Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Lovi w 100% się zgadzam z Tobą co do bety, dziewczyny robią bez opamiętania a potem panika bo za mało albo za dużo wzrosła ;) Ja robiłam raz a to dlatego że zrobiłam 3 testy (wszystkie pozytywne) ale nie mogłam uwierzyć - ciąża u nas dość niespodziewanie a u mnie ciągle zaburzenia hormonalne i wmowilam sobie ze testy się mylą ;) beta potwierdziła jednoznacznie ciążę.
Agnieszka ja też widzę druga kreskę, ponieważ jest przed.terminem miesiączki to jest bladziutka bo hormonu mało, możesz zrobić ponownie test np jutro lub w niedzielę, powinna być ciemniejsza. No i gratulacje, cieszę się bardzo z waszego szczęścia :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli były problemy np z poprzednią ciąża lub z zajściem to jak najszybciej a jak nie to można czekać nawet do 12 tyg. Ale najlepiej około 6 tyg bo wtedy juz widać zarodek i serce i lekarz może określić czy jest akcja serca. To będzie potwierdzenie ze wszystko ok. My też się staraliśmy kilka miesięcy a całe życie bez zabezpieczenia. Omijalismy tylko kilka dni płodnych i wtedy nie dochodzil we mnie a tak to zawsze na spontanie a jak decyzja zapadła to wtedy w dni płodne zwłaszcza

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego ze fabryczna kreska jest pod kątem i ja widać. Naprawdę wiem co mówię. Kreska jest po środku i ma kolor czerwony bądź jasno różowy. Owszem jest fabryczna kreska bo w tym miejscu jest roztwór testowy ale tego nie widać pod żadne światło ani żadnym kontem. Tyle się już tych testów w życiu narobiłam i to z różnych firm ze szkoda gadać . Jest tylko takie coś jak cien zocony przez okienko plastiku testowego. Kreska musi być czerwona lub pochodne tego koloru.

Odnośnik do komentarza

cześć, 1 raz piszę.
Jestem w 5 tygodniu ciąży, test robiłam 26 dnia cyklu (mam 27 dniowe) i od razu wyszła druga kreska, choć jaśniejsza od testowej, zrobiłam drugi test, to samo. Kilka dni potem czyli wczoraj zrobiłam kolejny - jest dalej. Wizytę mam za 2 tyg.
Moje objawy: zawsze przed okresem bolały mnie piersi (czasem już od owulacji) i brzuch na 2 dni pzred okresem. Tym razem było tak: bóle jajników od owulacji stale, kilka dni przed terminem okresu bóle podbrzusza jakbym właśnie dostawała okres, dlaej pobolewa, ale mniej. To co było nowe: bardzo widoczne żyłki na piersiach, tego nigdy nie miałam wcześniej . Poza tym bardzo kolorowe, żywe, symboliczne sny! i u mnie jest tak , ze właśnie mniej śpię, nie jestem wcale zmęczona lecz podkręcona jakoś. Wcale też więcej nie sikam. Nie mam mdłości. Jest trochę rozkojarzenia, np zapominam numery jakieś, pin. Był to pierwszy cykl starań, więc jestem zaskoczona. W ogóle się nie nastawiałam.
dziewczyny życzę Wam powodzenia!

Odnośnik do komentarza

~Lovi no poważnie lekko pochylilam test i było widac druga kreske wielkości włosa i się pytałam nawet na forum i poczytałam w necie i było napisane ze to kreska fabryczna. I dziewczyny też mi napisały, ze to kreska fabryczna jest gdzie ma się zabarwic jeżeli jest ciąża

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tu nowa, śledzę wasze wątki już od dawna a właściwie od roku, kiedy to sama zaczęłam starania, i udało się ale niestety w szóstym tygodniu poronilam,potem badania,leki i tak zleciał już prawie rok od tego smutnego wydarzenia, teraz biorę tylko inofolik, jednak na razie nie widać efektu, teraz jestem przed @ i mam wielki nadzieję że nie przyjdzie już..... Miło jest "poczytać"was, za wszystkie trzymam kciuki i życzę wam i sobie dwóch upragnionych kresek.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Staramy się z mężem o dzidziusia już 1,5 roku i nic. Robiliśmy badania- niby wszystko w porządku jest.
Teraz znów jestem w kropce, gdyż okres miałam dostać 3 dni temu- a ja dostaje regularnie, jak w zegarku zawsze.
Testy ciążowe oczywiście nic nie pokazują, więc nie napalam się za bardzo że może się udało.
Czy któraś z Was miała tak że testy wyszły dopiero później?
Ta niepewność mnie dobija :(
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...