Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Jagodka, nic się nie martw. Wszystko będzie w porządku :* Szybko dostałaś kartę ciąży, u nas czekają do 9/10tyg zanim ją dadzą. To będą piękne święta z takim prezentem :) Nasz prezent jest juz spory i ledwo mieści się w swoim "pudełku" hehe ;) Ale niech jeszcze w nim posiedzi chociaż do Nowego roku. Później może się "rozpakowac" ❤

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć Kochane!
Wielkie dzięki za odpowiedzi, niestety dziś dostałam okres (bolący strasznie!) :(
ale powiem Wam, że nasza psychika potrafi zdziałać naprawdę niesamowite rzeczy! ja już byłam w niemal 100% pewna że jestem w ciąży, miałam objawy.. rozczarowałam się trochę że to nie to, też chciałam zrobić rodzinie taki prezent- przekazać dobrą nowinę w święta:(

ciekawa jestem tylko czy mój mąż będzie chętny żeby zaryzykować w dni płodne w tym cyklu... hmmm.. muszę z nim o tym porozmawiać;-) hihi :)
zaraz przeczytam wszystkie Wasze posty żeby być z Wami na bieżąco! :)

Odnośnik do komentarza

Hej,
ja też myślałam, że to już :) Okres spóźniał mi się trzy dni, miałam delikatne brązowe plamienie przez dwa dni, odrzucało mnie od porannej kawy, piersi bolały mnie jak nigdy w życiu (ogólnie piersi nigdy mnie nie bolą, nawet przed okresem, a i @ była jak w zegarku co 27 dni) i byłam pewna że tak. A potem przyszła @, która trwała tylko 2 dni, ale jednak była i piersi przestały zupełnie boleć.
Teraz idę na USG w okolicach owulacji, bo mam tylko jeden jajnik i muszę sprawdzić, czy "działa" :)

Odnośnik do komentarza

Witam was wszystkie czytam tak wasze wypowiedzi i sama postanowiłam napisać .Więc tak staramy się z M o dzidzia 2 mies w tą sobotę mam dostać @ lecz żyje nadzieją ze jej nie dostane . Hm...jeżeli chodzi o objawy to takowych nie ma ale zdarzyło mi się coś dziwnego .Jak co miesiąc czuje bolacy jajnik przy owulacji no i sex był po 3 dni pod rząd 7 8 9 dc i 12 13 14 dc i od tych początkowych dni bolał mnie brzuch na okres i cholernie krzyże . Co dziwne jakieś 3 dni temu pognalo mnie na kibel dostałam biegunki przy czym chciało mi się wymiotowac i po sekundzie przeszło i było ok jakby się nie wydarzyło. Piersi bola ale jak zawsze przed @chwilami mi tak jakby nie dobrze.Nie wiem po co ale zrobiłam dziś test i to nie rano oczywiście wyszedł negatywnie. Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie chyba ze aż za 9 mies.

Odnośnik do komentarza
Gość Nati12131

Hej, mam takie krępujace mnie pytanie, od jakiegoś czasu bardzo źle się czuję, kręci mi się w głowie, strasznie mnie boli głowa mdli mnie i jestem strasznie zmęczona, ostatnią miesiączkę miała 14.11 moje cykle trwają 28 dni, okres powinnam dostać w sobotę, ale test zrobiłam wczoraj wieczorem i wyszedł negatywny, myślicie że zrobiłam go za szybko czy po prostu lepiej żeby sobie nie obiecywała za dużo.. Bardzo bym chciałam drugie dziecko, synuś ma już trzy latka... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witaj Nati12131. Moim zdaniem za szybko będziemy razem oczekiwać ponieważ @mialal 15.11 robiłam dziś test Jak Pisałam Przed Tobą przeczytaj sobie była tylko jedna i dopiero po jakimś czasie wyszła bardzo blada rozmazana kreska myślałam że to w mojej głowie ale mąż też widzial lecz się nie nastawiam. Może obie poczekajmy do soboty. ?

Odnośnik do komentarza

Nati12131 naprawdę to ze nie wyszła kreska to nic nie znaczy ze nie jesteś w ciąży moje koleżanki mówiły ze po tygodniu terminu @test był negatywny a były w ciąży nawet kobietki tutaj tak pisały objawy typowe masz na dzidzia ja takich nie mam a z ta niby kreska to szczerze wątpię bo była naprawdę niesamowicie blada i rozmazana choć pocieszam się cichutko dziwnymi kluciami w brzuchu i bólem w krzyżu musimy myśleć pozytywnie lecz nie nakręcić choć łatwo tak powiedzieć :) ale lepiej miło się zaskoczyć niż nie miło rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Dziewczyny, poczekajcie jeszcze kilka dni ( wiem, że to trudne ) i powtórzenie testy. U każdej kobiety HCG wzrasta w innym tempie. Trzymam kciuki :-)

U mnie 20 DC i nadal brak owu :'( to pierwszy cykl po wakacjach, może przez lekką zmianę klimatu i nie mały stres wywołany samolotem coś się przeciagnelo. Jest mi smutno bo jak wiecie i tak starania przedluzylismy o jeden cykl a tu dupa :/ no cóż, dalismy sobie i dzidzi szansę, jak widać nie pisane nam na razie to jest.

Odnośnik do komentarza

Julinka nie istnieje coś takiego jak "typowe objawy ciąży". Wszystkie te niby ciążowe objawy mogą świadczyć o wielu sprawach, np. Zbliżającej się @. A uwierzcie, że im bardziej chcecie Dzidziusia tym gorzej, bo nasza psychika potrafi zdziałać cuda w wywoływaniu najróżniejszych objawów.
Julinka, Nati12131 Poczekajcie jeszcze kilka dni do terminu @, a jeśli nie przyjdzie do poniedziałku to najlepiej zróbcie test z krwi beta HCG. Rozumiem, ze czekanie jest najgorsze, ale wiemy Już tu z dziewczynami z doświadczenia, że to najlepsze rozwiązanie.

Martinka kochana nie poddawaj się :* Czasem owulacja może wystąpić nawet 3-4 dni przed @. Może i ten cykl tak Ci się przestawił? Daj znać za kilka dni co i jak :*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Racja , że z tymi objawami jest różnie. , a szczególnie jak chce się je mieć :). Dlatego już testu nie zrobię szybciej jak w sobotę lub w niedziele. Najgorsze jest to , że mam takie bóle jak właśnie na @ nie jakieś mocne no ale tak jak pisałam nie nastawiam się bo znów będzie mi przykro a to jest okropne same zresztą wiecie, kto inny to zrozumie jak nie Wy :)

Odnośnik do komentarza

Ja w każdym cyklu, w którym się staraliśmy miałam przeróżne objawy i za każdym razem byłam pewna, że się udało. W jednym z cykli nie wytrzymałam i zrobiłam test 2 dni przed @. Na początku na teście nie było nic, jednak po chwili zaczęła pokazywać się bladziutka 2 kreska. Cieszyłam się jak szalona, ale na po 2 dniach radość została zastąpiona załamaniem bo przyszla @... Od tamtej pory postanowiłam odpuścić "schizowanie się" i zdać się na los. W kolejnym cyklu nie doszukiwalam się niczego i tez nie miałam żadnych objawów (ani takich jak na ciążę, ani takich jak na @). Zaczęłam się zastanawiać dopiero gdy @ spóźniala się 5 dzień. Bałam się zrobić testu, ale w końcu się zmusiłam. Test robilam 6 dni po terminie @, po godz 15. A na nim piękne 2 krechy. Później jeszcze przez 3 kolejne dni robilam testy żeby się upewnić i z dnia na dzień były coraz mocniejsze ;) Teraz Bąbelek juz ledwo mieści się w swoim brzuszkowym domku i za ok miesiąc w końcu go utulimy ;) Także uwierzcie mi, że nasza psychika w przypadku starania się o Bobaska jest naszym największym wrogiem.
Trzymam kciuki bardzo mocno za wszystkie starające się ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Julinka, mogę Ci poradzić tylko tyle, żeby się nie za bardzo 'wsłuchiwac' w swoje ciało. :) bo wtedy jest 'tu mnie lekko szczypie, tam kłuje, tu piersi trochę inne' , a czasami to tylko nasza głowa. Miałam tak od kilku miesięcy, za każdym razem test w dniu miesiączki,a jak tylko się spoznila jeden dzień to juz byłam pewna, ze nie.przyjdzie, a przychodziła. Teraz miałam tak jak Michalina, niczego się nie doszukiwalam. Gdyby nie mój partner, ani przez.myśl by mi nie przeszło ze to ciąża. Nie wiem czy on czuje feromony jakieś albo coś, ale tydzień przed terminem@ chodził za mną i mówił 'piersi ci urosły,w ciąży jesteś' . A mi się utylo tycityci i wiedziałam, ze to z przybrania na wadze. Ojadlam się, ledwo się ruszylam po obiedzie i miałam niestrawność a on znowu, ciąża. No i jak powiedziałam dzien przed terminem@ ze muszę iść do dentysty bo ząb mnie boli, tylko nie wiem który bo czuję wszystkie, to wygonil mnie po test żeby udowodnić ze ma rację, chociaz uwazalam to za stratę kasy. No i miał, wyszło na jego, ku mojej radości. :) sama w to nie wierzyłam, ale naprawdę tak jest - kiedy jesteśmy przekonane ze to nie to i nie mamy zadnych oczekiwań, pokazują się dwie kreski. Wiem, łatwo mówić, żeby czekac, ale to chyba jedyne wyjscie :( trzymam kciuki :*
Swoją drogą,odebrałam, wyniki, beta się pięknie podwoiła, nawet pani położna jak mnie zobaczyła to od razu powiedziała 'wynik bardzo dobry, teraz musi sie udać' :)
I zaczęły dokuczac mdłości i tragiczny ból piersi, nie wiem jak założę dziś biustonosz.

Odnośnik do komentarza

Ostatni okres miałam 11 listopada, średnia długość cyklu trwa 32 dni wg wyliczeń mojego kalendarzyka. Także wg niego owulacje miałam 29 listopada a okres mam mieć w tą niedzielę. Kochalismy się średnio co drugi dzień a kiedy była owulacja nawet dwa razy. Od kilku dni bolą mnie sutki mój L. mówi że wyglądają inaczej. Dziś robiłm test. Są dwie kreski chociaż jedna słabo widoczna no ale jest. Wygląda to tak jak na zdjęciu. I tu pytanie moje. Czy możliwe że test mówi prawdę? Czy jak jutro zrobię badania na krew to będą wiarygodne? Nie mogę się doczekać tak bardzo chce żeby się okazało że to jednak ciąża :) proszę o odpowiedzi

monthly_2015_12/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_40635.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Susie, chyba pozostaje mi tylko Ci pogratulować! :) nawet słaba kreska już oznacza wynik pozytywny. (Na moim tescie nawet bylo tak napisane) . Gratuluję! :) idź na krew i po 24h albo 48 sprawdź przyrost.
Swoją drogą,ile dni Ci zostało do terminu @?

Odnośnik do komentarza
Gość Karola921221

Hej dziewczyny. U mnie trochę dziwna sytuacja. @ miałam 30.11 bardzo słaby i trwał 2 dni. Nie przejęłam sie tym zbytnio, ale ostatnio bardzo dziwnie sie czuje. Delikatny bol głowy, zgaga, kompletnie nic mi sie nie chce jestem senna i humory tez zmieniają sie z minuty na minutę. Kilka dni temu miałam mdłości i zawroty głowy. Cały czas czuje sie dziwnie, jakoś kłuje mnie w brzuchu odnóżami do czasu i czuje sie taka "pelna". Nie wiem czy to mogą byc objawy ciąży? Nigdy tak nie miałam. Nie słodzę kawy ani herbaty a napada mnie na słodycze. Na test wydaje mi sie ze za wcześnie ale bardzo siedzi mi to w głowie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...