Skocz do zawartości
Forum

Czy po porodzie dostałyście jakiś prezent od męża?


Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, ze to zależy od człowieka. ja na przykład nie wymagałam prezentu od męża za to, że dziecko urodziłam. jeśli ktoś czuje potrzebę obdarowania to super.
A swoją drogą czy jeśli kobieta za urodzenie dziecka miałaby dostawać prezenty to może facet za zrobienie dziecka też mógłby dostać;) :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Ja nie dostałam. Dostałam od rodziców :)
Małżonkowi nawet wypomniałam kiedyś ten fakt, jak mi się przypomniało, że moja mama od taty dostała za mnie i za siostrę piękne kolczyki :hahaha: Wypomnienie oczywiście było w żartach :) Ale przyznał, że nawet nie pomyślał o tym :whistle: Żalu nie mam absolutnie o to, bo samej mi to nawet przez myśl nie przeszło wtedy :)

Odnośnik do komentarza

a ja mysle, ze jak facet ma ochote dac cos w prezencie ukochanej kobiecie, to nie ma w tym nic zlego. Np. naszyjnik czy pierscionek, ktory kiedys mama przekaze swojej coreczce. Bo kwiaty to chyba norma i skoro daje je bez okazji, z milosci to czemu po porodzie niemialby tego zrobic. Ale chyba najwazniejsze, zeby to byla inicjatywa mezczyzny a nie, zeby to bylo wymuszone :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69pcplinbj.png

Odnośnik do komentarza

asioczek84
Mój M. jak już nas przywiózł do domu, posadził mnie na kanapie i poszedł gdzieś.. wrócił za kilkanaście sekund w wielkim bukietem róż i wręczając mi go powiedział jedno tylko słowo: "dziękuję".. to mi wystarczyło za wszystkie prezenty świata..:)

wow, mega fajnie :) ja to bym się pewnie poryczała ze szczęścia w takiej chwili :)
a np moja siostra dostała coś takiego od swojego męża Odznaka Super Mama w krysztale z osobistą dedykacją - prezenty i upominki z CrystalCiTY
też był napis super mama, i na dole inny tekst, tak ładnie napisane coś w stylu "dziękuję Ci za naszą córcię" czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie. siostra ma to ustawione w pokoju na komodzie. też fajny motyw :)

Odnośnik do komentarza

Moj dzien po porodzie wyskoczyl do domu pod pretekstem zalatwienia czegos ( juz nie pamietam, ale to niewazne), a w gruncie rzeczy przystroil caly dol swiatecznie ( tu jest zwyczaj dekorowania domow, swiatla w oknach czerowone zaslony itp.) .... Milo bylo wejsc z malenstwem bo od razu czulo sie to cieplo...

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

A ja za każdym razem piękny bukiet kwiatów, mąż przyjeżdżał do szpitala po mnie i dzieciątko odstrojony w garnitur i z bukietem kwiatów. Bardzo miłe. A jak urodziła się córeczka po 10 latach po synach to tatuś najpierw przyjechał bez ubrań dla mnie, wrócił ( 15 km), przyjechał drugi raz z ciuchami dla mnie a bez ubrań małej, wrócił znowu do domu. Po raz trzeci się udało, był garnitur i kwiaty a w domu posprzątane, obiad ugotowany, umyte okna,świerza pościel wszystko na błysk, nowy obrus na stole.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

mama225
a w domu posprzątane, obiad ugotowany, umyte okna,świerza pościel wszystko na błysk, nowy obrus na stole.

Ulla
u mnie prezentów nie było tylko wysprzątane mieszkanie i kwiatki w wazonach

U mnie też w domciu posprzątane, obiadek gotowy, bukiet kwiatów i pomoc przy noworodku jak jeszcze nie mogłam za bardzo wstawać z łóżka :D Teraz też życzę sobie tego samego p porodzie::):

Odnośnik do komentarza

Może temat dawno nie odwiedzany, ale niedawno urodziłam i chciałam sie pochwalić co dostałam z tej okazji od męża. Taką kurkę do karmienia [reklama usunięta]. Jest mega praktyczna i wygodna. Bardzo łatwo sobie ją ułożyć i oprzeć na niej dziecko. Nie wyobrażam sobie jak by to było bez niej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...