Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki Avon


Rekomendowane odpowiedzi

Jakość kosmetyków Avon jest tragiczna.
Skład mamy podany na kosmetykach pielęgnacyjnych i w większości to alkohol, silikony i parafina jak i inne pochodne ropy naftowej. Składniki aktywne o ile takie są, są dosłownie na końcu składu w śladowych ilościach.
Kupowałam kiedyś ale zraziłam się składem jak i co najważniejsze działaniem. Kosmetyki są sztuczne.

Nie wiem jak z kolorówką, bo tu składu nie uświadczymy, ale mogę podejrzewać to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość sensualna

Ja tam lubię kosmetyki, jak i lakiery avon - są naprawdę porządne. Doskonale się sprawdzają (przynajmniej u mnie). Ostatnio wpadłam na stronę https://konsultantka.pl gdzie dowiedziałam się nawet jakie rabaty można zyskać współpracując z nimi. Także wydaje mi się, że warto do nich dołączyć, by chociażby skorzystać z tych korzyści.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/7/2019 o 6:08 PM, Gość roslana napisał:

Co myślicie o kosmetykach Mary Kay? Wiem, że też można zostać u nich konsultantką, chciałabym znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcie na studiach i pomyślałam właśnie o kosmetykach.

Kosmetyki nawet niektóre spoko, ale właśnie ten nachalny styl sprzedaży tylko przez konsultantek mnie zawsze zniechęcał, więc przestałam kupować

Edytowane przez kaja30
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...