Skocz do zawartości
Forum

Karmienie piersią i butelką


parysd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość plasterka

U mnie też Bebilon. Pierwszą córcię karmiłam prawie 2,5 roku piersią, ale teraz druga łobuziara nie bardzo chce pierś wiec wprowadziliśmy butelkę. Bebilon świetnie się sprawdził, mała jest nakarmiona, pięknie przesypia całe noce. 

Odnośnik do komentarza
Gość strokrotta
W dniu 1/5/2020 o 1:16 PM, Gość plasterka napisał:

U mnie też Bebilon. Pierwszą córcię karmiłam prawie 2,5 roku piersią, ale teraz druga łobuziara nie bardzo chce pierś wiec wprowadziliśmy butelkę. Bebilon świetnie się sprawdził, mała jest nakarmiona, pięknie przesypia całe noce. 

gdzie kupujecie bebilon? Ostatnio kupiłam to opakowanie 1100 g za niecałe 60 zł w DOZie, to chyba niezła cena prawda? Jest dostępny od ręki, zawsze się stresuję jak zamawiam w necie, że mi nie przyjdzie na czas.

Odnośnik do komentarza

Karmię piersią córkę już prawie 11 miesięcy. Ale nieraz mam takie dni, że mała wisi na piersi i na wieczór zamiast pełnego cyca, jest prawie że pusto. No i nie ukrywam, że czasami potrzebuje wyjść na dłużej niż godzinę z domu, a nie zawsze mam z czego ściągnąć mleko, by w razie w było dla taty, czy babci. Więc postanowiłam dokarmiać małą mlekiem modyfikowanym. Wybór padł na Bebilon 2. Córka po tym mleku ani razu nie miała żadnych bólów brzuszka, problemów z wypróżnianiem. Zawsze najedzona i dodam, że chętnie je pije i nie pluje, co u dzieci na piersi, jest raczej trudne :) No i w porównaniu do innych mlek, to skład ma naprawdę bardzo dobry! :) 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Okres ciąży i narodziny dziecka dla większości z nas wiąże się z ogromną radością i oczekiwaniem na ukochane dziecko. Niestety nie jest tak w każdym przypadku. Jeśli u którejś z Pań okazałoby się podczas ciąży, że dzieciątko urodzi się ciężko chore zachęcamy do skorzystania z pomocy Hospicjum Perinatalnego, Stacjonarnego lub Domowego w Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Więcej o formach pomocy z naszej strony można poczytać na naszej stronie internetowej. Nasza fundacja funkcjonuje w dużej mierze dzięki darczyńcom, stąd chcemy prosić i Was o wsparcie i oddanie 1% podatku właśnie dla nas. KRS: 0000265120. Pomagaj razem z nami tym, którzy najbardziej tego potrzebują!

Odnośnik do komentarza

Jasne, czasem po prostu się nie da karmić piersią i nie ma co się z tego powodu katować. Ale czasem, gdy jest tylko szansa warto jednak o to zawalczyć:) Ja np. na początku miałąm problemy z karmieniem, synek nie bardzo wiedział jak się za to zabrać a  i ja nie do końca wiedziałam jak mu pomoć. Do tego jeszcze doszły problemy z dobraniem odpowiedniej pozycji- no było ciężko. Ale na odpowiednią pozycję bardzo pomógł rogal do karmienia [reklama usunięta] i na prawdę uratował mi tutaj sytuację! 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...