Skocz do zawartości
Forum

2012.10.16 - Żłobek tortur... Słyszałyscie?


pbmarys

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra... Jak wczoraj zobaczyłam te zdjęcia to mi się płakać chciało... Jak można być takim potworem??? Mam nadzieję, że polskie sądownictwo tym razem stanie na wysokości zadania.

Zastanawia mnie też podejście rodziców tych dzieci - skoro panie nie wpuszczały ich do środka to nie zapaliła im się jakaś "czerwona lampka", że skoro wejść nie można to może jest tam coś nie tak?

Odnośnik do komentarza

jak sie wypowiadała pani psycholog w jednym z programów,najgorsze jest ,że te dzieci juz moga mieć traumę z której będą wychodzić latami,będzie potrzeba teraz im wiele miłości i cierpliwości rodziców aby znów umiały być ufne,te nocne lęki nie skończą się od razu

uważam ,że takie placówki nie powinny być tylko działalnością gospodarczą ,jak było w tym wypadku,powinny mimo wszystko mieć nadzór ,taki jak żłobki państwowe

uważam,że opiekunki które czekały na dowody są winne jak diabli
ich moralnym obowiązkiem było powiadomić rodziców od razu i zakończyć to więzienie dla maluszków
im chodziło pewnie o wynagrodzenie a nie o dobro dzieci
nie umiem sobie tego wyobrazić,już po drugim dniu takiej pracy zrobiłabym raban na cały kraj

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

To jest coś niewyobrażalnego. Tym potworom bo inaczej ich nie można nazwać powinno się zabronić kontaktów z dziećmi do końca życia. Jak można coś takiego robić biednym bezbronnym dzieciom...?

"Jeśli będzie Ci dane żyć sto lat,
to ja chciałbym żyć
sto lat minus jeden dzień,
abym nie musiał żyć ani jednego
dnia bez Ciebie."

Horoskop tygodniowy Kubusia Puchatka!

Odnośnik do komentarza

agusia20112

uważam,że opiekunki które czekały na dowody są winne jak diabli
ich moralnym obowiązkiem było powiadomić rodziców od razu i zakończyć to więzienie dla maluszków
im chodziło pewnie o wynagrodzenie a nie o dobro dzieci
nie umiem sobie tego wyobrazić,już po drugim dniu takiej pracy zrobiłabym raban na cały kraj


Agusia
zgadzam się z tobą, też mam wrażenie, że opiekunki chciały się pewnie "odegrać" na właścicielce i dlatego dopiero po kilku miesiącach zaczęły "zbierać dowody". Pewnie same też tak postępowały, ale to wyjdzie podczas śledztwa. Biedne dzieciaczki, bardzo mi ich szkoda...

Odnośnik do komentarza

w takich miejscach powinien być obowiązkowy monitoring i tyle - tu nie ma mowy o "prywatności" to jest miejsce pracy - prywatność to jest w domu czy w wc...

wiele firm ma kamery i obserwuje co się dzieje - ludzie nagrywają opiekunki w domach bo inaczej można stracić własne dziecko.

a tak na prawdę wszystkiemu winny jest system - pracę dostają jakieś kretynki, bez odpowiedniego wykształcenia - ciotka załatwiła robotę przez przyjaciółkę albo mamusia obsadziła na etacie...
To są baby bez powołania - one traktują tą pracę jako karę a dzieci jak największych wrogów bo "to to" coś chce co chwile, nie można siedzieć przy kawce cały dzień, gadać przez telefon czy latać po necie tylko trzeba nakarmić, przewinąć i się zainteresować.

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...