Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kleo_

Kosmetyki Avon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inkaaa

Kleo_
Czy stosujecie kosmetyki Avon ?

Witaj, zapraszam do już istniejącego tematu http://parenting.pl/ankiety-sondy/21327-avon-czy-oriflame.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja stosuję kosmetyki Avon, bardzo je lubię, ale nie wszystkie. Np.kremy do twarzy i rąk mi nie pasuję z tego względu że mam bardzo wrażliwą skórę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś kupowałam często od zaprzyjaźnionej konsultantki ale te kosmetyki jak na przykład perfumy nie sa zbyt trwałe ,zapach szybko się ulatniał.Czasami kupuje do twarzy kremy czy toniki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Avon jest angielską firmą więc jakośc tych kosmetyków jest dobra. Uzywam ale tylko niektóre produkty bo nie wszystkie mi odpowiadają...lakiery do paznokci są rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość kosmetyków Avon jest tragiczna.
Skład mamy podany na kosmetykach pielęgnacyjnych i w większości to alkohol, silikony i parafina jak i inne pochodne ropy naftowej. Składniki aktywne o ile takie są, są dosłownie na końcu składu w śladowych ilościach.
Kupowałam kiedyś ale zraziłam się składem jak i co najważniejsze działaniem. Kosmetyki są sztuczne.

Nie wiem jak z kolorówką, bo tu składu nie uświadczymy, ale mogę podejrzewać to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś korzystałam z kosmetyków Avon, ale wtedy byłam dzieciakiem, nie miałam pojęcia czego potrzebuje moja skóra. Ich mgiełki bardzo mi się podobały, ale kiedy wzięłam od nich szminkę raz na zawsze zmieniłam zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość roslana

Co myślicie o kosmetykach Mary Kay? Wiem, że też można zostać u nich konsultantką, chciałabym znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcie na studiach i pomyślałam właśnie o kosmetykach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sensualna

Ja tam lubię kosmetyki, jak i lakiery avon - są naprawdę porządne. Doskonale się sprawdzają (przynajmniej u mnie). Ostatnio wpadłam na stronę https://konsultantka.pl gdzie dowiedziałam się nawet jakie rabaty można zyskać współpracując z nimi. Także wydaje mi się, że warto do nich dołączyć, by chociażby skorzystać z tych korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2/7/2019 o 6:08 PM, Gość roslana napisał:

Co myślicie o kosmetykach Mary Kay? Wiem, że też można zostać u nich konsultantką, chciałabym znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcie na studiach i pomyślałam właśnie o kosmetykach.

Kosmetyki nawet niektóre spoko, ale właśnie ten nachalny styl sprzedaży tylko przez konsultantek mnie zawsze zniechęcał, więc przestałam kupować

Edytowane przez kaja30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś używałam, ale nie wiem w sumie dlaczego 😜 żele pod prysznic itd to nawet spoko, ale do makijażu to dla mnie masakra i są drogie jak na tę jakosć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi