Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martina83

Karla zapalenie pęcherza jest przez bakterie a jak mówisz ze masz to często to radzę iść do lekarza powiedzieć ze się starasz o dziecko. Aby wyleczyć bakterie z moczu to posiew plus antybiotyk. Furagina leczy doraźnie a nie eliminuje bakterii. Zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Martina83 Bylam u Urologa. Dobrego lekarza. Zrobilismy badania przed zapaleniem i po zapaleniu. Dostalam specjalistyczne leki, zrobilismy usg cale pecherza.... i co? Wyniki IDEALNE, pecherz piekny i czysciutki...leki mialy pomoc, sam lekarz mowil ze po nich to juz nic nie moze sie wydarzyc..a ja, pol roku pozniej wrocilam z tym samym problemem. Przebadali mnje na wylot i wielka jedna dupa.... wlasciwie to niewiadomo co mi jest. Ginekolog przepisal mi tez lek, jedna saszetoa po ktorej jego pacjentki juz nigdy nie maja problemow. Ta jedna saszetka kosztowala ponad 30 zl! Ba! Od lekarza pierwszego kontaktu rowniez dostalam inny lek niz furagine i badum tsss....bez zmian....Teraz dostalam na namiar do prywatnego, bardzo drogiego niestety lekarza, ktory specjalizuje sie w problemach takich jak moj... jest duze prawdopodobienstwo, ze mam w organizmie bakterie, ktora nie jest wykrywalna na usg i na zwyklym badaniu moczu... Ostatnim razem, po glebszej analizie zlapalo mnie w grudniu... wiec tylko stac i klaskac, jednoczesnie wyczekujac az pieniadze zaczna spadac z nieba :) Wiecznie cos :) Coz, ten cykl juz mi przepadl, pomyslimy o przyszlym :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale też ne wiem z kim mogę porozmawiać... naprawdę z jednej strony cieszę się jak szalona, będę miała dziecko, ale z drugiej jestem przerażona... Mam 22 lata, jeszcze szkoły nie skończyłam, licencjat wisi, rodzina jeszcze nie wie, chłopak chyba się domyśla. Muszę wszystkim sie zająć, od czego zacząć? Pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Majsonik, ja mam 19 lat... We wrześniu rodzę, a od października idę na studia. Co prawda zaoczne.. Ale nie wyobrażam sobie siedzieć w domu po liceum i nic nie robić, nie mieć zawodu, doświadczenia.
Z dzieckiem, kiedy będę na uczelni będzie tatuś, wiem że mogę liczyć na pomoc moich rodziców jak i teściowej...
Przede wszystkim pozałatwiaj sobie wszystko już teraz... Załatw sobie położną środowiskową, wszystkie wnioski w MOPSIE, najważniejsze to poinformować rodzinę i chłopaka. Na pewno Ci pomogą :) Na uczelni dowiedz się czy mają możliwość zwolnienia Cię z niektórych zajęć, żebym nie miała niepotrzebnych nieobecności :)

Odnośnik do komentarza

Majsonik wiem ze sie martwisz bo moje kolezanki po 1roku tez byly w ciazy i myslaly ze im sie swiat zawalil. Kiedy ja imprezowalam one siedzialy z dziecmi. Tylko teraz ja staram sie jak szalona by zajsc w ciaze i zaluje ze sama wtedy nie bylam w ciazy. Zlosliwosc zycia kiedy nie chcesz nic zmieniac zycie przewraca sie o 180'
Bedzie dobrze zobaczysz narazie to tak.kiepsko wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Majsonik ciąża to nie koniec świata a wiek masz jak najbardziej ok :) pomysł za 10 lat będziesz w moim wieku i będziesz miała odchowane dziecko.
Ja odkladalam starania tyle lat i co.. teraz może być za późno także myśl pozytywnie! !! :)
Powiedz partnerowi, rodzinie. To jest powód do dumy a nie zmartwień.

Odnośnik do komentarza

Martina kochaniutka jak tam badania wyniki przygotowania ? opowiadaj :) My z Bartusiem juz po etapie poznawania sie teraz juz jest dobrze ale poczatki były cieżkie za tydzien bedzie mial dwa miesiace moje serduszko wymyslił sobie ze w dzień nie bedzie spac no bo po co przeciez tyle jest do ogladania za to jak wkoncu usnie koło 22 to spi do 6 rana łobuz mamusi .
Michalina odezwij sie napisz co u Ciebie i u Słodzika :)

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Nata partner bral przez 20 dni antybiotyk na hmmm wybicie złych plemników teraz znów posiew nasienia czekanie 10 dni na wyniki. Potem symulacja testosteronem. Nie pozostaje nic innego jak czekać ;)
Suknia juz jest :) nauki zaliczone. Odebraliśmy zaproszenia czas najwyższy pojeździć po rodzinie ehhh ;)
Super ze w Was dobrze a z każdym dniem będzie łatwiej. Jak ten czas leci !! Dopiero zaszła w ciążę :)
Właśnie Michalinka gdzie Was wcielo? ?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny naprawdę Wam dziękuję! Podniosłyście mnie na duchu <3. Wczoraj miałam rozmowę z moim chłopakiem, oczywiście się poryczałam, ale przyjął to jak prawdziwy facet. Nie przestraszył się, już mi lepiej, mam oparcie w nim. Teraz czas na rodziców... <br /> Czy mogę Was pytać o wszystko czego nie wiem? Od pieluch po łóżeczko? Nie chce obciążać tym moich rodziców, chce pokazać, że jestem na tyle samodzielna, zeby wychowywac nasze dziecko, jak rodzina.

Odnośnik do komentarza

hejka dziewczyny :D a jednak nic mi się nie wydawało... wczoraj rano dostałam plamienia. Byłam pewna, że dostanę @. Poszłam się ogarnąć, potem zrobić obiad i nic nie czuje by ten okres był. Tylko te plamienie. Wieczorem kupiliśmy z narzeczonym testy i po dwudziestu minutach dowiedzieliśmy się, że będziemy RODZICAMI <3 były wyraźne dwie kreski :D dzisiaj jedziemy do lekarza :)) ogólnie, strasznie mnie mdli, dalej jestem senna i strasznie bolą mnie piersi :D ale i tak jest super <3

Odnośnik do komentarza

Majsonik, widzisz, nie bylo sie czego bac! Ja obecnie skończyłam 4 rok studiów, termin za 3 tygodnie. Wszystkie egzaminy zdane z pokaźnym brzuszkiem i to na dobre oceny - to naprawdę w niczym nie przeszkadza, a nawet motywuje bardziej :) Magisterkę będę pisać już z Zosią na rękach, ale to będzie tylko motywacja - poza tym wierze w to, że będąc mamą będę bardziej zorganizowana. Dlatego nie przejmuj się! A jak masz oparcie z partnerze...tym bardziej, to będą same radosne chwile :) Rodzicami też się nie martw, przyjmą to na pewno dobrze. Pytaj nas o wszystko co Ci przyjdzie do głowy, ja ze swojej strony ile dam radę to opowiem, bo będę 'na świeżo' :)

Martina oby wszystko było okej na badaniach i się udało, życzę Ci tego z całego serca. Jaka suknia wybrana? :)

Inna gratulacje i duzo zdrówka :)

My z Zosią jeszcze 23 dni 'razem'. A później utulę, ucałuję, wyprzytulam... Już się nie możemy doczekać. Wózek stoi, pokoik pomalowany, mebelki się skręcają. Ale ten czas leci.

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8ue5sopgg.png

Odnośnik do komentarza

jagodka223 bardzo bardzo Ci dziękuję :) JESTEŚCIE NIEZASTĄPIONE

Dzięki Wam powiedziałam rodzicom, w pierwszej chwili byli źli, ale potem mama zaczęła wypytywac o moje samopoczucie. Ogólnie nie mam zbyt dobrych relacji z rodzicami, jest między nami duża różnica wieku, są ok. 60-65 lat. Ale dam radę, dzięki WAM!

Odnośnik do komentarza
Gość Monikamaria

Witam, jestem tu nowa. Mam prośbę o radę, zaczęłam dietę, chcę trochę schudnąć, mieliśmy w tym czasie zrobić sobie z mężem przerwę w staraniach, jednak ostatnio dwa razy "zbliżyliśmy" się bez zabezpieczenia(mąż prosił że nie lubi a przecież skoro przez 1,5 roku nie wyszło to ten raz też nie wyjdzie), wg komórkowej aplikacji byłam wtedy dwa dni przed dniami płodnymi i w pierwszym dniu, no ale mam bardzo nieregularne miesiączki więc tak w 100% nie wiem. Od paru dni mam wrażenie że moje piersi zwiększyły swój ciężar(objętość nie, tylko ciężar, na okres bolą mnie zawsze na tydzień przed a teraz jeszcze około dwa tygodnie), bo tego rano mam kłucia w podbrzuszu, dziwne odczucia żołądkowe( ni to mdłości ni zgaga) do tego miałam odruch wymiotny po zażyciu leku i jestem strasznie senna...czy to to czy nie to???

Odnośnik do komentarza

Pani ~Trrrr niech sie Pani delikatnie mowiac pukne w głowe kim Pani jest zeby oceniać może i ma Bernadetka ma 19 lat ale jak widac jest duzo madrzejsza i dojrzalsza niż Pani !!!!!!!!!! Ludzie sa biedni i mają po 4 lub 5 dzieci a nawet i wiecej kochaja sto razy bardziej niż ludzie którzy maja kasy pełno i brak czasu dla dziecka albo kobieta ma meża i dziecko zabija i kisi w beczkach badz tak jak ostatnio pali w piecu mimo ze ma męża i maja prace !!! wiec jak Pani kogoś nie zna i niewie jaka jest sytuacja niech sie Pani nie udziela tam gdzie nie trzeba a może po prostu Panią zazdrosc zżera jest jeden ratunek dla Pani PSYCHOLOG !!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Moim pierwszym objawem jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki było mocne kłucie jajników,brak bólu piersi(zawsze bolały),duży pryszcz na nosie i mąż okropnie mnie denerwował.Wstawałam rano po przespanej nocy i byłam potwornie senna.Potem bolał mnie brzuch jak na okres przez kilka dni,wydawało mi się ,że zaraz nastąpi krwawienie a tu nic,zero plamień.W trzecim dniu po terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test wieczorem i okazało się ,że jestem w upragnionej ciąży(staraliśmy się trzy lata):)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było, a widzę że nastąpiły u niektórych zmiany :) Inna bardzo bardzo, z całego serca Ci gratuluję!! Rośnij zdrowa i szczęśliwa z maleństwem!!! :*
Mam do Was Kochane moje pytanko: dzisiaj jest 26 dzień cyklu, wczoraj w 25 dostałam @. Tzn tak mnie się wydawało. Poszłam na normalne siusiu pod wieczór i zobaczyłam plamy. Załamałam się faktem że przyszła za wcześnie, a ja wciąż walcze o regulacje! No ale zaaplikowałam sobie tampona i...zasnęłam z tym. Dopiero rano jak poparzona poleciałam go wymienić. I faktycznie był troszkę nasączony. Wzięłam prysznic, założyłam wkładkę i sladu po miesiączce nie ma :/ Pierwszy raz coś takiego mam, żeby mieć jakieś dziwne przerwy w palmieniu. Czy któraś z Was też tak miała i jest to uznawane za normalne, czy lepiej udać się do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Proszę o odpowiedz! Czy to moze być ciąża?
Okres mi sie spóźnia juz 5 dni.. Od tygodnia bolą mnie piersi.. A oto sytuacja

A jeśli chłopak doszedł i się powycierał mokrymi chusteczkami , a następnie imitował ruchy seksualne, tak ze penisem naciskał na pochwę. On był nago a dziewczyna miała na sobie koronkowe skąpe majtki i cieńsze legginsy. Później chłopak poszedł umyć ręce, a następnie wsadzał palec do pochwy... Czy jest możliwość, że plemniki przedostały sie z teoretycznie suchego penisa, ale tez nigdy nie wiadomo czy byl na 100% suchy ... przez materiał legginsów i koronkowych majtek i razem z jej śluzem (Była
b. mokra.. ) zostały przez (dokładnie umyte) palce chłopaka wprowadzone do pochwy? Czy jest możliwa ciąża? Okres się spóźnia 5. dzień. To ze stresu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...