Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iszmaona

curry
Helena
iszmaona
Myślę, ze łatwiej będzie dyskutować jeśli uznamy, że tak jak dla ateisty ateizm jest jedyny i najprawdziwszy, tak dla Katolika K jets jedyny i najprawdziwszy a dla ŚJ wyznanie jego jest jedyne i najprawdziwsze,

we wszystkich(chyba?) religiach w kocnu nadejdzie koniec swiata
i niby ocaleja Ci co wierza w Boga

Czyli ostatecznie jest szansa, że zostanę zniszczona tylko ja z naszego wątku :Oczko: No i Helenka, Ciebie tez kiepsko widzę :Oczko:

zależy od interpretaci. Jeśli za Twojego Boga uznać mózg, to też jakiegoś masz :D

Odnośnik do komentarza

iszmaona
curry
Helena

we wszystkich(chyba?) religiach w kocnu nadejdzie koniec swiata
i niby ocaleja Ci co wierza w Boga

Czyli ostatecznie jest szansa, że zostanę zniszczona tylko ja z naszego wątku :Oczko: No i Helenka, Ciebie tez kiepsko widzę :Oczko:

zależy od interpretaci. Jeśli za Twojego Boga uznać mózg, to też jakiegoś masz :D

Ale ja się do mózgu nie modlę :o_noo: :Oczko: I jak się okaże, że człowiek np. został stworzony przez UFO (i zobaczę naukowe dowody) :wink: to się przerzucę na wiarę w UFO :wink:. Tak więc to nie do końca jest mój Bóg, bo co to za Bóg skoro mogę sobie znaleźć innego jak ten okaże się kiepski :36_6_5:

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Pytałam bo mama dostała od koleżanki ksero, które dostała w kościele. I tam można przeczytać o objawieniach fatimskich, o III tajemnicy która dotyczy zgładzenia 2/3 ludzkości, która sprzeniewierzyła sie Bogu. Bóg ma zesłać straszliwa karę na ludzkość. Wszystko ma się zacząć od udanego zamachu na jakąś personę (pewnie prezydent mocarstwa), co doprowadzi do wojny atomowej. Później pisze o trzęsieniach ziemi, powodziach, burzach. Wszystko ma trwać 3 dni. W tym czasie należy zamknąć sie w domach, pozasłaniać okna i modlić (podana jest modlitwa), nalezy miec wode świeconą i chyba 2 krzyze. Prawi, którzy zostaną zgładzeni przez przypadek wejdą do królestwa niebieskiego jako męczennicy. Po 3 dniach na ziemię zejdą archaniołowie przybierając postaci ludzi i rozpocznie się nowe.

Jak wspomniałam takie ulotki rozdają w Kościele.
Co Wy na to Iwonek, Yvone, Insano, Itruth? (bo chyba Wy jesteście w tej grupie najbardziej związane z KK).

Żeby nie było, interesuje mnie każda opinia ale nacisk kłade jednak na wierzące głęboko :)

jak dla mnie- jak ulotka leży w Kościele - nie znaczy że Kościól je rozprowadza wręcz jest dużo przypadków, że księża nawołują że takie a takie ulotki się pojawiają i aby ich nie brać bo ktos celowo je rozprowadza mając na celu mącenie ludziom w glowach.

Co do 3 tajemnicy Papież Jan Paweł II ją ujawnił publiczności więc jej treść może każdy przeczytać nawet w necie- dotyczyła zamachu na Papieża ( o lecącej kuli) o wojnie atomowej nie pamiętam aby coś było . Ale faktem jest że dwie poprzednie objawienia dotyczyły wojen światowych i komunizmu więc się sprawdziły 3 z resztą też jakbynie patrzeć zamach był

Odnośnik do komentarza

agusia20112
kurdę cos tym razem na asie nie działają leki godzina od podania paracetamolu a gorączka spadła o 0,5 stopnia....nadal ma 38,8...już mnie nerw zjada

AGUSIA miałam Ci pisać, że Maja od wczoraj wieczór ma 39, ze spadaniem do 37 i powtórką do 38.
A wczoraj po południu byłam u lekarza, ale w sprawie uszu i wszystko miała czyste.
Czyżby u lekarza czymś się zaraziła?

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

aśka 79
agusia20112
kurdę cos tym razem na asie nie działają leki godzina od podania paracetamolu a gorączka spadła o 0,5 stopnia....nadal ma 38,8...już mnie nerw zjada

AGUSIA miałam Ci pisać, że Maja od wczoraj wieczór ma 39, ze spadaniem do 37 i powtórką do 38.
A wczoraj po południu byłam u lekarza, ale w sprawie uszu i wszystko miała czyste.
Czyżby u lekarza czymś się zaraziła?

to u Was tez chorobowo,zdrówka w takim rzie

mogła złapać coś u lekarza,ja tak raz miałam poszłam ze zdrowym dzieckiem do kontroli i załapała wirusa

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

ja zazwyczaj nie zbijam dzieciakom goraczki gdy jest ponizej 39,5
(czasem sie zdarzylo ze jak mieli okolo 39 dostali cos na goraczke)*

a tu zacytuje wiki:

Wykazano doświadczalnie, że zwierzęta, którym uniemożliwiono podwyższenie temperatury na czas infekcji (poprzez podawanie leków obniżających temperaturę) miały niższą przeżywalność niż zwierzęta bez podawanych leków. Według pewnej doktryny lekarze nie powinni starać się walczyć z gorączką za wszelką cenę, lecz traktować ją jako naturalny mechanizm ochronny.
Gorączka jest bardzo starym ewolucyjnie mechanizmem obronnym i występuje u większości organizmów.

Edit:
*wszystko tez zalezy czy sa jakies inne objawy, i jakie one sa:wink:

Odnośnik do komentarza

aśka 79
HELENA wie, że to organizm walczy z gorączką, i dobrze, że ona jest , bo to znaczy , że system obronny działa, ale nie potrafię patrzeć jak te moje wymizerowane dziecko leży i się męczy.
Stąd te paracetamole powyżej 38 stopni.

dopisalam w poprzednim poscie "edit"(- i mniej wiecej o takie sytaucaje w nim chodzilo:wink:

Odnośnik do komentarza

a wogole skad sie wziela wizja ze cos czlowieka czeka po smierci?

czy to nie np z takiego blahego powodu, o ktorym Hawkings powiedzial w jakims tam wywiadzie:

Nie ma życia po śmierci, nie ma nieba. To jest bajka dla ludzi którzy boją się ciemności.

ciemnosc, jako nicosc

Odnośnik do komentarza

Helena
a wogole skad sie wziela wizja ze cos czlowieka czeka po smierci?

czy to nie np z takiego blahego powodu, o ktorym Hawkings powiedzial w jakims tam wywiadzie:

Nie ma życia po śmierci, nie ma nieba. To jest bajka dla ludzi którzy boją się ciemności.

ciemnosc, jako nicosc

Nie tylko Hawking tak twierdzi. Psychologia również...

Odnośnik do komentarza

Helena
agusia20112
a co z niewierzącymi w Boga-dlaczego mieli by zginać...skoro oni uważają ,że nikt ich nie stworzył,a powstali w skutek ewolucji na ziemi

niegodziwi, bo nie uwierzyli

Czyli to jest taki szantaż emocjonalny,wierzysz albo giniesz innego wyboru nie masz.

Odnośnik do komentarza

Helena
a wogole skad sie wziela wizja ze cos czlowieka czeka po smierci?

czy to nie np z takiego blahego powodu, o ktorym Hawkings powiedzial w jakims tam wywiadzie:

Nie ma życia po śmierci, nie ma nieba. To jest bajka dla ludzi którzy boją się ciemności.

ciemnosc, jako nicosc

HELENA to już też przerabiałyśmy, kolejny dogmat KK o duszy nieśmiertelnej...

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

curry
aśka 79
Kinqa
agusia ja pisałam, że jestem za :D WIęc tak samo jak Wy, wyraziłam swoją opinię :yes:
Na temat kościoła się nie znam - bardziej ateistką jestem. :) Także w waszych rękach zostawiam rozmowę o tym :)

KINGA to CURRY by się ucieszyła, że sama tu nie jest ateistką.

Ooooo znalazłam towarzystwo :yuppi:

Curry a te co nie za bardzo w Boga wierzą i jakoś w naukę też nie to jak ich się zwie.

Helena
iszmaona
Myślę, ze łatwiej będzie dyskutować jeśli uznamy, że tak jak dla ateisty ateizm jest jedyny i najprawdziwszy, tak dla Katolika K jets jedyny i najprawdziwszy a dla ŚJ wyznanie jego jest jedyne i najprawdziwsze,

we wszystkich(chyba?) religiach w kocnu nadejdzie koniec swiata(czy cos w tym rodaju:D)
i niby ocaleja tylko Ci co wierza w Boga

no ale i Aska wierzy w Boga, i Iwonek,Yvone, Insana,Itruth,Iwa,Aguu wierzy w Boga
a i Jadzik wierzy w Boga-nie ten sam dla kazdego,ale wedlu kazdej z nich ich Bog jest tym najprawdziwszym

no a dla tych co nei wierza w Boga- nie nadejdzie koniec swiata,Armagedon czy to sie wypelni Apokalipsa czy cos tam innego-bo w to nie wierza,i nie uznaja

wiec no na to wyglada ze chyba wszyscy ocaleja....

No Helaena ja to raczej jestem na takim stanowisku jak ty.

Odnośnik do komentarza

aśka 79
agusia20112
kurdę cos tym razem na asie nie działają leki godzina od podania paracetamolu a gorączka spadła o 0,5 stopnia....nadal ma 38,8...już mnie nerw zjada

AGUSIA miałam Ci pisać, że Maja od wczoraj wieczór ma 39, ze spadaniem do 37 i powtórką do 38.
A wczoraj po południu byłam u lekarza, ale w sprawie uszu i wszystko miała czyste.
Czyżby u lekarza czymś się zaraziła?

No u mnie to ja + moja trójca chora,młoda ma zastrzyki a syn antybiotyk,tylko ten młodszy na samych syropach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...