Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Justyna92
Ja miesiączkę miałam 9 października, pierwszy test zrobiłam ok. 26-28 dnia cyklu (nic nie wykazał), kolejny dla pewności zrobiłam 12 listopada. Pokazała się baaardzo jasna i niewyraźna kreska, ale testy zrobione w ciągu kolejnych dni były już coraz bardziej wyraźne. Nie ma sensu robić testu zbyt wcześnie, bo może nic nie wykazać. Ale objawy miałam podobne do Twoich :) życzę powodzenia i dwóch wyraźnych kresek.

zgadzam się,bo robiłam tydzień później test i bete i na teście nic tylko jedna kreska i beta też niska,ale w tym tygodniu zrobie już test

Odnośnik do komentarza

Malinowa 1213 u mnie po raz 4 nic wczoraj dostalam@ dzień szybciej. I na tym nasze starania się zaprzestana teraz sex tylko jak będzie ochota bo to był dramat ostatnio z tym sexem aż mnie wszystko bolało piekło dzień w dzień to samo mojemu juz nawet stawać nie chciał autentycznie teraz się z tego śmiejemy ale to był dramat. Dlatego koniec co ma być to będzie.

Odnośnik do komentarza

Hej ;) dołączam się do wątku.
Jestem aktualnie w siódmym tygodniu ciąży. Moimi pierwszymi objawami były oczywiście nabrzmiałe i bolące piersi ;) jakos tydzień przed przewidywaną @. Nie wytrzymałam zrobiłam test dzień przez terminem @ i pojawiła się bladziusieńka druga kreseczka, dosłownie prawie cień kreseczki.
~młodamama09 chcę Cię uspokoić, mój lekarz na pierwszej wizycie też nie chciał mi pisać skierowania na badania, bo kolejną wizytę zaplanował mi dwa tygodnie po pierwszej. Ale sama o nie poprosiłam, bo w szkole u mojej córki był prawdopodobnie przypadek różyczki. Bez problemu dostałam skierowanie. Ty na kolejnej wizycie też na pewno je dostaniesz. Jeśli nie - sama poproś. Pamiętaj, że zawsze jak masz wątpliwości co do lekarza to można go zmienić :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Pierwsze objawy to oczywiście bolące piersi i kłócie w podbrzuszu ale tak też miałam przez ostatnie pół roku, a jednak nie byłam w ciąży.
Charakterystycznym objawem dla mnie był ból jajnika po 5 owulacji. Ból tępy promieniujacy do pachwiny. To prawy jajnik teraz pracował wiec myślałam, że to wyrostek. Od trzech dni doszły nagle słabości, ból głowy i osłabienie jak podczas grypy. Temp. 37.2 od owulacji i nie spada.
Dochodzi rowniez rozpierajacy ból w podbrrzuszu czasami jakby pieczenie. Ból kręgosłupa lędźwiowego i częste oddawanie moczu-uczucie jak przy stanie zapalnym cewki moczowej.
Dziś rano zrobiłam test i są dwie kreski. :)))))
Życzę wszystkim starającym się tego samego, a wiem co to znaczy bo my z mężem staraliśmy się od sierpnia 2015. Trzymajcie się i nie traccie nadzieji.

Odnośnik do komentarza
Gość młodamama09

"Justyna92"młodamama09 to bardzo dziwne. Ja na pierwszej wizycie tj. w 7 tygodniu dostałam listę około 15 różnych badań krwi. Te badania są bardzo ważne, ponieważ pozwalają wykryć choroby, które mogą przyczynić się do poronienia. Ja radziłabym Ci iść do lekarza jeszcze raz, albo poszukać innego.
Byłam u innego lekarza. Dostałam skierowanie na wyniki, ale tylko na 4 (Morf, mocz, glukoza,WR) i umówił mnie na usg 23 lutego

Odnośnik do komentarza

Witam. Nie mam komu się wygadać,więc postanowiłam pierwszy raz w życiu udzielić się na forum. Stres z ostatnich dni pożera mnie...
Wykonałam dwa testy.Na jednym i drugim jest widoczna bardzo słaba druga kreska,ale jest. Okres spóźnia mi się ok 3 tygodnie. Oprócz wrażliwych sutków,żadnych objawów. Krew bede miała robioną dopiero w poniedziałek i tylko boję się kolejnego bolesnego rozczarowania. Eh...

Odnośnik do komentarza

~Iza 40
Hej dziewczyny.
Pierwsze objawy to oczywiście bolące piersi i kłócie w podbrzuszu ale tak też miałam przez ostatnie pół roku, a jednak nie byłam w ciąży.
Charakterystycznym objawem dla mnie był ból jajnika po 5 owulacji. Ból tępy promieniujacy do pachwiny. To prawy jajnik teraz pracował wiec myślałam, że to wyrostek. Od trzech dni doszły nagle słabości, ból głowy i osłabienie jak podczas grypy. Temp. 37.2 od owulacji i nie spada.
Dochodzi rowniez rozpierajacy ból w podbrrzuszu czasami jakby pieczenie. Ból kręgosłupa lędźwiowego i częste oddawanie moczu-uczucie jak przy stanie zapalnym cewki moczowej.
Dziś rano zrobiłam test i są dwie kreski. :)))))
Życzę wszystkim starającym się tego samego, a wiem co to znaczy bo my z mężem staraliśmy się od sierpnia 2015. Trzymajcie się i nie traccie nadzieji.

Iza 40 , Ah gratuluję !
Ja i mój M. również staramy się od sierpnia.Obym i ja zaznała tej radości :)

Odnośnik do komentarza
Gość Minionek

Hej dziewczyny ;)
Przeleciałam ten temat od pierwszej strony... Z nudów w oczekiwaniu na @ lub upragnione 2 Kreski. Tak mnie wciagly wasze historie że postanowiłam napisać.
Z Partnerem staramy się o dzidzie już ponad rok... Długo nic i zaczęłam się martwić, zrobiłam badania u Gin. Okazało się że ze mną wszytko okej kazał odczekać jakiś czas, brać kwas foliowy i spokojnie próbować. W 10 miesiącu prób udało się lecz nie cieszylismy się długo ;( Zalamalam się.. W końcu zrezygnowałam miałam dość rozczarowań co miesiąc i coraz mniej nadziei . A teraz znów stres, okres spóźnia mi się 4 Dni chodź nigdy mi się to nie zdarzało. ( Tylko wtedy kiedy los zrobił mi nadzieję)
Zauważyłam kilka objawów ale nie chce się znowu nakręcic. Dlatego postanowiłam napisać, dodajcie sobie tutaj takiej otuchy. Super Forum ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny;) Jakiś czasu pisałam na tym forum. Troche mnie nie było ale jestem znów. Wiem, że to forum jest na temat objawów ciąży ale chciałam zapytać o troszkę inną kwestie. Czy któraś z was zaszła w ciąże dzięki stymulacji owulacji? Staramy się z mężem o dziecko i nic nie wychodzi;/ Ginekolog stwierdzil ze brak u mnie owulacji i trzeba bedzie stymulować komórkę jajową. Jesli ktoś miał z tym doczynienia lub wie coś na ten temat. proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam was wszystkie!

Odnośnik do komentarza

jestem Michalina :) sledze cały czas ale tez nie mam czasu , czas juz na male przygotowania wkoncu zostały mi tylko 4 miesiace mały kopie jak szalony cos pieknego az moj M jak poczul pod reka to sie poplakał :) az bluzka podskakuje bylam dwa tyg. temu u lekarza nie mozemy go zmierzyc ani nic bo tak cieka ze sie zwyczajnie nie da :D bol nog coraz gorszy :( a tak to ok a jak tam u Ciebie i Małego opowiadaj

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

~ON...A
Hej dziewczyny;) Jakiś czasu pisałam na tym forum. Troche mnie nie było ale jestem znów. Wiem, że to forum jest na temat objawów ciąży ale chciałam zapytać o troszkę inną kwestie. Czy któraś z was zaszła w ciąże dzięki stymulacji owulacji? Staramy się z mężem o dziecko i nic nie wychodzi;/ Ginekolog stwierdzil ze brak u mnie owulacji i trzeba bedzie stymulować komórkę jajową. Jesli ktoś miał z tym doczynienia lub wie coś na ten temat. proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam was wszystkie!

ja mialam stymulacje przez clo wystarczyl 1 cykl....

Odnośnik do komentarza

EwelinaG dziękuje za odpowiedz podniosłaś mnie na duchu. A powiedz mi czy jak zaczełaś brac te tabletki to gin powiedział ci kiedy ta owulacja sie pojawi? Pytam bo męża mam za granicą i musimy wycelować w te dni płodne wiec chciałabym wiedziec w jakim przedziale musi byc. Napisz mi coś wiecej na temat tej stymulacji.

Odnośnik do komentarza

Nata no tak trzeba powoli wszystko szykowac :) Cieszę sie, ze wszystko dobrze. To prawda, czuć ruchy Dzidziusia to coś pięknego i ciesz się tym bo po porodzie juz się ich nie pamięta niestety. Ja ogolnie bardzo miło wspominam ciążę i czasem brakuje mi brzuszka i buszolka w środku, ale mam go teraz przy sobie :)
U nas w porządku, Bąbelek rośnie jak na drożdżach :) Pojutrze kończy juz miesiąc... ten czas leci jak szalony :*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...