Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Daria0428

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aassa

W sobote zrobilam test, uznalam wynik za niewazny bo nie pokazal żadnej kreski. Test od razu wsadzilam do kosza. Dzisiaj jak wstalam z ciekawosci zajrzałam do niego i ku mojemu zdziwieniu nie dosc, ze byla juz kreseczka na „ C” to jeszcze bardzo leciutka na „T”. Niestety nie potrafie dodac zdjecia ale widać ta kreseczke golym okiem. 
Test to Pink test super czuly. Nie wiem co mam o tym myslec.. Obstawiam, ze jesli test nie pokazal nic a po czasie dopiero dwie kreski to jest niewazny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jojo

U mnie pierwszy objaw to były strasznie bolące piersi, ale inaczej niż przed miesiączką,  bolał mnie bok piersi i pojawiły się na nich żyłki. Później przestała mi smakować kawa i miałam ochotę na kiszonki a sama myśl o jajku na miękko sprawiała, ze przechodziły mnie dreszcze. Dodatkowo temp ciała była bardzo wysoka, szczególnie w nocy, mój partner to zauważył, bo wręcz byłam parząca.😅 żadnych nudności, żadnych innych objawów. Test zrobiłam 2tyg po spodziewanej miesiączce, mamy już 15 tydzień :) powodzenia dziewczyny!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pierwszym objawem drugiejciąży była ogromna ochota na sałatkę śledziową, taką ze sklepu, której nie jadam...a po której zjedzeniu zrobiło mi się mega niedobrze i do tej pory patrzeć na nią nie mogę haha Przy pierwszej ciąży zaczęło się od częstego chodzenia siku... nawet w nocy, co normalnie nie miało miejsca. To już było nawet w 2- tygodniu ciąży, bo nawet nie podejrzewałam jeszcze, że to ciąża. 🙂 Chyba ile kobiet, tyle objawów haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6/12/2021 o 7:55 AM, Gość Aassa napisał:

W sobote zrobilam test, uznalam wynik za niewazny bo nie pokazal żadnej kreski. Test od razu wsadzilam do kosza. Dzisiaj jak wstalam z ciekawosci zajrzałam do niego i ku mojemu zdziwieniu nie dosc, ze byla juz kreseczka na „ C” to jeszcze bardzo leciutka na „T”. Niestety nie potrafie dodac zdjecia ale widać ta kreseczke golym okiem. 
Test to Pink test super czuly. Nie wiem co mam o tym myslec.. Obstawiam, ze jesli test nie pokazal nic a po czasie dopiero dwie kreski to jest niewazny?

I jak u Ciebie z tym wynikiem się skończyło? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MELA

CZEŚĆ DZIEWCZYNY ! :) 

Mam pytanie ile dni po stosunku wyszedł Wam pozytywny test ciążowy ?? 

U mnie sytuacja 23.12 ( dzień płodny ) i 25.12 ( dzień owulacji ) kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia i nie mam pewności ... Tydzień później 02.01 miałam krwawienie, ale mniej obfite niż zazwyczaj ok 2-3 dni. 

W połowie stycznia zauważyłam, że mam większy apetyt, jestem cały czas śpiąca i potrafię przespać 12 godzin, do tego ból lędźwi przez kilka dni, cały czas katar i lekkie wahania nastroju. Żadnych mdłości i wymiotów. 

Zrobiłam 2 testy ostatni 26.01 czyli ponad miesiąc po niepewnym stosunku, ale wyszły negatywne. Czy jest możliwe, że to ciąża ??? I zeby po miesiącu nie wyszło nic na teście ???

Dajcie znać, bo już sama nie wiem co myśleć :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ivonne
W dniu 29/1/2022 o 4:55 PM, Gość MELA napisał:

CZEŚĆ DZIEWCZYNY ! 🙂

Mam pytanie ile dni po stosunku wyszedł Wam pozytywny test ciążowy ?? 

U mnie sytuacja 23.12 ( dzień płodny ) i 25.12 ( dzień owulacji ) kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia i nie mam pewności ... Tydzień później 02.01 miałam krwawienie, ale mniej obfite niż zazwyczaj ok 2-3 dni. 

W połowie stycznia zauważyłam, że mam większy apetyt, jestem cały czas śpiąca i potrafię przespać 12 godzin, do tego ból lędźwi przez kilka dni, cały czas katar i lekkie wahania nastroju. Żadnych mdłości i wymiotów. 

Zrobiłam 2 testy ostatni 26.01 czyli ponad miesiąc po niepewnym stosunku, ale wyszły negatywne. Czy jest możliwe, że to ciąża ??? I zeby po miesiącu nie wyszło nic na teście ???

Dajcie znać, bo już sama nie wiem co myśleć 🙂

Beta z krwi robiona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asiq

Czy na ciąże mogą pojawiac sis zawroty głowy? Do tego kłucie delimatne w brzuchu...boje sie ze znow sie nie uda. Staram sie z mezem juz 4 cykl...pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia

Moje Drogie. Ja opowiem jak to u mnie było. Ostatnia miesiączka była od 28-21/05. Owulacja między 8-11/06. Już 13/06 od rana prawie przez tydzień bolało mnie podbrzusze. Tak trochę jak na okres, a trochę jakby jelitowa, chociaż nic się nie działo. Stwierdziłam, że zrobię test z krwi i zrobiłam już 17/06. Wyszedł poniżej 2,3ml więc negatywny. Ból ustal, to zaczęłam myśleć że sobie to wszystko uroiłam, choć czułam że coś się ze mną dzieje. 21/6 byłam u ginekologa aby sprawdzić czy nie mam jakiś torbieli. Okazało się że wszystko jest w porządku i być może mam coś z jelitami. Zrobiona cytologia po której trochę poplamilam. Ból pojawiał się od czasu do czasu i czekałam na miesiączkę. Około 23/6 miałam lekkie krwawienie ale stwierdziłam że pewnie po cytologii jeszcze się oczyszczam. 25/06 miałam dostać okres, ale nie przyszedł. Wcześniej zdarzały mi się 2-3 dniowe obsuwy. Ale stwierdziłam dziś rano że zrobię test płytkowy. A tam? Dwie czerwone grube krechy!!! Dla pewności szybko skoczyłam na badanie krwi i wynik ponad 807ml !!! Moje ciało od pierwszych chwil dawało mi znaki że będę mamą. To niesamowite  i nadal nie mogę w to uwierzyć 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...