Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

witam dziewczyny u mnie wszystko ok przynajmniej nic powaznego tylko same jak dla mnie pierdoły stawy mi siadaja mam zapalenie anemia i to spora poprawiła sie o strasznie nie wiele lekarz mowi zebym sobie dobrze dobrała gości do szpitala :D bo moze być potrzebna dla mnie krew mowi ze raczej bedziemy przetaczac no i walczymy z cukrem ktory jest podwyzszony i jestem na granicy cukrzycy ale jak dla mnie najważniejze ze z Małym jest dobrze i ze szyjka jest zamknieta reszte wytrzymam :) zostało mi według Usg rowne 2 miesiace do rozwiazania i radość zaczyna sie mieszac ze strachem

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszy miesiąc starań, a ja miałam wszystkie objawy ciążowe hihi oczywiście ciąży brak, okres przyszedł o czasie. Drugi miesiąc starań wzięłam na luz, stwierdziłam, że będzie niestety to trwało dłużej i nie ma sensu szaleć! Nie macie pojęcia jakie było moje zdziwienie kiedy okres nie pojawił się o czasie. On się w ogóle nie pojawił, po tygodniu o dnia spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy z popołudniowego moczu i bardzo szybko pojawiła się druga, bardzo wyraźna kreska!:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1rjjsobtdw.png

Odnośnik do komentarza

Brak objawów, brak bólu piersi, brak bólu brzuszka, brak nudności... nic kompletnie w czasie gdy miała być @ lekkie brązowe plamienie które trwało 2 dni zrobiłam test i jest ciąża :D pojechałam do szpitala ponieważ niepokoiły mnie plamienia a niestety jestem już po poronieniu( które było pod koniec stycznia) :( lekarz uznał ciążę zostałam na obserwacji i powiedział że wszystko dobrze się zapowiada :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/gqaz9d6.png

Odnośnik do komentarza

Objawy: pierwszy i najważniejszy to brak okresu. Reszta objawów taka sama jak na okres czyli bolesność piersi, która zaczęła się później zwiększać, pogorszenie cery, wypryski, ból brzucha, pleców jak na okres, ale nie do końca takie same, trudno to opisać. Przez to, myślałam że okres mi się spóźni i nie liczyłam na to nawet w snach, że to ciąża! Późniejsze objawy, ale to tak pod koniec 6 tyg.: mdłości i to całodzienne lub popołudniowe, częste wizyty w toalecie, nawet w nocy, odrzucenie od jedzenia, które lubiłam, kiepski apetyt, ale musiałam dużo pić. Więc, jak widzicie można się nieźle zdziwić, że to już się udało, pomimo starań!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1rjjsobtdw.png

Odnośnik do komentarza

maqda
Brak objawów, brak bólu piersi, brak bólu brzuszka, brak nudności... nic kompletnie w czasie gdy miała być @ lekkie brązowe plamienie które trwało 2 dni zrobiłam test i jest ciąża :D pojechałam do szpitala ponieważ niepokoiły mnie plamienia a niestety jestem już po poronieniu( które było pod koniec stycznia) :( lekarz uznał ciążę zostałam na obserwacji i powiedział że wszystko dobrze się zapowiada :)
To widzę, że u nas wszystko odwrotnie! Kurcze, nie ma się co sugerować bo nie przewidzisz jakim przypadkiem się jest!:-) e którym tyg ciąży jesteś?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1rjjsobtdw.png

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze objawy i największe to ból piersi, z czasem powiększający się ból, trwa nadal. Oczywiście brak miesiączki, zawroty głowy, szybkie zmęczenie i zadyszka. To były moje pierwsze objawy jeszcze przed zrobieniem testu. Później tygodniowa zachcianka na śledzie, po zasyceniu się zachcianka minęła :) i dobrze bo śledzie nie są zbyt zdrowe, zwłaszcza ocet. Nastąpił w trakcie brak apetytu, żołądek często daje oznaki głodu a ja jem z niechęcią małymi porcjami. Najlepiej smakuje coś porządnie doprawionego. Mdłości delikatne trwały tylko 2 dni na początku 7 tygodnia. Wymiotów brak. Widoczna poprawa paznokci :) szybko rosną i nie łamią się jak zawsze. Takie są moje objawy do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaaaudusia

Witam! U mnie jest taka sytuacja, że kochałam się z narzeczonym 2 marca i 16 marca dostałam @. Ale od właśnie jakiegoś czasu (jeszcze przed @) jestem senna, mdli mnie, mam zawroty głowy. A od około 2 tygodni doszło kłucie w podbrzuchu, zgaga, ból piersi i pieczenie brodawek (wręcz nie mogę dotknąć bo strach;-o) . Wilczy apetyt! Ostatnio, kilka dni temu, zrobiłam test ciążowy z popołudniowego moczu i wyszedł negatywny. Wczoraj zrobiłam test z porannego moczu i była bardzo blada druga kreska, wręcz niewidoczna. Nie wiem jak to wszystko mam interpretować. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Mój cykl jest nieregularny.
Miałam spodziewane dni płodne ok 7 kwietnia - czyli od tego czasu upłynęły 4 dni, lecz gdy zrobiłam test owulacyjny wyniknęło, że powinnam mieć dni płodne dwa dni po miesiączce. Jedyne co zauważyłam to przejrzysty śluz (przez co nie mogę spać bez bielizny, bo leje się ze mnie).
Druga sprawa to senność... śpię po 12h... a i tak bywam niewyspana i ziewam.
No i oddaje mocz, dość często, oraz bardzo chce mi się pić... a zazwyczaj pije mało...
Co myślicie, może coś z tego być?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki zaciążone i już urodzone :* oj dawno nie zaglądałam ale i czasu brak. Chciałam też na troche odetchnac od tego ciążowego planowania.
Jak u Was?????? Mam nadzieje ze rosniecie zdrowo a Michalinka sie wysypia :)
U mnie praca.. sporo obowiazkow przybyło ale oplacalo sie, wchodze do zarządu spółki. Jesttem z siebie dumna i tym bardziej chwilke :-) chcę sie wstrzymać z probowaniem. Do tego przygotowania weselne... teraz etap Pierwszy Taniec ehhh :)

Odezwijcie sie.co u Was :*

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy. Kochane potrzebuje pomocy. Od jakiegoś tygodnia moje całe podbrzusze jest nabrzmiale i twarde, aż żyły wychodzą . Do tego pojawił się ból pleców. Zaparcia i wzdęcia są od kilku tygodni. Senność to teraz jakaś masakra. Ochota na słodkie nawet pomimo tego, że nie mam apetytu. Małe zawroty głowy, ból całego brzucha, piersi nie bolą. Uczucie pelnosci. Zmiany nastroju. Przelewanie sie w jelitach i ciagle bieganie do lazurrenki. Zrobiłam test wyszedł negatywny. Dzisiaj idę do lekarza. Jednak najdziwniejsze jest to, że jestem dzisiaj zbyt spokojna i senna. Co u mnie jest nienormalne bo zawsze byłam bardzo ruchliwa, a teraz jakby mój organizm sam się wzbranial przed wysiłkiem fizycznym. Jednocześnie po prawej stronie podbrzusze jest bardziej delikatnie zaokrąglone od całości. Co to może być? Nadmieniam też że czasami odczuwam lekkie ukłucia w okolicach jajników. W ciąży nie mogę być bo test nic nie wykazał. Chociaż okresu nie mam. Jednak zawsze miałam nie regularny. PROSZE O POMOC TAK się nie da żyć.

Odnośnik do komentarza

Anka zrób beta hcg z krwi. W każdej przychodni możesz zrobić. Te siusiane testy czasem nie są tak czułe i mogą nie wykryć wczesnej ciąży. Daj znać co lekarz powie! To może być ciąża albo nie... no my nie pomożemy niestety.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za radę. Na 15:20 idę do ginekologa i wszystkiego się dowiem. Z moich wyliczeń wychodzi na 7-8 tydzień, ponieważ ostatnia miesiaczke miałam w styczniu, a pod koniec lutego było współżycie. Jeszcze bez zabezpieczenia w dni płodne. Miesiaczke zawsze miałam nie regularna.

Odnośnik do komentarza

Hej. Moje cykle trwaja 30-35 dni. Staramy sie z mezem o dzidzi. Owulacje podejrzewam ze byla miedzy 17-19 dc. 26 dnia cyklu dostalam plamienia.co wczesniej mi sie nie zdarzylo. Podtaralam sie dwa razy po toalecie i wiecej sladu nie bylo tego plamienia. Piersi bola ale przed okresem zawsze bolaly bol podbrzusza tez czulam tego 26 dc. 28 dc poszlam na bete ale wykazała brak ciazy. Podobno zrobilam ja za wczesnie. Moje pytania : czy 26 dc to mogla byc implantacja? Czy bete zrobilam za wczesnie i mogla wyjsc sfalszowana?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Ilka2704: hmmm w 26 dniu cyklu może faktycznie za wcześnie - jesli wteda byla implantacja (bo plamienie) to wydaje mi się, że hormon jeszcze mógł nie zostać wytworzony w dostatecznej ilości (ale to tylko moje domysły). Przy 30-35dniowych cyklach może faktycznie się jajeczko zagnieździło... Hm, no ciężko powiedzieć. Chyba najlepiej poczekać po prostu do dnia @.

Martina83, jak tam ślubne przygotowania? :) i jak taniec wychodzi? Zawsze myślałam, że taniec na sam koniec się ćwiczy!
Bo muszę się pochwalić, że i ja przechodzę szybkie planowanie ślubu - stwierdziliśmy, że jeszcze przed narodzinami Zosieńki (takie imię wybraliśmy) warto sformalizować związek, dla spokojnej głowy z papierami. No i w drugiej połowie maja będę już mężatką! Aczkolwiek wybór sukienki ślubnej (mimo, że to tylko cywilny) dla ciężarnej, w rozsądnej granicy finansowej, to tragedia.
Buziaki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8ue5sopgg.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
U nas wszystko w porządku :) Szymek ma już ponad 3 mies., pije soczki z marchewki i jabłuszka, śpi juz w swiem pokoiku. Raż spi od 20 do 4-5, a czasem budzi sie ok 2 i ok 5. Generalnie ciągle coś się dzieje... Od niedzieli jak będzie miał prawie 3,5 mies zaczynamy przygodę z zupkami wiec tez pewnie będzie ciekawie ;)

Martinka gratuluję sukcesów zawodowych ;) Teraz ślub, bobasek i będziesz spełniona kobieta :*

Jagodka gratulacje i wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia :*
My cały czas odkładamy ślub, zanim urodził się Maluszek kupiliśmy mieszkanie i cały czas mamy jakieś wydatki wiec ciężko się z tym wszystkim ogarnąć. Ale mam nadzieje, że też niedługo sformalizujemy nasz związek ;)
Miłego dnia Wam wszystkim Kochane :) :* :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

No to wszystkie będziemy mężatki ;)
Odnosnie pierwszego tanca to na razie skończyło sie na wyborze piosenki ale ze sie nie zgadzamy to temat na razie odłożony :) ogolnie to idzie do przodu ale sukni dalej brak. Moze po dlugim weekendzie zaczne poszukiwania.
A ja tak odlozylam starania o dzidzie na bok, ze kupilam sobie Inofem i Castagnus na poprawe owulacji a mojemu Androvit na nasienie :) :)

Jagodka bardzzo fajnie gratuluje decyzji :) jak sie czujesz?

Michalinka z checia bym Ci ukradla Szymka hihihi. Spotkalam sie ostatnio z kolezanka i ma 4 miesiecznego bobasa jejuuuu slodziak. Chowajcie sie zdrowo :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...