Skocz do zawartości
Forum

Wkładki laktacyjne - jak na nich oszczędzić :)


Rekomendowane odpowiedzi

~Ulla
no to faktycznie warto to przemyśleć jak to potrzebne dla kobiet które mają nadmiar - ja nie sądzę by mi się udało aż tak długo karmić, ale się okaże z czasem i będę decydowała wówczas ale przynajmniej wiem od was co i jak

Ja używałam wkładek nawet jak już nie miałam nadmiaru, tak na wszelki wypadek :) Bo wiecie, nawet po roku karmienia bywało tak, że nagle poleciało mi mleko :)

Lubię doradzać :) Zapraszam także na www.podpaski-wielorazowe.pl

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie wolę wielokrotnego użytku. Wkładki laktacyjne produkuje też Philips. Traktują to, jako uzupełnienie dla laktatorów ręcznych i elektrycznych, ale oczywiście można kupić je oddzielnie. Wkładki są miękkie, o profilowanym kształcie, mają bawełniane wykończenie: dzięki temu są przyjemne w dotyku. Więcej info tutaj: http://goo.gl/yZ6zaw Co najważniejsze wkładki nie zsuwają się dzięki taśmie klejącej.

Odnośnik do komentarza
Gość klaudusek

Ja osobiście polecam wkładki z canpol babies - soft - są cienkie ale bardzo chłonne, dobrze przymocowane za pomocą paseczka kleju i delikatne dla brodawki. Cenowo też nie wychodzą tak źle ( 60 sztuk za ok. 14 zł). Warto zapewnić sobie odrobine komfortu :)

Odnośnik do komentarza

Najlepszy sposób to niekupowanie tanich, bo to jest kompletnie nieopłacalne. Nie wiem dlaczego niektóre osoby tak często sięgają po tanie produkty skoro bardzo łatwo można sobie przekalkulować, że jesli kupimy nawet trochę tańsze wkładki laktacyjne, a będą one mniej chłonne od tych droższych, to wydamy na nie sporo więcej niż wydałybyśmy kupując droższe wkładki. Ja Wam mogę polecić te http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/15-wkladki-laktacyjne-easystart--wkladki-laktacyjne-dla-mlodej-mamy . Sprawdzone i niezawodne :)

Odnośnik do komentarza

fuegola
Najlepszy sposób to niekupowanie tanich, bo to jest kompletnie nieopłacalne. Nie wiem dlaczego niektóre osoby tak często sięgają po tanie produkty skoro bardzo łatwo można sobie przekalkulować, że jesli kupimy nawet trochę tańsze wkładki laktacyjne, a będą one mniej chłonne od tych droższych, to wydamy na nie sporo więcej niż wydałybyśmy kupując droższe wkładki.

podpisuję się dwoma rękami pod tym :) dla mnie było ważne, żeby wkładki nie dawały paproszków (niektóre tak jakoś się obierały na piersiach, a nawet mały włosek z materiały z waty może być dla oseska katastrofą) i nie przeciekały. wolałam jednak jednorazowe, niż wielorazowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...