Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

jak tylko bede mogła i sie nic nie wydazy to dam znać :)
Martina ja sobie szyłam suknie ślubną wybrałam sobie model na internecie potem szukałam cos w podobie zeby zobaczyc czy dobrze myśle i uszyłam dałam 2 tyś ale prawda jest taka ze my planowaliśmy slub od ponad 2 lat wiec mialam czas zeby odłożyć a co do tańca t0 piosenka zwykła ale ważnymi słowami i totalnie na luzie bez ćwiczenia ja chciałam czuć sie komfortowo nie myslec zeby mi to wyszło czy ustawiać zdjecia u mnie był sam spontan :)

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mariaaanana

Witam
Moze ktoś będzie wiedział albo miał dosłownie to samo. W poniedziałek mam termin u ginekologa wiec wszystko bede wiedziała i oczywiście napisze.
Jestem ok. 2 tyg po owulacji od pary dni dokuczają mi bole podbrzusza bole/kłóćie jajników raz prawy raz lewy choć ostatnie 2 dni sie trochę uspokoiło ale jednak pobolewa mnie jeszcze prawy z którego miałam owulacje. Od 5 dni mam bole głowy co mnie dziwi bo nigdy mnie w ten sposób nie bolała. Do tego dochodzą bole pleców oraz od wczoraj sporadyczny ból kości ogonowej? od 2 tyg biała szklista wydzielina. Lecz dziś juz taka lekko żółtawa i po paru godzinach kremowa. Mierze od przed wczoraj wieczora 36,9 temperaturę a dziś juz 37,2 wacha sie miedzy 37,1 a 37,3. Piersi mam pełniejsze ale nie bolą ani nie mam ciemniejszych brodawek. Testy ciążowe owszem robiłam lecz negatywne. Jesli chodzi o brzuch znów to jest bardziej hm wydety ? Wiem ze na objawy sie czeka i ze nie sa one od pierwszego tygodnia ale poczytałam trochę ze kobiety często tak miewają. Mam nadzieje ze któraś z kobiet odpisze czy któraś miała podobnie a okazało sie ze jednak ciąża ? Miałam na początku marca robiona laparoskopię i zostały udrożnione oby dwa jajowody które były niedrożne po owulacji w marcu wychodziła mi blada druga kreska ale dzień przed spodziewana miesiączka dostałam mocnych boli/Klocia podbrzusza i oczywiście krwawienie. test był juz negatywny cykl mam co 25 dni. Dziś juz 26 dc i okresu brak. Nie oczekuje ze to ciąża chociaż mam wielka nadzieje. Staramy sie juz dość długo.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mi też ucielo post :/ Martinka daj znać jak narzeczony będzie po badaniach co i jak tam wyszło. Myślę, że będzie dobrze :*
Mariaaanana, pewnie chciałabyś aby ktoś potwierdził, że te objawy są ciążowe, ale prawda jest taka ze mogą Zwiastowac i ciążę i okres. Oczywiście życzę Ci z całego serduszka tego pierwszego. Poczekaj na wizytę u gin. Chociaż i tak jeśli to ciaza to jeszcze raczej widać nic nie będzie. Może zrób w pon test z krwi beta hcg? To jest najbardziej wiarygodny test ciazowy. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby w końcu się udało :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość ON...A

Hej dziewczyny, tydzien temu zrobiłam test ciążowy wyszły dwie kreski z tym ze ta druga bardzo słaba. Dzis powtórzyłam i wyszły dwie kreski mocne;) jestem meeeega szcześliwa. Tylko zastanawia mnie jedno. Przez 3-4 dni bolały mnie nie całe piersi tylko same sutki a już przestały i nic mi nie dolega. Bolą mnie kości w pośladkach. I zastanawiam się czy to ma coś wspólnego czy to od czegoś zupełnie innego. Oprócz tego czasami pobolewa mnie podbrzusze, poza tymi innych dolegliwości nie mam. Czasami może jestem więcej zmęczona niż zwykle, i cześciej zaglądam do lodówki. Poradźcie co z tymi pośladkami i bolącymi sutkami ktore juz przestały boleć czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

ONA gratuluję Ci baaardzo. I radzę przestać się teraz tak strasznie wsłuchiwać w swoje ciało. Oczywiście gdy coś Cię niepokoi koniecznie powiedz o tym lekarzowi. Ale to ze mniej lub bardziej bolaly Cię piersi nie jest powodem do zmartwienia. Każda kobieta jest inna i inaczej może przechodzić ciążę ;) Ciesz się z 2 kreseczka i czekaj na wizytę. 12 mają powinno być już coś widać, chociaż z daty zrobienia testu ciężko wywnioskowac kiedy doszło do zapłodnienia. Myśl pozytywnie i dużo zdrówka i wytrwałości ;))

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

Od kilku dni moje sutki są strasznie wrażliwe na dotyk, bolą przy dotyku a piersi znacznie się powiększyły i tez zrobiły się bolesne. Jestem tydzień przed okresem, ale te objawy mam juz od kilku dni. Czy to możliwe ze to po prostu przed okresem z takim wyprzedzeniem? Robiłam test ciążowy wczoraj wieczorem i dziś i negatywny. Wiem, że najlepiej zaczekać do okresu, ale mam niedoczynność tarczycy i o tych sprawach lepiej wiedzieć jak najwcześniej. Nie do końca wiem co robić. Kobitki poradźcie coś

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Anioo na domowy test jest stanowczo za wcześnie. Zrób z krwi i jeśli to wczesna ciąża hcg będzie małe ale będzie. Inaczej raczej nie sprawdzisz. Trzymamy kciuki!

U nas badanie jutro o 18. Wyniki 4 dni później. Zobaczymy co nam wyjdzie. Oby było dobrze a jak nie to się naprawiamy, a co ☺

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnaaa

Hej dziewczyny. dziwna sprawa. Okres miałam 12-15.03, 16.03 kochałam się z mężem bez zabezpieczenia, następna miesiączka była 3-5.04 i miałam dostać 1.05 a tu cisza. Czy jest możliwe żebym była w ciąży? dodam że zrobiłam wczoraj 3 testy i tylko 1 kreseczka

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Czarna każdy stosunek bez zabezpieczenia może zakończyć się ciąża bo OWU wypada bardzo różnie. Radzę iść na beta hcg z krwi i będziesz miała pewność. Lub odczekać jeszcze kilka dni i znów zatestować.

My czekamy do wtorku na wyniki!

Odnośnik do komentarza

~Czarnaaa
Hej dziewczyny. dziwna sprawa. Okres miałam 12-15.03, 16.03 kochałam się z mężem bez zabezpieczenia, następna miesiączka była 3-5.04 i miałam dostać 1.05 a tu cisza. Czy jest możliwe żebym była w ciąży? dodam że zrobiłam wczoraj 3 testy i tylko 1 kreseczka

Od marca byłoby takie stężenie bety, że każdy test by je wykazał. Oczywiście jeśli w ostatnim cyklu współżyłaś to mimo zabezpieczenia może zdarzyć się ciąża. Jeśli nie dostaniesz okresu w ciągu kilku dni powtórz test. Jeśli mimo negatywnego wyniku nadal miesiączki nie będzie skonsultuj się z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Michalinka wyniki dobierzemy dziś kolo 18. Wczoraj źle się czułam i strasznie spuchl mi polik z lewej strony twarzy. Myślałam że przejdzie ale wylądowałam z gorączka u dentysty. Zapalenie okostnej i antybiotyk ma 7 dni :/
Dziś wyglądam jeszcze jak chomik ale nic nie boli ☺
Na pewno napiszę. Buziaki dla Ciebie i Szymka :*

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Dziewczyny sytuacja nie jest dobra :( odebraliśmy wyniki i stwierdzono Kryptozoospermie. Czyli prawie całkowity zanik plemnikow w ejakulacie. Koncentracja w mnl jest 0,08 gdzie norma jest powyżej 39 i wygląd wszystkich plemnikow jest nieprawidłowy. Jutro zapsiuje narzeczonka do adrologa... Staram się nie rozbeczec przy nim....
Mam nadzieję, że w tych czasach i przy takich technikach leczenia bezpłodności jest dla nas nadzieja.

Odnośnik do komentarza

Martina bedzie dobrze zobaczysz przynajmniej wiecie co jest grane wazne jest teraz to zebys byla przy nim to pewnie cios dla niego razem dacie rade medycyna poszla do przodu bedziesz mama zobaczysz kochana :* wspierajcie sie teraz bo to bedzie trudny okres musicie walczyc a przede wszystkim o siebie zebyscie nie zapomnieli o sobie w tym wszystkim

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Nata a jak u Was? Dzidziuś się nie spieszy i grzecznie siedzi w brzuszku?
Ehhh na razie do mnie to wszystko nie dochodzi. Przy partnerze jestem twarda, pocieszam i daje wsparcie (widać ze go to bardzo ruszyło ) ale dziś jak byłam sama to się zaryczalam jak głupia.
Niestety przy Kryptozoospermii nie ma możliwości inseminacji ani nawet invitro. Proponują jedynie ICIS... w sumie podobne do invitro ale z racji wszystkich złych plemników modyfikuja jakoś genetyke plemnika. No kosmos!! :(

Odnośnik do komentarza

Kurcze, Martina, przykro mi :( ale trzeba patrzeć na to z tej strony, że znacie problem i można mu jakoś zaradzić - nie jest to czekanie od miesiąca do miesiąca tylko realne działanie, żeby było lepiej. Trzymam za Was kciuki! Musi być dobrze. :* Bądźcie dla siebie wsparciem, to najważniejsze teraz. Myślicie już co dalej? Nie mam pojęcia jakie są działania w takim przypadku :(

My urosłyśmy już 10,5kg. Za 2 tygodnie dowiem się, ile z tego to Zosia, a ile to moje 'zapasy' :) Ślub za tydzień, powoli zaczynamy też ogarniać mieszkanie... za niedługo chcemy zacząć szykować pokoik i wyprawkę. Czas nas pogoni, bo ja jeszcze mam sesję w czerwcu i pewnie będzie go niewiele, a i sił zaczyna brakować.

Trzymajcie się :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8ue5sopgg.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Jagoda, cieszę się, że u Was wszystko dobrze. No to ładnie przybieracie dziewczynki hihihi. No to przygotowania pełną parą do ślubu :) kurde ja musze zacząć ehhhh a teraz nie mam do tego głowy...
No sądzę, że podejmiemy się ICIS - chcemy mieć dzieci a to jedyne wyjście. W poniedziałek idziemy do dobrego androloga, ma dobre opinie w Wawie, zresztą zapisaliśmy się do INVIMED, kliniki niepłodności.
Czas pokaże... są jeszcze adopcje, wiele małych serduszek czeka na to aby mieć rodziców.
Cały czas jestem jakby w szoku, bo tyle się czyta o problemach, bezpłodności ale nigdy nie sądzisz, że to właśnie Ciebie będzie dotyczyć.
Musimy się z tym zmierzyć, nie zamierzamy się poddawać.

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

No dal badania z krwi hormony to dziś rano juz robiliśmy (testosteron i 4 inne ale nie pamietam ). Kutro posiew nasienia beztlenowy na jakies 3 grzyby i wady genetyczne. Z wynikami w nast tyg usg jader i kolejna wizyta. Androlog musii wiedziec czy Kryptozospermia jest nabyta czy genetyczna. Jak nabyta to sa szanse na naturalne poczęcie po wyleczeniu. Jak genetyczna to tylko ICIS.
Teraz musimy sie wziąć w garsc i działać.
Troche sie stresujemy tym wszystkim ale dopoki nie bedzie wynikow to mozna tylko gdybac.
Buziaki dziewczyny :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...