Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martina83

Michalinka, to juz miesiac??? Wow... Mam nadzieje, ze dochodzisz do siebie a dzidzius zdrowy :) pewnie nie masz kiedy sie wyspac ;) buziaki dla Was :*. My jutro wyruszamy w gory na tydzien, sniegu brak ale relaks sie przyda. Omijamy plodne a badan jeszcze nie zrobilismy, wstyd :/ moze po powrocie sie zmotywujemy. A nawet gdyby " udalo" sie przypadkiem, to bedziemy najszczesliwsi na swiecie, mimo, ze nie powinnismy jeszcze hihihi bo w 8 mies na wlasnym weselu to juz wieloryb. Ale tak za 3-4 miesiace ehhhh marzenie ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Rowniez dawno sie nie odzywalam i tak chcialam zapytac jak sie miewacie? Jak tam Panie w ciazy? Po ciazy? Przed ciaza i te co wydaje im sie ze wlasnie moga byc?
Ja po wywolaniu miesiaczki, ktorej nie mialam 60 dni znow wrocilam do brania luteiny. Dwa razy dziennie od 15 dnia cyklu do 25... Dzisiaj jak w zegarku, 28 dzien cyklu i miesiaczka jest. Ale nie dziwi mnie ten fakt, bo chyba opadlo mi jakoes libido, albo jestem przemeczona i jedynie o czym mysle po powrocie do domu to spanie :/
Jak tam kobitki z Waszym staraniem? Jakies zmiany? :)

Odnośnik do komentarza
Gość ulalanka

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Mianowicie staramy się z mężem o dziecko. Okres powinnam dostać jakos za tydzien 26.02. Owulacja byla 13.02 Na weekend strasznie bolało mnie podbrzusze i jajniki. Przez pare dni mialam bardzo wrażliwe sutki. Wydaje mi się, że wczoraj mialam jakies czerwone nitki w sluzie. Czy mam sobie robic nadzieje? Kiedy testowac?

Odnośnik do komentarza

ulalanka. poczekaj spokojnie ja robie sobie nadzieje 5mies i nic. ja mam dostac okres 28,02. tez bardzo bola mnie jajniki i plecy czasami, ale nie robie sobie z tego nic dopoki nie spoźni mi sie miesiączka bo ja mam ciągle objawy jakies nowe myśle , ze to ciąza a jednak nie. i swieta prawda jest to , ze objawy na okres sa takie same jak na ciaze i odwrotnie , takze cierpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Gość żonaiprzyszłamama

Cześć dziewczyny,
Postanowiłam zamieścić post ze swoimi pierwszymi objawami, bo zanim zobaczyłam na teście dwie kreski uparcie - prawie co dzień szukałam ich w swoim ciele i na forach takich jak to :) Po pierwsze: wydawało mi się, że owulacja występuje u mnie mniej więcej koło 14 dnia, bo tak wskazywał na to śluz (nie mierzyłam temperatury). Błąd :) Po paru miesiącach starań zainwestowałam w mikroskop owulacyjny, nie ważne jakiej marki, bo to nie reklama i w pierwszym cyklu, który badałam za pomocą śliny - ZASZŁAM W CIĄŻĘ! W 21 dniu cyklu :) (polecam wszystkim!) Objawy:
- przeczucie, po prostu czułam, że coś jest inaczej niż zazwyczaj,
- kłucie, ciągnięcie po obu stronach brzucha jakieś +- 4 dni po stosunku
- OKROPNA migrena trwająca około tydzień, zaczęła się ok. 3/4 dni po stosunku
- bolesność piersi (nigdy wcześniej mnie nie bolały nawet przed okresem) tak jakby u ich podstawy i od strony pach, dosłownie nie mogłam spać na brzuchu
- ból jak na okres już ok. tydzień przed spodziewaną miesiączką, która tym razem nie nadeszła
- test dwa dni po spodziewanej @ - dwie kreski, druga bledsza - następnego dnia: dwie wyraźne krechy i betaHcG 650 :)
- mniej więcej tydzień przed planowaną miesiączką (odkąd zaczęły się bóle jak na @) zaczęłam wreszcie sprawdzać temperaturę, bo czułam się jakbym miała zaraz dostać grypę - co dzień do testowania miałam nad ranem ok 37,5
- co do śluzu, nie zauważyłam, żeby przed okresem było go więcej, było w miarę sucho jak zazwyczaj, dopiero w następnym tygodniu po teście zauważyłam, że jest go sporo i jest biały, dość mętny
- przestała mi smakować kawa, odrzucała mnie, zapach - ok, ale smak totalnie przestał mi odpowiadać (a uwielbiałam pić ok. 3 filiżanki dziennie kawy z ekspresu)
- sięgnęłam po marchew, której NIENAWIDZĘ - właściwie to wtedy już wiedziałam, że to to :D nawet nie temperatury, bóle czy cokolwiek - ja po prostu brzydziłam się marchwią :) a teraz miałam na nią chęć.
Mam nadzieję, że którejś z Was pomogłam :*

Odnośnik do komentarza

Hej :)
mam pytanie na temat luteiny bo nie wiem czy m się coś zdaje czy to naturalne zachowanie organizmu? Biorę luteinę od 16 dc na uregulowanie cykli (wahały się od 24 do 30 dni) oraz na zatrymanie plamienia występującego tydzień przed@. Ogólnie myślałam, że zablokuje mi ona owu i nici z tego cyklu, jednak działaliśmy śmiało z mężem, a co :D
A mianowicie :
1.objaw - rozpulchniona pochwa (od 3ciego dnia po braniu lutki)
2.objaw - częste wizyty w toalecie
3.objaw - pobolewanie jajników (nigdy wcześniej mnie nie bolały)
Dzisiaj mam 22dc. Testuję za klika dni, ale nie wiem czy w ogóle robić sobie jakiekolwiek nadzieje?

Odnośnik do komentarza

Cześć :) Kurczę, czytałam Was co jakiś czas ale nigdy nie miałam więcej czasu żeby napisać. Michalina, Martinka, jak tam? :) My rośniemy (mam nadzieję) zdrowo, dzisiaj zaczęłam 18ty tydzień. Wydawało mi się że 2 dni temu czułam delikatne puknięcie, a póki co mam tylko jakieś dziwne uczucie w brzuchu - ni to łaskotania ni smyrania, jakieś napinanie dziwne... nie wiem czy to już Maluszek :) Za tydzien wizyta kontrolna a pod koniec marca już połówkowe. No i brzuszek się zaokrągla powoli...
@Margaret12345: nie mam pojęcia jak działa luteina, nie wiem czy jakoś 'blokuje ' cykl, chociaż szczerze mówiąc, nie wydaje mi się.. :) Poczytaj coś w internecie :) Ale, zwykle ciąża (nawet ta planowana i 'starana') wychodzi z najmniej oczekiwanych cyklów :D Więc czemu nie?! :) Trzymam kciuki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8ue5sopgg.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Czesc Jagodka, daaawno Cie nie bylo :) ciesze sie ze u Was wszystko ok... Juz 18 tydz ale czas leci bardzo szybko. Ja wrocilam, pogoda super, pelno sniegu, obolala cala jestem po upadkach na nartach( uczylam sie intensywnie :D ) ale mega zrelaksowana. Dopiero dzis sprawdzilam kalendarzyk i caly wyjazd byl plodny 11-18 dc a no coz... klimat nam sprzyjal :D czas pokaze ;) Milego dnia :*

Odnośnik do komentarza
Gość ulalanka

Szyszunia, to raczej nic poważnego. Obserwuj objawy i jak sie pojawia mocniejsze bóle albo plamienie to idz do gina.
Dziewczyny pomozcie i mi, powinnam dostac okres 3 dni temu i dalej cisza. Test robilam dwa dni przed terminem i jedna kreska tylko. Chwilami jest mi niedobrze. Nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki.. to znowu ja ;)
W styczniu wzielam pierwsza dawke clo. W srode mialam dostac okres ale nie zwracalam uwagi ze go nie ma bowiecznoe sie spóźnia , nawet do 9 dni. Ale w sobote moja intuicja podpowiedziala mi zeby zrobic test
..wyszly dwie kreski!!!!!! Zrobilam drugi i trzeci i dzis znowu i ciagle sa dwie krechy :) łudze sie ze to fasolka a nie np cysta po clo. Boli mnie brzuch od wczoraj :( jutro lece do gina. Czy te bole brzucha to normalne?? :( aaaaa objawow zero jak przy pierwszej ciazy

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Ivone po cichu gratuluje, czekamy na wiesci po wizycie u gina!! :). Ulalanka dwa dni przed terminem @ moglo byc za wczesnie na testowanie. KONIECZNIE powtorz test z pierwszego sika :) Szyszunia ja w ciazy niestety jeszcze nie jestem ale wiekszosc z kobitek brzuch boli bo dzieja sie tam rozne rzeczy:) zasiegnij porady gin, przewaznie przepisuje nospe, ktora sie bierze przez jakis czas ciazy. Ale to tylko po konsultacji z nim. Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki :) no Martina mowisz ze pracowity był wypoczynek :p dobrze ze nie zagladalas w kalendarz ze odpoczelas od tego wszyskiego
jagodka ja pierwsze ruchy kiedy wiedzialam ze to napewno to , to byl wtedy 19 tydz. 4 dzien nie zapomne tego nigdy cos pieknego pewnie teraz to malenstwo sie pieknie rusza ale nie jestes pewna to napewno on albo ona :) poczekaj na mocniejsze puk puk :) u mnie Bartuś szaleje ze ho ho albo nóżke wystawi albo kopnie że az podskocze ze smiechem łobuzuje jak niewiem co :)

i teraz do reszty dziewczyn odnosnie bolu brzucha .ja jak bylam na samym poczatku ciazy i tak do ok 10 tyg . cały czs mnie bolał brzuch i moj gin. powiedzial ze to jest normalne bo sie rozciaga wszystko ze sie zmienia cały organizm mowił zebym sobie brala nospe i tak robilam az potem same przeszły i gratulacje tym co sie udało :)

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Ivone ja też będę miała stymulację owu tylko nie wiem jakimi lekami bo Czekam na razie na @ w trakcie którego będę robić badania hormonalne, a spóźnia mi się jakieś 10 dni ale u mnie to normalne. Chciałabym juz zacząć leczenie i mieć takie szczęście jak ty bo uważam ze w ciąży jesteś ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie u gina. Jajniki czyste tzn zero torbieli....w macicy jedna mała kropeczka :) ale jest za wczesnie zeby stwierdzic ciaze....ja juz oczywiscie zalamana :( zrobilam wczoraj wieczorem bete dzisiejszy wynik dobił mnie kompletnie 116,8 :( zadzwonilam do gina i kazal brac luteone dwa razy dziennie. Nie wiem czy cos z tego bedzie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...