Skocz do zawartości
Forum

Koniec świata w grudniu 2012 roku


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

curry
Też mi się wydaje, że to reklama Media Markt. Dla mnie kompletnie głupi pomysł, bo może jacyś starsi ludzie uwierzą i jeszcze to się źle skończy?
Końca świata tez się nie boję :) Co ma być to będzie ;))

najlepiej to rzucić hasło co zwraca uwagę ludzką...jak dla mnie to strasznie głupie
są tacy co wezmą to dosłownie

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

a ja nie widziałam jeszcze żadnych reklam o koncu świata :lol:
może nie zwracam na nie uwagi :lol:

ale od dawna gadają że to wg przepowiedni Majów ma być ten koniec....tyle że to chyba też coś pokręcone ::):

jak to sie mówi
Niech sie dzieje wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba :mdr:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

agusia20112
curry
Też mi się wydaje, że to reklama Media Markt. Dla mnie kompletnie głupi pomysł, bo może jacyś starsi ludzie uwierzą i jeszcze to się źle skończy?
Końca świata tez się nie boję :) Co ma być to będzie ;))

najlepiej to rzucić hasło co zwraca uwagę ludzką...jak dla mnie to strasznie głupie
są tacy co wezmą to dosłownie

O to chodzi. Ja już mojej babci musiałam tłumaczyć, że to bzdury bo się kobieta zestresowała. A ona ma 86 lat :36_2_12:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Marg gdzie takie bilboardy wiszą?? Pierwsze słyszę...
Ale przyznam, że nie rusza mnie to zupełnie tak czy tak :) Owszem, gdyby jakaś monstrualna kometa w stronę Ziemi zmierzała i miała ją w drobny mak rozpierniczyć, to tak, strach by był :) Ale takie przepowiednie to raczej nie dla mnie.

widziałam jeden w Szczecinie, taki, że pożar trawi kulę ziemską, zastanawialiśmy się, kto sponsoruje takie bilbordy...

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Co myślicie, ja zauważyłam w mieście bilbordy z datą końca świata, ale u mnie to postrachu nie wywołuje, a jak jest w Waszych miejscowościach? Bo za granicą podobno poruszenie

Margeritka ja tam sie z forum dowiedzialam wiec z ta zagranica to nie tak do konca....

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
Margeritka
Co myślicie, ja zauważyłam w mieście bilbordy z datą końca świata, ale u mnie to postrachu nie wywołuje, a jak jest w Waszych miejscowościach? Bo za granicą podobno poruszenie

Margeritka ja tam sie z forum dowiedzialam wiec z ta zagranica to nie tak do konca....

ma-mmi a może ten koniec to będzie tylko w Pl? :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...