Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fitnessgirl

aaa123 czytam właśnie o Twoich objawach i czuje że nie jestem sama:P mnie dodatkowo kilka dni po owulacji zaczęły boleć piersi i bolą do tej pory. I ból podbrzusza od tygodnia. Okres również mam dostać tak jak Ty 24. Nie wiem co o tym myśleć. Więc czekam

Odnośnik do komentarza

kochana nie poddawaj się dopóki nie ma miesiączki zawsze jest nadzieja a nawet jak przyjdzie to nowy cykl staran może już ten ostatni postaraj się wyluzować bo stres potrafi zdzialac cuda ja miałam wszystkie objawy i wmawiałam sobie ze to na pewno ciążowe a tu kicha okres....zrob może test za dwa dni bo tak przyrasta hormon bhcg i ssie okaze a ile minelo od owulki?

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Ok 12 dni... Wczoraj przez cały m no miałam okropna zgagę..... Dzis rano jak wstalam to bolał mnie brzuch jak na okres.... No i do kibla szlam jak na ścięcie... :) od razu podłożyłam wkładkę... A teraz brzuch juz nie boli no i czekam.... Kupiłam juz testy... Jutro na impreze ide... Rano zrobie test jak mnie nic nie zaskoczy :p

Odnośnik do komentarza

cześć wszystkim :)
od 6 miesięcy staramy się z mężem o dzidzię, niestety bez żadnego rezultatu. W tym cyklu miałam wykonywany zabieg histeroskopii ponieważ stwierdzono u mnie posiadanie podwójnej macicy. Podczas badania ginekolog nie zauważyła niczego niepokojącego i nie sądzi, że podwójna macica może być problemem w zajściu w ciążę. Cykle mam regularne co 27-28 dni i znam ****ardzo dobrze. Wiem kiedy mam owulację ponieważ jest ona dosyć bolesna a testy owulacyjne ją potwierdzają. Jednak ten cykl jest troszke inny. Od 13dc bardzo mocno bolał mnie prawy jajnik. Kucie było tak uciążliwe, że sprawiało mi ból nawet przy chodzeniu. Po 3 dniach ból troche zmalał jednak podczas schylania się albo napinania brzucha dalej czuje ucisk w jajniku i tak już 3 dzień. Czy jest możliwe, że doszło do zapłodnienia a ból jest związany przez powiększenie się jajnika, w którym ciałko żółte produkuje progesteron? Czy którejś z was też dokuczał taki ból a okazało się że to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest możliwe... Trzeba wierzyć....

Dziewczyny a ja dzis miałam bardzo skąpe plamienie..... I jestem ciekawa czy jutro mi się to rozkręci czy nie.... Ale juz raczej na nic nie licze... Przez ponad dwa lata nam sie nie udalo.... Juz mam tego dość :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny i co ja mam o tym myśleć ? Okres powinnam dostać w sobotę.... Wlozylam tampon bo szlam na imprezę i tylko miałam kapke brązowego śluzu.... W niedziele tez z tamponem... I nic okresu dalej nie mam.....

Mam mętlik w glowie :(
A obiecałam sobie ze jak bd testować to 10 dni po planowanej @....

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję,ze sie udalo... Jestem juz po @ z odstawienia. Tydzien temu odstawiłam anty. A brałam zaledwie 3 miesiace z powodu torbieli jajnika. W sobotę z mężem dzialalismy na calego :D i wczoraj doprawilismy jeszcze bardziej ;) tylko czy owulka sie pojawiła u mnie a tego to już niewiem :( :(

Odnośnik do komentarza

powiem ci ze ja tak miałam z corka nie mogłam dwa lata zajść w ciaze miałam torbiel jajnika i tak samo anty...kurcze mysle tu się staram a tu anty ale no nic brałam 3 miesiące odstawiłam dostałam pierwszy okres a kolejnego już nie bo byłam w ciąży już;)moment zaszłam i teraz jak w tym miesiącu nie zajde to chyba znowu wykupie i pobiorę ze 3 miesiące odstawie i może może ;)cos w tym jest

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...