Skocz do zawartości
Forum

Karmienie piersią i butelką


parysd

Rekomendowane odpowiedzi

sa na pewno jakies herbatki z Hipp (ale nie wiem na ile skuteczne). ja starałam się jakos masować piersi i było wszystko okej (ale nigdy nie mialam problemu z pokarmem, nawet przy aktualnym trzecim :) moja szwagierka testowała hm... Prolaktan (? - chyba dobra nazwa), tez jakis specyfik naturalny podobno. ale u niej to ciezko bylo, bo od poczatku byly problemy z pokarmem

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza
Gość jatomamproblem

Pomocy! Podbijam temat, chciałam zacząć podawać butelkę i jak już rozpoczęliśmy przygodę z butlą, to zauważyłam, że mam mniej pokarmu, a to dosłownie trwało kilka dni:/ co zrobić, aby szybko uratować pokarm?

Odnośnik do komentarza
Gość oniebieskichoczach

Ja mam, kiedyś gdy miałam kryzys laktacyjny, wybrałam się do lekarza, który stwierdził, że oprócz środków naturalnych warto sięgnąć także po takie preparaty. I pomogło, moja laktacja powróciła:)

Odnośnik do komentarza

ja niestety krótko karmiłam, ok. dwa miesiące; prawie nie miałam pokarmu; córeczka płakała z głodu, ja z bezsilności; wiadomo, pierś najlepsza; przy wprowadzeniu mm podawałam probiotyk FFbaby, pani w aptece mi o nim powiedziała jak mleko kupowałam; że wtedy florę bakteryjną się uzupełnia, że to korzystne dla dzidziusia, na brzuszek na przykład;

Odnośnik do komentarza
Gość Angelka29

Ja niestety nie mogę karmić piersia i zamiast tego podaje mojemu dziecku mleko BabyMilk. Jest bardzo dobre pod wzgledem jakosci i dostarcza dziecku wszystkie potrzebne wartosci odzywcze, mineraly i witaminy takze jesli tez nie mozecie karmic piersia to babymilk jest doskonalym zamiennikiem.

Odnośnik do komentarza

spokojnie, chyba większość mam zmierzyła się z kryzysem laktacyjnym. Nie rezygnuj, pić dużo wody i przykładaj dziecko częściej. Jeśli chcesz, możesz kupić produkty na laktację [reklama usunięta]. Nikt nie mówił, że zawsze mamy mieć pokarm. Czasami bywją trudności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...