Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Gdzie kupujecie prezenty dla dzieci?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję przez internet :) Wygodnie i wszystko załatwiam kilkoma kliknięciami. Ostatnio zamawiałam na [reklama usunięta]. Już na kolejny dzień był kurier z paczuszką. :) Elegancko, ciuszki dla maluszków w wysokiej jakości i przyjemne dla skóry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria Wardaszko

A ja z rodzinką zawsze kupuje w ŻABOLu- mają sporo sklepów stacjonarnych, a jak ktoś ma nie po drodze to niech skorzysta ze sklepu internetowego zabol.pl błyskawiczna realizacja zamówień i naprawdę tanio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas od dłuższego czasu królują klocki Lego lub różne maszyny rolnicze, zwykle z firmy Siku, bo wiem, że się nie psują i są ładnie wykonane. Synek wybiera sobie coś na daną okazję lub robimy mu niespodziankę, wiedząc co akurat chciałby dostać. Zakupy robię przez internet, jest dla mnie wygodniej, wybór jest ogromny i znajdę wszystko, czego potrzebuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iglaczka

W ostatnim czasie również zamawiam głównie przez internet I nie chodzi tutaj jedynie o wygode ale o to, ze mozna znaleźć o wiele więcej ciekawych prezentów i takie prezenty mogą byc o wiele lepiej przemyślane niż te kupowane w sklepach stacjonarnych. Ostatnio kupowałam prezent dla dzieci siostry,postanowiłam im kupić trampki i zamawiałam tutaj. W sklepie wiele razy już kupowałam buty dla swoich dzieci i dzieci siostry i jestem zadowolona. Jakościowo jest naprawdę dobrze. Poza tym w sklepach stacjonarnych trudno jest dorwać takie dobre marki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lamii

Najczęsciej przez internet. W sumie wiele się dla mnie ostatnio nie zmieniło. Jak kupowałam zakupy przez internet, tak dalej kupuję. Jest taniej, wybór znacznie większy oraz można natrafić na korzystniejsze ceny niż w sklepach stacjonarnych .Tak wiec dla mnie wybór jest tutaj w sumie bardzo prosty.

Córka ostatnio czyta Karolcię:

https://www.ibuk.pl/fiszka/38717/karolcia.html

Niektóre ksiazki wciagają ją mniej, niektóre bardziej. Karolcia jednak jej się spodobała i czyta chyba drugi raz. Pamiętam, ze sama jako dziecko również ksiązkę lubiłam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem fanką kupowania przez internet.. W sklepach zawsze denerwowało mnie to, że nie było tego czego akurat mój synek chciał. Teraz nie mam problemu bo w Internecie jest wszystko. Ostatnio na urodziny kupiłam synkowi Lego monkie kid, które znalazłam tutaj https://zklockow.pl/lego-monkie-kid .

Synek jest mega szczęśliwy i ciągle układa coś nowego 😉 Jeżeli wasze dzieciaki również mają zajawkę na lego to może skorzystacie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MartaKminek

Trudno się nie zgodzić z tą opinią. Zakupy stacjonarne od dobrych kilku lat kojarzą mi się jedynie ze straconym czasem. Dopiero to do mnie dotarło jak znajoma pokazała mi pewnego razu jak łatwo jest coś kupić przez internet. Na ten moment to nawet moja 7 letnia córka jest w stanie je zrobić 🙂 Powiem Wam szczerze, że stała się także dosyć wybredna jeżeli mówimy o zachciankach. Zawsze jak podpatrzy coś u koleżanek to też musi to mieć. Jakiś czas temu poszukiwałyśmy wspólnie podkolanówek, co było nie lada wyzwaniem. Dopiero oferta marki Wola https://www.wola.pl/dzieciece/zakolanowki/ przypadła jej do gustu 🙂 W praktyce sprawdzają się idealnie i są łatwe do prania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...