Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Ziołowe farby do włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze z ziołowych farb polecam bardzo hennę Khadi. Tylko, w tym wypadku, wybór kolorystyczny jest bardzo ograniczony, więc trzeba mieć to na uwadze.
A czy któraś z Was stosowała Gray Protect? Parę opinii stąd http://siwe-wlosy.pl/jak-zapobiec-siwieniu-wlosow-u-mezczyzn/ troszkę mnie zaciekawio. Ale nie chcę zamawiać w ciemno, dlatego się pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny pamiętajcie, że farby nawet te z pozoru bezpieczne mogą wyrządzić krzywdę naszym włosom. Ja od lat samodzielnie farbowałam włosy i nie będę ukrywać, że bardzo je zniszczyłam :/ dopiero panie fryzjerki [reklama usunięta] doprowadziły je do porządku ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pessoto

Tutaj macie przykłady produktów z górnej półki jakościowej - pro-sprzet.pl/category/trwale-farby-do-wlosow Zdecydowanie warto. Można na to wydać jeszcze więcej, ale tutaj już macie produkty naprawdę fajnej jakości, które powinny spełnić oczekiwania. Dobierzcie je tak, jak należy, to będziecie zadowoleni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kostor

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/proximus-supreme-color-nanotechnology-trwala-farba-do-wlosow-z-kwasem-hialuronowym-100ml.html Bardzo fajna jakość, trwały efekt no i tak, jak być powinno. Ogólnie uważam, że takie rzeczy powinno się kupować z nastawieniem na fajną jakość rozwiązań. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ejmina

Sama zastanawiałam się przez jakiś czas nad pofarbowaniem włosów za pomocą henny, jednak zrezygnowałam. Nie wiem czy dobrze czulabym się w kolorze rudym ale podejrzewam, ze nie . Taka farba ponoć dobrze wpływa na włosy ale kolor ją u mnie totalnie dyskwalifikuje 😉 Wole farby w odcieniach zimniejszych, takie lepiej pasują do odcienia mojej skory.

Z tych mniej niszczących farb polecam Loreal Preference:

https://lavandin.pl/pl/products/loreal-preference-farba-do-wlosow-8-23-jasny-blond-opalizujaco-zlocisty-20603.html

Mam wrazenie, ze farba wręcz odżywia włosy. A na pewno nadaje im bardzo ładny blask. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sobie kupiłam toner reklamowali się na opakowaniu że taki dobry skład roślinny itd i trzymałam nawet dłużej niż było zalecane, owszem włosy gładkie ale co z tego jak ZERO efektu, serio no niestety ale farby żeby były skuteczne muszą tej chemii trochę mieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

Osobiście śmiało polecam naturalną hennę indyjską Rahjasthani Raj BAQ zapakowana w ECO Friendly Pack. Henna jest 5-krotnie przesiana.
Nadaje się do farbowania włosów - nadaje czerwone tony oraz do mehendi.
Instrukcja stosowania Henny przy farbowaniu włosów jest dość prosta:

W zależności od długości włosów, przesyp odpowiednią ilość proszku do naczynia.
Dodaj składnik zakwaszający, np. sok jabłkowy, hibiskus, kwasek cytrynowy.
Wymieszaj hennę z ciepłą wodą (najlepiej z żelem lnianym).
Pozostaw hennę na ok. 7-8 h (im jest cieplej, tym henna szybciej wydziela barwnik).
Po odstaniu, nałóż hennę na wilgotne włosy umyte wcześniej oczyszczającym szamponem bez dodatku filmformerów.
Rozprowadź hennę na włosach. Przykryj głowę folią.
Trzymaj hennę minimum 3 h – może być dłużej w zależności od odcienia jaki chcesz uzyskać.
Spłucz głowę czystą wodą i nie myj włosów przez 48 h – henna potrzebuje czasu, żeby utlenić się do ostatecznego koloru.
Produkt oczywiście w 100 % wegański. Sklepik producenta:
https://allegro.pl/oferta/eko-henna-rajasthani-raj-baq-najlepsza-sklep-9788481680

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...