Skocz do zawartości
Forum

Ulewania ciąg dalszy


Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze temat ulewania byl juz poruszany, wiec skorzystam z okazji i zapytam, bo moze ktoras z Was pomoze mi uspokoic moje obawy...

A wiec chodzi o to, ze moj Maluszek od trzech dni jest bardzo marudny i placzliwy-widze, ze podbolewa go brzuszek. Dodam, ze jest strasznym zarloczkiem, je duzo i niereguralnie. Karmie go tylko piersia. Od 2 dni zauwazylam tez, ze kiedy ulewa nie jest to zawsze strawione mleko, lecz czasem takie jak wypil i strasznie mnie to martwi. Czy mozliwe, ze ma cos z zoladkiem, ze jego zoladek nie pracuje jak powinien? Czy moze troszke sie praca zoladka zaburzyla przez niereguralny tryb.? Nie wiem czy panikuje? czy moze powinnam skonsultowac to z lekarzem?

http://www.ticker.7910.org/an1cCx00aTD0012MDAwOTI1N3wwMDAwNTU0ZGF8SmFzb24gaXN0IA.gif

Odnośnik do komentarza

ileene
tak, ale mnie glownie chodzi o to mleko zwracane, ze jest niestrawione tylko takie jak zjadl? Czy to normalne? moja babcia twierdzi, ze dziecko powinno zwracac "serem" tzn.takim mlekiem, ktore wyglada jak skwaszone a nie tak jak zjadl... i to mnie martwi...

mojej córci nieraz ulewało sie mlekiem jak za dożo zjadła

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

witam!
mojemu synkowi też sie ulewło i w szpitalu wykazało mu że ma reflux!
pokarm mu sie cofał!
i od tego cofania sie pokarmu okazało sie że wychodował grzybek!
i teraz to leczymy!
żeby zapobiec temu refluxowi kacperek ostatni posiłek ma dostawać 1 godzinke przed spaniem!
i nie może być dokarmiany w nocy!
ma spać z główka wyżej poł.ożoną!
było trudno nam go do tego przyzwyczaić że w nocy papu nie dostanie!
ale 3 razy pod rząd nie dostał papu w nocy i się nauczył!
bużka

Odnośnik do komentarza

To moze ja opowiem o moich doswiadczeniach.
Moj mały bardzo ulewał ale okazało sie ze za duzo zjadał ,nie byl to zaden refluks czy inne cudo.Jako miesieczne dziecko potrafil na raz wypic 210 ml mleka. Jego zoladeczek nei miescil takiej porcji mleka a mniejsza sie nie najadał. Pediatra poradzila dodawac do mleczka ... kleik ryzowy .Dodawałam lyzeczke na 100 ml mleka - pomoglo. Maly zjadal mniej i przestal ulewac. Kiedy zaczal sie najadac i ja mialam spokojniejsze dni.

I mojego synka jak mial skonczone 2 miesiace tez kazano w szpitalu odchudzac - tak jakbym mu fast foody dawała czy co. Jak zabrac dziecku mleko ?Głupota.Dzis maly jest duzym chlopcem ale nie jest gruby - wage ma w normie, je niewiele - 3 razy dziennie

O 8 ok 120 kaszki z owocami lub bez
O 13 150 mleka niezageszczonego
Ok 16-17 troche zupki ( jak sloiczek to pol )
Na kolacje ok 180 ml mleka niezageszczonego

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

antalis
To moze ja opowiem o moich doswiadczeniach.
Moj mały bardzo ulewał ale okazało sie ze za duzo zjadał ,nie byl to zaden refluks czy inne cudo.Jako miesieczne dziecko potrafil na raz wypic 210 ml mleka. Jego zoladeczek nei miescil takiej porcji mleka a mniejsza sie nie najadał. Pediatra poradzila dodawac do mleczka ... kleik ryzowy .Dodawałam lyzeczke na 100 ml mleka - pomoglo. Maly zjadal mniej i przestal ulewac. Kiedy zaczal sie najadac i ja mialam spokojniejsze dni.

I mojego synka jak mial skonczone 2 miesiace tez kazano w szpitalu odchudzac - tak jakbym mu fast foody dawała czy co. Jak zabrac dziecku mleko ?Głupota.Dzis maly jest duzym chlopcem ale nie jest gruby - wage ma w normie, je niewiele - 3 razy dziennie

O 8 ok 120 kaszki z owocami lub bez
O 13 150 mleka niezageszczonego
Ok 16-17 troche zupki ( jak sloiczek to pol )
Na kolacje ok 180 ml mleka niezageszczonego



heja!
a twoje dzieciątko przesypia ci całe noce!
:Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

antalis
To pytanie ? Jesli tak to TAK pzresypia cale noce od ok 21-22 do 6 rana i tak jest od 3 miesiaca zycia z tym ze wtedy zasypial o 20 :P. Mielismy male problemy jak wychodzily zabki ale juz jest ok.

e to masz super dzieciątko!
a w nocy ci sie nie budzi na buteleczke?
:Usteczka:

Odnośnik do komentarza

Nie :)Do 3 miesiaca sie budzil na butle ( karmilam piersia tylko 14 dni - po 24 godz mialam 120 ml mleka :( poddałam sie bo maly byl glodny i nie moglam patrzec jak sie meczy.Stwierdzilam ze mieszanka mleczna to nie grzech ). Po tym czasie przestal mi sie budzic i przesypiac do 12 godzin w nocy. Do 3 miesiaca budzil sie w nocy 2-3 razy.

Teraz rowniez nie wstaje nawet sie napic.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Ja karmie piersia mojego 3 miesiecznego synusia i jem wszystko tylko rozsadnie bo w pierwszym miesiacu na rosolku i marchewce dostalam anemii i przestalam sluchac "dobrych rad" "zyczliwych ludzi" Czekolada- rano kostke i sprawdzam jak reaguje synek, tak ze wszystkim. Synek jest najlepszym doradca :) On tez chce poznawac nowe smaki, 2x w tygodniu daje mu sok z marchewki okolo 5 malych lyzeczek :)

mamaOla&synekGracjanek
http://s2.pierwszezabki.pl/010/0104779a0.png?7709

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/7340.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...