Skocz do zawartości
Forum

Jak trafiłam na Parenting???


kaskasto

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez przypadek,szukalam opini na temat szpitali i jakoś mi to forum wyskoczyło,jeszcze jako nie zarejestrowana pooglądałam,poczytałam,potem wziełam czynny udział tu,dzieki temu forum otrzymałam dużo wiedzy na temak karmienia piersią i było mi łatwiej,potem wciągneło mnie bardziej posypały się znajomości :) Fajne wspomnienia :)

Odnośnik do komentarza

Będąc w ciąży często czytałam różne artykuły, często wy googlowany temat znajdował się na Parenting. pewnego razu przez przypadek znalazłam ciekawy konkurs w którym do wygrania był wózek spacerowy X-LANDER w którym wzięłam udział i niestety nie udało się go wygrać, i od tego czasu często odwiedzam rożne fora strony Parenting.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez trafiłam tutaj przez przypadek i jakoś tak tylko tutaj mogę się "wypisać" na wszystkie dręczące mnie problemy. Fajne forum, fajni ludzie i ogólnie nie jest źle. Może dlatego lubię tu zaglądać, ponieważ jak miałam problem to tutaj napisałam i naprawdę dziewczyny mi pomogły. Może to taka moja babska psychika ale dobrze mi jak podzielę sie z kimś tym co mnie dręczy i od razu jest lżej.

Odnośnik do komentarza

Ja trafiłam na Parenting.pl zupełnie przypadkiem. Szukałam informacji na jakiś temat w internecie, otwarłam kilka stron, wśród nich była strona parentingu. Moją uwagę przykuł nagłówek "przetestuj zabawki Fisher-Price". Kliknęłam, odpowiedziałam na kilka pytań (tak małą do tego przywiązałam uwagę że nie pamiętam nawet co to były za pytania). Jakież było moje zdziwienie gdy po kilku dniach dostałam e-maila że znalazłam się w gronie wytypowanych do testowania zabawek (spośród prawie 2000 chętnych!). Wygrałam dla swoich dzieci śliczną Wesołą Małpkę. Od tamtej pory zaglądam tu prawie codziennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...