Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
parysd

Karmienie piersią i butelką

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietruszkaa

i jak udało Ci się przejść na mm?? właśnie się zastanawiam, nad przejściem na mm, ale nie wiem, jakie mleko podawać i itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poswiatka

spróbuj bebilonu, u nas też się sprawdził, w [reklama usunięta] możesz kupić od ręki i mają dobre ceny, ja musiałam całkowicie przejść na MM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EwaLukasz

Ja polecam mleko Nan Optipro plus mojemu maluszkowi bardzo zasmakowało to mleczko nie mamy problemów z brzuszkiem i kupą.Łagodnie przeszliśmy z karmienia piersią na mleko modyfikowane .polecam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość plasterka

U mnie też Bebilon. Pierwszą córcię karmiłam prawie 2,5 roku piersią, ale teraz druga łobuziara nie bardzo chce pierś wiec wprowadziliśmy butelkę. Bebilon świetnie się sprawdził, mała jest nakarmiona, pięknie przesypia całe noce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość strokrotta
W dniu 1/5/2020 o 1:16 PM, Gość plasterka napisał:

U mnie też Bebilon. Pierwszą córcię karmiłam prawie 2,5 roku piersią, ale teraz druga łobuziara nie bardzo chce pierś wiec wprowadziliśmy butelkę. Bebilon świetnie się sprawdził, mała jest nakarmiona, pięknie przesypia całe noce. 

gdzie kupujecie bebilon? Ostatnio kupiłam to opakowanie 1100 g za niecałe 60 zł w DOZie, to chyba niezła cena prawda? Jest dostępny od ręki, zawsze się stresuję jak zamawiam w necie, że mi nie przyjdzie na czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...