Skocz do zawartości
Forum

My, mamy 40+


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

u nas tez był dzis super ładny dzionek, ładnie słonaczko świeciło i bylismy dłużej z małym na spacerku

fajnie by było jak w czwartek byłoby tak słonecznie, bo moja córcia z klasą jadą na wycieczke do św Mikołaja
jada o tu :: Przystanek Swietego Mikołaja ::

ciut daleko od nas ale podobno fajne atrakcje dla dzieci,
jutro musze wcześniej Dominie zagonic spać bo wyjazd juz przed 7, więc pobudka o 6 czyli musi się wyspać

Odnośnik do komentarza

bozena222
u nas tez był dzis super ładny dzionek, ładnie słonaczko świeciło i bylismy dłużej z małym na spacerku

fajnie by było jak w czwartek byłoby tak słonecznie, bo moja córcia z klasą jadą na wycieczke do św Mikołaja
jada o tu :: Przystanek Swietego Mikołaja ::

ciut daleko od nas ale podobno fajne atrakcje dla dzieci,
jutro musze wcześniej Dominie zagonic spać bo wyjazd juz przed 7, więc pobudka o 6 czyli musi się wyspaćczesc,jak sie udala wycieczka:fun:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1r4iwonw4w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarbtfa841ikfyh.png

Odnośnik do komentarza

dziabdol
amity,gdzie sie podziewasz:8_1_218:

Hej hej jestem i hej Dziewczyny

Zmęczenie mnie dopada, senność i jakoś się zgubiłam, nie wchodziłam.
U nas wszystko ok, Julka kolejną noc przespała całą i gdybym jeszcze ja potrafiła spać, czułabym sie o wiele lepiej. Mam też trochę stresu bo w przyszłym tygodniu muszę zrobić tomografię z kontrastem i nie dość, że oczekiwanie na wyniki jest męczące to samo podanie kontrastu jakoś bardzo mnie boli a doustnie też nie jest fajne :) do tego zapisałam się na badanie na godzinę 15 a wcześniej nie wolno jeść ;) i jeszcze teściowa przyjedzie z małą posiedzieć, więc będzie "fajny" dzień.
Pogoda w Warszawie byle jaka, szaro ale właśnie czekam aż mała zje i polecimy na spacer.
Miłego dnia, zdrowia i wesołych pociech.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

hej
ja dziś na króciutko
komp cos się zepsoł,od środy wieczór mam ciemny ekran, ciut na nnim widać ale nie tyle by cos pisac czy czytac, byłam z nim dzis w sklepie gdzie kupiłam ale musze zadzwonic jednak do serwisu z tej dodatkowej gwarancji
w czwartek byłam u zanjomych podłączyłam pod telewizor i pozgrywałam wszystkie rzeczy co wcześniej nie zgrywałam, a dzis mamy pożyczony monitor od normalnego zestawu komputerowego i tak moge tu zajrzeć. ale w poniedziałek dzwonie, ciekawe kiedy go zabiora i na ile

Odnośnik do komentarza

:36_3_15:

Ja mam 42 lata. Dzieci; dwoje (syn 7, corka 4 lata). Jestesmy z mezem razem 11 lat(po slubie 8).
Mieszkamy w skandynawi. Ja oststnie dwa lata uczylam sie w szkole artystycznej...mam wolne do stycznia( w przyszlosci chce pracowac z dziecmi) ... Maz pomagal mi, odbieral je z przedszkola-szkoly, gotowal. Traz ja siedze w domu, on pracuje i konczy studia. Potem znowu sie zmienimy. Przez 6 lat nie mialam ochoty na nic(wieczne niewyspania, absorbujace dzieci-szczegolnie syn)...nawet gazety nie mialam checi czytac. Teraz, jak skonczylam szkole, dzieci wieksze juz mama moze zajac sie soba. Czuje sie jak podloczone spowrotem do kontaktu radio....Znowu mi sie chce czytac, sluchac muzyki, uczyc...wczesniej nie. Bylam zajeta wylocznie dziecmi i dobrze mi z nimi bylo. Nic wiecej nie bylo mi potrzebne. Uwielbialam to. niestety, moim jedynym problemem byl brak snu. Kiedy dzieci podrosly i przesypialay juz cale noc, to ja nie umialam spac. Ale jest coraz lepiej.
Odkrylam portal. a zaczelo sie (ogolnie interesuje mnie psychologia i pedagogika dziecieca)...zagladalam tu i tam, czytalam jak ludzie radza sobie z np. buntem (moja corka taki przechodzila chyba od urodzenia!?)...te dwa lata, kiedy chodzialam do szkoly to byl koszmar(rano wrzask, po powrocie moim ze szkoly wrzask) ...karala mnie w ten sposob. nie dala mi sie dotknac, kladla na podloge i krzyczala, w nocy to samo. Jej tez nie bylo latwo. Mama znika na cale dnie, nie daje mleczka tyle co kiedys...obydwoje karmilam dlugo. I z tym juz lepiej.
Pozdrawiam wszystkie kolo 40! fajnie.
Ja naleze do tych szczesliwych 40-tek! Zreszta w kazdym wieku tak mowilam(mam nadzieje dalej:Hi ya!: tez tak bedzie)
Do tego w tym wieku mamy dzieci zazwyczaj odchowane( z niemowleciem trudniej pracowac i prace znalezc), (doswiadczenie)...same plusy:transfer:.
pozdrawiam mewy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...