Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Gdzie kupujecie prezenty dla dzieci?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Insana

tylko i wyłącznie w prawdziwych sklepach- uwielbiam chodzić po sklepach, poza tym wspieram lokalnych sklepikarzy ( i to się tyczy wszystkiego nie tylko zabawek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Insana a to bardzo ładne z Twojej strony, że wspierasz lokalnych sklepikarzy:)
U mnie w mieście małe sklepy z zabawkami padły, a że nie cierpię chodzenia po marketach i stania w ichnich kolejkach, to kupuję internetowo a letnie rzeczy też.
Zależy co w prezencie szukam:)

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wolę kupować w sieci, bo jest ciekawsza oferta zabawkowa, w dodatku bardzo często jest znacznie taniej, no i największym plusem jest to, że nie muszę marnować pół dnia w poszukiwaniu odpowiednich zabawek, mi najbardziej przypadła do gustu oferta sklepu puchatkolandia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gochanna

swoim dzieciom kupuję prezenty przede wszystkim w sieci są to nie tylko zabawki, ale również bardziej praktyczne rzeczy jak np. pościel z ulubionym bohaterem, meble, fototapety itd. mam kilka sprawdzonych sklepów, np. http://www.decomania.pl, zakupy na Dzień Dziecka mam już zrobione, więc po nocach śpię spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe... to dopiero prezent. Ja również zawsze staram się szukać prezentów ciekawych i oryginalnych. Problem tkwi jednak w tym, że nie zawsze budżet pozwala kupić coś ponad 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja za 16 zł kupiłam Oli kręgle i to super zabawa dla całej rodziny, poza tym ona używa ich też do innych rzeczy, jako soki dla lalek:) a młodsza bawi się piłeczkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marg ja tez wolę zobaczyć co kupuję i pomacać :D ale powiem ci że jeśli chodzi o jakieś drobne symboliczne prezenty dla dzieci np do szkoły na mikołajki to ja kupuję w hurtowni "wszystko po 5 zł" byłam tam ostatnio rozejrzeć sie trochę i muszę powiedzieć że zabawki które w markecie kosztują po 20-30 zł tam są po 5-7 zł więc nie ma co przepłacać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja róznie, raz w internecie, raz w sklepie stacjonarnym, u mnioe w miescie jest hurtownia zabawek na przyklad, to tam upoluje zawsze cos fajnego w niskiej cenie, bo mozna kupowac w detalu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w Pepco nie kupiłam jeszcze żadnej zabawki i raczej nie kupię. Te kilka których kiedyś oglądałam, to sprawiały wrażenie jakby były kiepskiej jakości.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja żona czasami coś tam kupuje. Ja z reguły do późna pracuję, jak już wracam z pracy to sklepy najczęściej są już pozamykane ale radzę sobie, jak chcę coś kupić to zostają mi sklepy internetowe, ostatnio znalazłem fajną wyszukiwarkę prezentów https://jakiprezent.pl i z niej będę korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja w bardzo różnych sklepach, ale przeważnie przez internet bo jednak tak najwygodniej jest - ostatni mój zakup to klocki, pasują do lego ale cena nieporównywanie niższa, kupiłam taki zestaw http://sharg.pl/product-pol-108620-Klocki-Sluban-Army-Czolg-Merkava-M38-B0305.html, a i tak najlepsza jest radość ze wspólnej zabawy jak się poświęca dziecku czas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nataliaa2

ja kupuję hurtowo prezenty dla wszystkich dzieciaków w jednym sklepie, najczęściej internetowym, najpierw długa lista życzeń dzieciaków, potem patrzę i porównuję ceny co i za ile, a na koniec czekam na kuriera, kiedyś zamówiłam kilka dni przed świętami i trochę się obawiałam czy zdąży, ale na szczęście wszystkie lalki i auta sportowe doszły na czas]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...