Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Daria0428

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika90

Witam wszystkich. Staramy się z mężem o dzidziusia już 1,5 roku i nic. Robiliśmy badania- niby wszystko w porządku jest.
Teraz znów jestem w kropce, gdyż okres miałam dostać 3 dni temu- a ja dostaje regularnie, jak w zegarku zawsze.
Testy ciążowe oczywiście nic nie pokazują, więc nie napalam się za bardzo że może się udało.
Czy któraś z Was miała tak że testy wyszły dopiero później?
Ta niepewność mnie dobija :(
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej no pewnie ze może test jeszcze nie pokazac ciąży być może jest za wcześnie żeby wykrył hcg odczekaj 2 dni i ponow test a może spoznia ci sie ze stresu lub przemczenia?kochana czasem jak tak bardzo się chce dziecka i się myśli o tym nonstop to organizm zaczyna się zachowywać jakby był w ciąży anie jest i sa objawy ciążowe itd. ja tak miałam

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny:)
Okres powinnam dostac 9 dni temu. W poprzedni piatek dwa testy wyszly pozytywne aczkolwiek ta druga kreseczka byla jasniejsza. Wczoraj postanowilam znowu zrobic test. Myslalam ze ukaza mi sie dwie mocno czerwone krechy a tu znowu ta druga kreseczka jasniejsza. Umowilam sie w czwartek do ginekologa. Ciekawa jestem co mi powie. Mam nadzieje, ze jestem w ciazy. Zaczelam juz nawet brac witaminy dla kobiet w ciazy. Nie wiem jak ja wytrzymam do czwartku... tak bardzo chce juz zobaczyc na usg swoje dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnieszka hej! Jeżeli jest nawet blada kreseczka i ja widzisz bez żadnego wpatrywania się w test. To prawdopodobnie jesteś w ciąży. A ta słaba kreska być może dlatego,że wczesna ciąża. To życzę powodzenia!! To daj znać po czwartku! Mnie w poprzednim cyklu nie wyszlo i @ dostałam w piątek ;)) ale jest następny cykl :))

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zalaczniku wstawilam zdjecie testu. Ale kurcze wydaje mi sie, ze jestem w tej ciazy. Okres zawsze mialam regularny. A teraz spoznia mi sie az tyle dni. Jedynymi objawami, ktore moglyby swiadczyc o ciazy jest czeste oddawanie moczu( zwlaszcza w nocy) oraz ogromny apetyt.

monthly_2016_10/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_51649.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia23091

Tak mama nikolki dostalam @ z opóźnieniem dwa dni ,ale jest od wczoraj , wiedziałam Że tak będzie, cóż działamy dalej w kolejnym cyklu,przeciez kiedyś musi się udać....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika90

No i ja niestety też dostałam @.... ;(
No nic kolejny cykl- kolejne starania. Może w końcu się uda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulla jeśli plamisz delikatnie na brązowo to raczej nie jest nic złego, jeśli na czerwono lub różowo, udaj się do lekarza, bo może to być początek poronienia, krwiak albo wiele innych rzeczy i warto sprawdzić co się dzieje.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie dziewczyny.
@ mam nieregularnie, ale dziś zrobiłam test z powodu bólu i wrażliwości piersi trwającego już ponad tydzień i z powodu ciągłej senności. Test wyszedł tak, że druga kreska jest bardzo słabiutka. Załączam zdjęcie, może któraś z Was również miała podobnie? Na zdjęciu jeszcze słabiej widać :D

monthly_2016_10/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_51688.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej a kiedy powinnas mieć miesiaczke wygląda to na bardzo wczesna ciaze bo kreska jest bardzo słaba ale jest ....jeszcze za wcześnie zbyt mało hormonu hcg jest żeby test był mocny powtórz za dwa dni rano i powinny być kreski ciemniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny:)
Wczoraj bylam na pierwszej wizycie u ginekologa. Strasznie sie stresowalam. Okazalo sie ze jestem w 4-5 tyg ciazy. Lekarz zalozyl mi juz ksiazeczke ciazowa i dal skierowanie na dalszs badania. W zalaczniku wstawiam zdjecie z usg.
Mam nadzieje, ze z dzidzia bedzie wszystko okej. Liczylam na to, ze troche wiecej zobacze na usg. Kolejna wizyta za 3 tygodnie.

monthly_2016_10/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_51718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuje sie dobrze, ale martwi mnie jedno ;( w dzien robionego badania usg polecialo mi troszke takiego brazowego sluzu. I dzisiaj tez sie to powtorzylo. Brzuch mnie w ogole nie boli. Nie wiem co robic, czy jechac so lekarza czy co. To jest tylko brazowy sluz ale nie wiem co moze byc tego przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

we wczesnej ciąży może zdarzyć się plamienie w terminie miesiączki jeśli masz brazowe i to troszeczkę nie nonstop nie masz się czym martwic dzidziuś robi sobie dobra miejscówke ;)alee dla spokoju możesz zadzwonić do dr i zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izulkaaaaaa

Hej, u mnie w ogole jest jakos dziwnie ostatnio.. zaczne od poczatku.. z okresem mialam roznie ale od dlugiego czasu mialam regularny co 32 dni.. staramy sie z mezem o dzidziusia i w tym miesiacu nie stosowalismy zadnych zabezpieczen.. od owulacji do teraz mam bole jajnikow.. jak na okres:/ pare dni po owulacji strasznie mnie bolala kosc ogonowa, az sie obudzilam w nocy z bolu (nie wiem czy to ma jakis zwiazek), ostatni tydzien strasznie zle sie czulam, bylam bardzo senna, z trzy dni mialam dziwny posmak w buzi, mdlilo mnie.. nie mam zadnych objawow zblizajacego sie okresu :/ jedynie silne bole jajnikow ale tez nie ciagle dzis boli mi strasznie lewy jajnik :/ zawsze przed mialam bardzo bolacy biust (teraz nic mi nie boli), czulam sie jak balon (teraz troche wzdety brzuch), jadlam bardzo duzo a teraz mam brak apetytu :/ w dodatku zawsze przed okresem chodzilam zla jak osa, teraz czuje sie normalnie:/ robilam test w dniu spodzewanej @ ale negatywny a dzis mija 5 dni a okresu brak, zrobilam dzis rano test i tez negatywny :/ juz nie wiem co mam myslec dodam, ze jeszcze mi bola plecy:/ nie wiem czy okres przyjdzie czy nie:/ ..czy cos sie dzieje ze mna nie tak? moze ktoraz z was to miala cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tsh

Izulkaaaaa- ja dzisiaj mam 36 dzień cyklu i cisza. Testy negatywne też nie wiem co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...