Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób zapewniasz swojemu dziecku ochronę przed chorobami i wirusami?


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

curry
Katar sienny tez miałam. Rzeczywiście dramat. Ale to nic w porównaniu z tym co mi kiedyś zrobił płyn do płukania tkanin. Dostałam krwistoczerwonych plam na całym ciele, które nie chciały zejść, a swędziały jak cholera. Plamy były wielkie jak odcisk dłoni i wyglądały jak farba czerwona. Wyglądałam jakbym właśnie schodziła z tego świata. Po zastrzyku przeszedł świąd ale plamy zostały. Myślałam, że nie wyrobię. Wracałam do domu w piżamie szpitalnej aby nie podrażniać się własnym ubraniem hahahha

nie wiedziałam, że płyn do płukania moze tak zaszkodzić....

Odnośnik do komentarza

curry
Katar sienny tez miałam. Rzeczywiście dramat. Ale to nic w porównaniu z tym co mi kiedyś zrobił płyn do płukania tkanin. Dostałam krwistoczerwonych plam na całym ciele, które nie chciały zejść, a swędziały jak cholera. Plamy były wielkie jak odcisk dłoni i wyglądały jak farba czerwona. Wyglądałam jakbym właśnie schodziła z tego świata. Po zastrzyku przeszedł świąd ale plamy zostały. Myślałam, że nie wyrobię. Wracałam do domu w piżamie szpitalnej aby nie podrażniać się własnym ubraniem hahahha

masakra jakaś

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka
u nas mąż ma alergię na wiele rzeczy, podobnie jego rodzeństwo, wszyscy pod odczulaniu na jakieś rzeczy, a ja miałam raz w życiu po porodzie...katar sienny...coś strasznego, Ola póki co jest w porządku

Marg mnie o dziwo katar sienny ustąpił na cały okres ciąży i karmienia piersią :)
Łudziłam się nawet, że tak mi zostanie, ale nieee, potem wrócił z siłą uderzeniową :whistle:

Odnośnik do komentarza

curry
Katar sienny tez miałam. Rzeczywiście dramat. Ale to nic w porównaniu z tym co mi kiedyś zrobił płyn do płukania tkanin. Dostałam krwistoczerwonych plam na całym ciele, które nie chciały zejść, a swędziały jak cholera. Plamy były wielkie jak odcisk dłoni i wyglądały jak farba czerwona. Wyglądałam jakbym właśnie schodziła z tego świata. Po zastrzyku przeszedł świąd ale plamy zostały. Myślałam, że nie wyrobię. Wracałam do domu w piżamie szpitalnej aby nie podrażniać się własnym ubraniem hahahha

Nie ma to jak spacerki w piżamie :wink:
A tak serio, to współczuję. Jeszcze się nie spotkałam z tak silną reakcją alergiczną.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
u nas mąż ma alergię na wiele rzeczy, podobnie jego rodzeństwo, wszyscy pod odczulaniu na jakieś rzeczy, a ja miałam raz w życiu po porodzie...katar sienny...coś strasznego, Ola póki co jest w porządku

Marg mnie o dziwo katar sienny ustąpił na cały okres ciąży i karmienia piersią :)
Łudziłam się nawet, że tak mi zostanie, ale nieee, potem wrócił z siłą uderzeniową :whistle:

Tak,często na czas ciąży alergia ustępuje,to samo mi nawet gin powiedział,ja przy pierwszych ciążach delektowałam się brakiem alergii i jadłam jabłka jak szalona bo normalnie to nie mogę,no i chłopcy alergicy (oczywiście to z ty nie łącze bo...) jak byłam z córką w ciąży alergia wcale nie ustąpiła i cieszyłam się że choc ona nie będzie alergikiem a tu zonk to czy w ciąży ustąpi czy nie nie ma nic wspólnego :(

Odnośnik do komentarza

IWA23
Daffodil
Margeritka
u nas mąż ma alergię na wiele rzeczy, podobnie jego rodzeństwo, wszyscy pod odczulaniu na jakieś rzeczy, a ja miałam raz w życiu po porodzie...katar sienny...coś strasznego, Ola póki co jest w porządku

Marg mnie o dziwo katar sienny ustąpił na cały okres ciąży i karmienia piersią :)
Łudziłam się nawet, że tak mi zostanie, ale nieee, potem wrócił z siłą uderzeniową :whistle:

Tak,często na czas ciąży alergia ustępuje,to samo mi nawet gin powiedział,ja przy pierwszych ciążach delektowałam się brakiem alergii i jadłam jabłka jak szalona bo normalnie to nie mogę,no i chłopcy alergicy (oczywiście to z ty nie łącze bo...) jak byłam z córką w ciąży alergia wcale nie ustąpiła i cieszyłam się że choc ona nie będzie alergikiem a tu zonk to czy w ciąży ustąpi czy nie nie ma nic wspólnego :(

Tak, ja też tego nie łączę.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
curry
Katar sienny tez miałam. Rzeczywiście dramat. Ale to nic w porównaniu z tym co mi kiedyś zrobił płyn do płukania tkanin. Dostałam krwistoczerwonych plam na całym ciele, które nie chciały zejść, a swędziały jak cholera. Plamy były wielkie jak odcisk dłoni i wyglądały jak farba czerwona. Wyglądałam jakbym właśnie schodziła z tego świata. Po zastrzyku przeszedł świąd ale plamy zostały. Myślałam, że nie wyrobię. Wracałam do domu w piżamie szpitalnej aby nie podrażniać się własnym ubraniem hahahha

Nie ma to jak spacerki w piżamie :wink:
A tak serio, to współczuję. Jeszcze się nie spotkałam z tak silną reakcją alergiczną.

:hahaha: Na szczęście tylko do auta był ten spacerek ;)
Wiesz, ja od dziecka miałam bardzo duże problemy skórne. Ale ja w wieku 6 miesięcy przeszłam sepsę i potem różne rzeczy się mnie imały. Większość dziwnych. I ta alergia w końcu przeszła. Teraz używam 1 typu płynu do prania i jest ok. Mam tylko alergię na niektóre farby do włosów.

Odnośnik do komentarza

No i mam kolejny przykład z życia wzięty, że rodzice w tym temacie błądzą i to zbiorowo. Otóż na spotkaniu adaptacyjnym w przedszkolu było sporo dzieciaków i ich rodziców, w sali zrobiło się koszmarnie gorąco, na co nikt nie zwracał uwagi. Po mojej sugestii, że jest zdecydowanie za gorąco, Pani powiedziała do rodziców: proszę państwa, rzeczywiście zrobiło się ciepło, sugeruję, żeby zdjąć dzieciom bluzy (!!!). Po czym wszyscy rodzice zaczęli rozbierać swoje pociechy. No jak Pani z przedszkola tak powiedziała... Oczywiście mimo wszystko dzieci wychodziły spocone jak szczury, ciekawe ile dzieciaków będzie na następnym spotkaniu...

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09t5odljkk41ww.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...