom w ciąży nie można się denerwować;), wiem że to marne pocieszenie ale jutro nowy dzień i odstresować się trzeba.

Martyneea- oszczędzaj się, ja bym też to z lekarzem skonsultowała.

Dziewczyny super fotki smakowitości, intryguje mnie ten kolorowy w środku torcik Weglowa to nie jakaś atrapa?;) hi hi hi

Karim- fajny torcik;)

Hej kobitki czy któraś z Was ma poduszkę dla cieżarnych, w poprzedniej ciąży sobie nie kupiłam żałowałam i teraz się zastanawiam bo mi już przeszkadza brzuszek a m schudł ponad 20kg i nie mam sie jak ułożyć, masakra jakś. Tu mam 2 linki która lepsza??? A może macie jakieś swoje sprawdzone, co polecacie?
PODUSZKA WALEK 190cm! ROGAL, DO KARMIENIA+gratis (3000297414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
MOTHERHOOD Poduszka dla kobiet KOJEC + pieluszki (3025385877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja mam fasolkę do karmienia z motherhood i tez super pod brzuszek służy ;) także polecam to ;)

Mamba123
Dziewczyny a ja się pokłóciłam z Mężem :( odbiło mu totalnie, wypił wczoraj wieczorem z 5 piwek, coś się w głowie ubzdurało i o 1 w nocy wrócił sam na nogach do domu jakieś 6 km (mieliśmy spać u moich rodziców) zostawił mnie tam samą z Nelą i dziś cały dzień nic się nie zainteresował, nawet nie zadzwonił. Siedział w domu nic nie robił a jak wróciłyśmy do krzyczał na Nelę że marudziła i obrażony poszedł spać już o 19.30 bo stwierdził że wielce zmęczony! A przed tym groził wielki cwaniaczek samobójstwem, mówił że mnie nie potrzebuje, że wszystko ma w dupie i takie tam rzeczy. Na co dzień chodzi i tylko mówi jak to mnie nie kocha. Sił mi brakuje!
Sorry, ale musiałam to wyrzucić z siebie... W takich momentach mam ochotę kopnąć go w dupę, zostawić, uciec...
Ciągle jestem sama z dzieckiem bo na okrągło pracuje a jak mielibyśmy okazję spędzić całą niedzielę razem do palemka odbija :(

Przytulam mocno ... Nosek w górę teraz najważniejsza jesteś ty i maluszek ... Chociaż wiem ze to niełatwe ;(

Cdn ...

U nas po weekendzie super ;) tylko niestety Niksia dopadlo choróbsko i ma gorączkę ii kaszel pakudny ... Bylam diś z nim u lekarza na szczescie osłuchowo czysto uffff

Co do gotowania i pieczenia to ja też lubię ;)
Tu mozecie kila moich tortów zobaczyć ;)
Zdjęcia tortów w Galerii tortownia.pl - www.tortownia.pl

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

No błagam Was przestańcie z tymi wypiekami, bo w kompleksy popadne ;) Mi wychodzi super kurczak na słodko i wszyscy sie zachwycają ;)
Brzuchol mój nadal kilkakrotnie w ciagu dnia zaboli, ale już sie tak nie martwię i chyba mniej to odczuwam.
Wkleilam nie ten kawałe, chciałam ten o wiezadlach ;)

W porównaniu do poprzedniego tygodnia, intensywności może nabrać ból w pachwinach związany z pociąganiem więzadeł, na których zawieszona jest powiększająca się coraz szybciej macica. Jest to nieprzyjemne uczucie rozciągania, zupełnie normalne w tym okresie, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z pierwszą ciążą.

Niesamowite macie te brzucholki. Mój to maluszek przy waszych. Moi znajomi tez mówią ze nie widać. Choć ja wieczorem nie widzę swojego futerka, więc urosl na pewno ;) Mi przybrało sie maks ze 2kg, nie wiecej, ale biust z b do c urosl.
Odnośnie jakiegoś masła do skanowania, może tez spróbuje, bo oliwka z rana po kąpieli szybko wsiaka i popołudniem skóra mniej natluszczona jest i swedzi. Najbardziej biodra i pachwiny. No i brak wyprozniania sie codziennie i regularnie - zmora :( :o_no:

Dziś mam jakaś nostalgie. Miś po pracy na spotkanie prosto i siedzę sobie siama. Posprzatalam kurze i słucham muzyki "beneath YouTube beautiful" - cudna jest.

Pijecie alkohol czy ani grama? Pytam o lampke wina czerwonego lub białego, albo kilka lykow piwa dla smaku. Ja sporadycznie zamocze dziubka ;)
Co sądzicie o malowaniu włosów? Ja muszę sie wybrać, bo już tyle siwych mam, ze głowa mała. Ubiegły rok był dla mnie bardzo ciężki. Zbliża sie rocznica, która przyprawia mnie o pekanie serca, stad tyle siwych.

To jak z tym usg robicie? 3-4 w ciagu całej ciąży czy częściej?

Moja położna kazała sie stawić w lipcu i wszystko omowimy. A ja chce, tak dziś mi sie wydaje, poród na stojąca bądź na kleczaco, byleby grawitacja działa ;) albo w wodzie jak będzie mi lepiej. Napewno z moim partnerem, na pewno w sali tylko dla mnie. O znieczulenia pomyśle. Kanalowe bez dałam radę to może i poród tez jakoś pójdzie ;)

Miłego wieczoru kochane. :36_2_53:

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

Mrtynea włosy arbuję, usg szybkie mam co wizytę ;)
Co do alko to czasem umoczę dzioba w szklance piffka D czy łyczek winka ;) ale to sporadycznie ...
Ja 3 prod bez znieczulenia, tzn perwzy w wodzie, drugi normalnie na łóżku, tzeci miałam Tens zalożony i elektrostymulację, teraz też wezmę bo w tej pierwszej częsci porodu dużo pmógł ... Chciałabym w wodzie ale nie wiem czy sie uda teraz, popzednie sie nie dało niestety ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Skowronka83 super brzusio ;) w pierwszej ciąży taki miałam dopiero w 6 miesiącu. Tym razem rośnie mi szybciej coś i mam podobny do Twojego już ;)

Minkaa Mi też zależało żeby do wesela mieć jak najmniejszy brzuszek i taki też miałam. Ale potem jak się rozpędziłam do jakieś 14 kg w 3 miesiące ;P

Iwa23 można wiedzieć jaki powód cc? JA bardzo bym chciała mieć i załatwiłam nawet zaświadczenie od lekarza o mojej chorobie co niby miało już być zaleceniem do cc ale jednak moja pani ginekolog coś kręci noskiem, a ja jestem przerażona myślą że miałabym jeszcze raz w życiu przejść naturalny

Kaskasto Dziękuje bardzo ;) Mąż już wie że zawinił i od wczorajszego obiadu jest słodziutki że aż mdli. Wstaje do dziecka rano żebym mogła się wyspać, był sam z mała na spacerze, gotuje, czego chcieć więcej ;P
Dużo zdrówka dla Nikosia!

Porody w wodzie, znieczulenia... ale macie dobrze z tym wyborem. W moim szpitalu mogłam tylko chwilę na piłce poskakać a przez resztę leżałam na jakimś poniemieckim łóżku z uwierającym łączeniem na środku kręgosłupa bez większej możliwości ruszenia się. Na zapytanie o znieczulenie panie położne wybuchnęły śmiechem i tyle było z tych rarytasów. Dlatego polecam opłacenie sobie położnej która będzie przy całym porodzie i rzeczywiście się człowiekeim zainteresuje. Ja rodziłam ponad 13 godzin, załapałam się na 3 zmiany położnych, te ostatnie nie miały pojęcia ile kroplówek już dostałam i w ogóle o niczym nie wiedziały a Mężowi nawet pępowiny nie pozwoliły przeciąć (a trąbił o tym że chce sam przeciąć odkąd w ciążę zaszłam)

My dziś wybraliśmy imię dla dziewczynki: Anastazja ;) Dla chłopców nic się nie podoba ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomcwa1j2t0qrm5.png

http://www.suwaczki.com/tickers/a8do43r8r4ud0w72.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz2vmu5y2bp.png

Odnośnik do komentarza

Martyneea ja również uwielbiam tę piosenkę :) :) bajeczna jest, ja dziś sprzątałam i gotowałam przy nieco starszych rytmach- starej, dobrej, bosko śpiewającej Sade. Ja to starodawna jestem troszkę z muzyką :D ale nowych też słucham. Mam takie napady, jednego dnia na Sade, kolejnego na Coldplay hihi.
Jeśli chodzi o usg, ja mam co miesiąc na każdej wizycie robione. Jeśli chodzi o alkohol to się nie chytam, nie znoszę piwa, wino też ble, jedynie takie o jak martini albo martini-podobne. Najbardziej tęsknię za kolorowymi drinkami co sobie robiłyśmy z moimi dziewczynami i mohito ohhhh mohito pyszka. :D

Kobietki macie piękne brzuszki!! :)

Mamba123 dżizys współczuję ci musiałaś nieźle dostać w kość przy pierwszym porodzie. A imię pięęęęęęęęęękne bardzo mi się podoba jest cudowne jest :-)

My, na wypadek gdyby pan doktor się jednak pomylił co do swojej opinii dla dziewczynki mamy Zosia, nic innego nie wchodzi w grę. Dla chłopca trzy typy: Leon, Krzyś albo Staś. Podobają mi się takie polskie imiona, zresztą z naszym nazwiskiem nie ma co szaleć, za każdym razem kiedy idę coś załatwić bez jakiego kolwiek dokumentu gdzie napisane jest moje nazwisko się nie ruszam, bez kitu! :D każdy albo robi wielkie oczy, albo się śmieje i pyta JAAAK? albo przekręci tak że ja sama wyje ze śmiechu ;D co najlepsze nawet moi rodzice mają jego pisownią problem :D zawsze jakiegoś byka walną hihihi!

Dzisiaj mąż zakupił mi nowe opakowanie witamin, teraz jem Femibion Natal 2 i jeszcze sprezentował mi nowy krem na rozstępy, jakiś Linoderm Mama, nic za bardzo o nim nie wiem, ani opini nie ma. Ale co tam trza się smarować, najważniejsze żeby nawilżał, a tą rolę spełnia dobrze ;) Jeszcze jutro sobie zamówię Palmersa :D i będę miała na jakiś czas :D hihi kolekcjonerka kremów i olejków na rozstępy :D

Odkąd jestem w ciąży przytyłam w sumie gdzieś 3,5 kg. Oby tak zostało :D nie nazbierać na dupsko za dużo.

Idę jeszcze może jakiś film obejrzę i do spania, może mi się zachce ;) Mam chrapkę na Blue Valentine, uwielbiam ten film :) :)

Dobrej nocy :)

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev230pr___.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2xzwh8qmo.png

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
jak jest dobra smietana ( u mnie zawsze kremówka łowicz36%) dobrze schłodzona , ubita plus smietan fix.

Sorry że znów o tym samym :P Ale przekonałaś mnie, to zrobię samą kremówkę mmm uwielbiam :)
Powiedz mi jeszcze jedno :) Ile bym potrzebowała tej śmietanki żeby obłożyć tort 25 cm trzywarstwowy + wokoło. I co do tego śmietan fixu, bo nigdy nie używałam... Ile tego potrzebuję (wystarczy jeden?) i kiedy się to dodaje.
Dzięki serdeczne :)

Mamba piękne imię, dla mnie to też faworyt, ale M kręci nosem...
Jeszcze bierzemy pod uwagę Alicja i Marta

Ale coś czuję że to będzie chyba drugi chłopak...
Wczoraj byłam na tym usg, oczywiście mogłam się spodziewać że tak będzie i nici z pomiarów.
Te moje dzieci to takie uparte w tym brzuchu
Z Brunem miałam 3 podejścia, tz przez trzy dni jeździłam, gdzie raz siedziałam od 9-15
Bo nie chciał się pokazać, uciekał, tak odchylał głowę że nie dało się pomierzyć.
Tym razem powtórka z rozrywki...
Dzieć siedział po turecku z ręką na główce, naciskała mi brzuch itp żeby zmienił pozę, ale zapomnij, przez tą rękę nie mogła tego fałdu karkowego sprawdzić, kości nosowej też nie umiała zmierzyć.
Więc w piątek mam przyjechać do szpitala i będzie mnie brać między pacjentami, ciekawe ile jej zejdzie.

aaa no i powiedziała że daje sobie głowę uciąć że to będzie chłopak, bo tylko chłopy są takie upierdliwe hahahaha
Z pierwszym też mi tak powiedziała i się sprawdziło hahaha

A co do porodu, Mamba współczuję... Ja miałam zzo i bardzo sobie chwaliłam, zero skutków ubocznych i zero bólu. Oczywiście ostatnie dwie godziny jak już puściło, to mało po ścianach nei chodziłam (z powodu tyłozgięcia miałam cały poród bóle krzyżowe) ale dwie godzinki to nic. Chcieli podać drugą dawkę, ale już miałam za duże rozwarcie, a do partych podobno nie można mieć znieczulenia, ale to i tak już nie bolało, tylko skurcz musiałam wiedzieć kiedy idzie żeby przeć. Tak że na pewno z zzo znów skorzystam.
Poza tym miałam stosunkowo krótki poród. Już byłam w szpitalu (bo po terminie) i przed 20 odeszły mi wody, nim poszłam na porodówkę, nim się zaczęły skurcze itp to było już coś po 22, a o 2:40 młody wyskoczył.
Ciekawe jak tym razem będzie...

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jlsp2ouzt.png

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy90bv7rq07qzo.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny Tak was sobie czytam i widze że dużo z was używa kremów na rozstępy Palmers równiez go używam :) mama przysłała mi z Londynu podobno dobry jest Ja mam oliwke i balsam na rozstępy z tej firmy.Ciekawa jestem czy mi pomże ponieważ mam kilka starych rozstępów bo szczuplutka nie jestem przy wzroście 163 ważyłam przed ciązą 64-65 a teraz 67.5 aj ciekawe ile będzie na koniec az się boję pomyśleć. Ogólne samopoczucie już lepiej.coraz rzadziej śpie w dzień mam więcej energii :) Ząbka nie wyrwałąm bo mi dwóch lekarzy powiedziało że na moją odpowiedzialnosc wyrywam bo mogą być powikłania:( a więc postanowiłam poczekać i wyrwe po porodzie a ząbek już nie boli czosnek i płyn do płukania z alkoholem pomógł.
We wtorek mam kolejną wizyte u gina ciekawa jestem jak bedzie wyglądać bo usg pewnie nie będe miałą robione. A jak jest u was Tętno dzidzi lekarz bada na każdej wizycie???
Miłego dnia pozdrawiam was wszystkie

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgliabrsw3.png

Odnośnik do komentarza

Zioło pokazuj ten swój brzuchol wreszcie, a nie tylko o nim piszesz :)

Ja do dziś nie mogę się pozbierać, brakuje mi trzech bliskich bardzo osób. Takie sprawy są nie do przeżycia ani nie do pogodzenia. Trzeba nauczyć się z tym jakoś funkcjonować. Tyle pytań bez odpowiedzi, tyle znaków zapytania... A szkoda gadać!

U nas też napadało co nie miara. Jeździ się strasznie.

Kaczkosia Sade budzi mnie codziennie rano :) też ją uwielbiam, bardzo relaksująco na mnie działa.

Ja wizyty u gin mam bez usg, dostaje skierowanie i dopiero na usg. Co w moim odczuciu jest totalną głupotą. Ale w Wawie generalnie ciężko jest znaleźć gina co od razu robi usg. Tylko prywatnie i to też rzadko. Moja gin ma jakieś upodobania do badanie dowcipnego, co mnie denerwuje, bo nie czuję by była taka potrzeba czy konieczność.

W kwestii porodu - zobaczymy co i jak będzie w trakcie.
Dziś twierdzę, że rok macierzyńskiego to straaaasznie długo i się zanudzę, nie dam rady. Ale pewnie jak urodzę to oszaleję na punkcie maluszka i nie będę chciała jej/go zostawić :)

Miłego dnia!:16_3_204:

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

Minkaaa
Dziewczyny a ile wy ważycie? Ile przytyłyście odkąd dowiedziałyście sie o ciąży ja 3 kg i teraz waże 59 kg .Kurcze duze macie te brzuchy... przecież dzidzia ma zaledwie 11 cm i waży parę gr :) Ja też jestem w 16 tyg i mam mały ten brzuszek- a rano jest praktycznie płaski a wieczorem jakbym się dobrze najadła... znajomi mówią że wogóle nie widać po mnie... a ruchy, specyficzne bulgotanie też już czuję :D Dziwna ta natura :D mi zalezy żeby był jak najmniejszy do wesela a potem niech sie dzieje wola Nieba :D

Ja z brzuchem mam identycznie. rano prawie nic, w ciągu dnia przybiera w miarę jedzenia. A potem znowu rano nic. Przytyłam na razie tylko 2 kilo, nic nie wymiotowałam od początku ciąży. Wolałabym przybrać więcej, bo przed ciążą ważyłam tylko 43 kilo, a przy niedowadze dobrze jest na początku ciąży przytyć mocniej. A tu nie bardzo. Ale ważne że coś w ogóle waga w górę idzie :D

Martyneea

Pijecie alkohol czy ani grama? Pytam o lampke wina czerwonego lub białego, albo kilka lykow piwa dla smaku. Ja sporadycznie zamocze dziubka ;)
Co sądzicie o malowaniu włosów? Ja muszę sie wybrać, bo już tyle siwych mam, ze głowa mała. Ubiegły rok był dla mnie bardzo ciężki. Zbliża sie rocznica, która przyprawia mnie o pekanie serca, stad tyle siwych.

To jak z tym usg robicie? 3-4 w ciagu całej ciąży czy częściej?

Alkoholu - ani ciut ciut. Mój lekarz powiedział, że poglądy jakoby lampka wina raz na jakiś czas dobrze działała są przedawnione i ani grama! Piwa nie lubię, więc nawet mnie nie ciągnie.
Włosy - lekarz mi odradzał ze względu na to, że nie czasem nie wiadomo jakie barwniki są w farbach, a to się może wchłaniać przez skórę głowy. No ale jak farba dobrze nałożona, to przecież nie styka się ze skórą za bardzo, więc myślę, że też niedługo zafarbuję.
USG robię tak jak wypada to obowiązkowe, czyli 3 razy w ciągu ciąży. Ale mój lekarz ma usg w gabinecie i czasem podczas zwykłej wizyty też na szybko podgląda czy wszystko ok. Ja to bym mogła codziennie zaglądać do maluszka, ale to musiałabym mieć własne usg :D

Zaczęłam się zastanawiać nad porodem i położną, bo do tej pory nie mam swojej położnej, a widzę, że wy już ustalacie poród - co i jak. A ile kosztuje to, żeby wybrana położna była przy porodzie? Tak z ciekawości pytam. Muszę się zacząć dopytywać u mnie w przychodni i w szpitalu jak to działa. Na razie to wiem tylko, że położna po porodzie musi przyjść 3-4 razy i to jest obowiązkowa wizyta. O ustaleniach przed porodem nic nie wiedziałam... Powiedzcie, jak to jest, proszę...

Mój mąż już wrócił z sanatorium NARESZCIE !!!!! Nie jestem już taka samotna :16_8_3:

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3oskjopyqtyq7g.png

Odnośnik do komentarza

Hej, ja chodzę prywatnie a mam tylko mierzone tętno dziecka, moja lekarka nie robi usg, przyjmuje mnie zresztą w szpitalu na dyżurze a tam nie ma aparatu. Chodzę do innej. Będę pewnie miała robione 3 + może czwarte przed samym porodem.

Ja też nie piję alkoholu, ale w ogóle ja bardzo rzadko piję, więc mnie tam nie ciągnie. Wina to nie lubię. W zeszłą sobotę M sobie kupił piwo, to mnie naszedł smak i zrobiłam dwa łyki

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jlsp2ouzt.png

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy90bv7rq07qzo.png

Odnośnik do komentarza

Jejku dziewczyny, ale naskrobałyście, wszystko przeczytałam, ale nie dam rady każdej odpisać osobno.
Ja z małą nadzieją, że już będzie lepiej z samopoczuciem, czyżby to drugi trymestr na mnie podziałał pozytywnie-zobaczymy. Wczoraj akurat też umoczyłam dzioba w piwie, mąż sobie otworzył i tak mi zapachniało, że kilka łyków wypiłam z sokiem malinowym-ale to było dobre.
Witaminy mam teraz Vita-min plus mama, Materna w pierwszej ciąży powodowała u mnie mdłości. Naszła mnie chętka na pomarańcze i jabłka.
Anstazja piękne imię, my dla dziewczynki nie mamy jeszcze pomysłu, ale dla chłopca podoba nam się Miłosz, na kartce zapisujemy propozycje i mamy tam Milenę, choć ostatnio coraz więcej Lenek się rodzi. Z imion takich niepowtarzalnych jest jeszcze Gracja, ale to imię trzeba bardzo przemyśleć.
U nas cały czas śnieg, na szczęście słabo pada. Jutro o 7 rano na pobranie krwi, mam nadzieję, że z garażu wyjadę.

http://malinowachatka.blogspot.com/

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zprjjg287c4due.png

http://s2.suwaczek.com/201107035165.png

Odnośnik do komentarza

NElson Greya nie czytałam ale chyba będę musiała bo każda z moich koleżanek o tym tylko trąbi. Imię tak po prostu z kalendarza ;)

Mnie do alkoholu nawet nie ciągnie i nie zamierzam pić. W sumie przed ciążą nie pamiętam nawet żebym piła. wystarczy że Mąż nadrabia ;P
Dziś wybrałam się z Nelą na spacer i złapał Nas snieg. Pada w każdą stronę jakoś dziwnie że nie ma jak wózka ustawić żeby w buzię nie wiało. A miała być już wiosna ;)
U nas do tego jakaś rynna się chyba zapchała i zalewa nam ścianę. Farba już normalnie odchodzi a zaczęło się to dopiero wczoraj. Jutro z rana mają przyjść z administracji ogłądać. Mam nadzieję że chociaż jakieś odszkodowanie dostaniemy ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomcwa1j2t0qrm5.png

http://www.suwaczki.com/tickers/a8do43r8r4ud0w72.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz2vmu5y2bp.png

Odnośnik do komentarza

Mamba123
NElson Greya nie czytałam ale chyba będę musiała bo każda z moich koleżanek o tym tylko trąbi. Imię tak po prostu z kalendarza ;)

Mnie do alkoholu nawet nie ciągnie i nie zamierzam pić. W sumie przed ciążą nie pamiętam nawet żebym piła. wystarczy że Mąż nadrabia ;P
Dziś wybrałam się z Nelą na spacer i złapał Nas snieg. Pada w każdą stronę jakoś dziwnie że nie ma jak wózka ustawić żeby w buzię nie wiało. A miała być już wiosna ;)
U nas do tego jakaś rynna się chyba zapchała i zalewa nam ścianę. Farba już normalnie odchodzi a zaczęło się to dopiero wczoraj. Jutro z rana mają przyjść z administracji ogłądać. Mam nadzieję że chociaż jakieś odszkodowanie dostaniemy ;P

Co do książki Greya to uważam ,że jest przereklamowana,zwykłe romansidło z dodatkiem erotyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...