Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wszystko ok jakos nie mam na nic czasu :) wczoraj musiałam zrobic badanie z moczu przez ta bakterie i powiem tak mdłosci mineły jedynie przeszkadzaja mi nie ktore rzeczy jak np. wedliny ale nie lece do kibla :) teraz mam tak ze musze sobie przypominac ze jestem w ciazy bo szczeze zapominam sie tak dobrze sie czuje ze az boje sie czy wszystko jest ok wizyta 2 grudnia dzis konczymy 11 tydzien :)

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza
Gość katterkalina

cześć dziewczyny ostatni okres miałam 22. pazdziernika ( czw ) w poniedzialek juz było po nim .. spałam z chłopakiem w sobote 24 pazdziernika i 8 listopada . oraz 23 i 24 listopada . - bez zabezpieczenia z wytryskiem w srodku .

okres powinnam dostac 21- 23 . poniewaz mam w takich dniach od kilku msc .
mam bardziej wrazliwe piersi . i sluz lepki i rozciagliwy ( jak czytałam taki jak w dniach niepłodnych ) . czasami bolal mnie brzuch.

robiłam test ciążowy 23 popołudniu jak tylko wróciłam do domu . był negatywny . CZY JEST JAKAŚ SZANSA ? słyszałam że testy najlepiej robic rano . i tym bardziej w 1 tempreaturze a nie jak ja. . z zimnego dworu w cieplym domu i od razu test . ..

Odnośnik do komentarza

Optymistka Kochana masz rację, święta to taki magiczny czas i chyba wszystkie z nas nie mogą się ich już doczekać :) Mam nadzieje, ze magia tych świąt przysporzy szczęścia Wam wielu :)
Nata przestań juz z tym zmartwieniem :) Ciesze się, że mdłości ustapily :) daj znać po wizycie. My dzisiaj idziemy do doktorka ;) Zobaczymy jak tam szyjka i ile Bąbelek waży.
katterkalina z tego co piszesz spalas z chłopakiem w okres - wtedy są raczej dni niepłodne. Z kolei zawsze kochając się bez zabezpieczenia jest szansa na zajście w ciążę. Lepki, gesty sluz to raczej sluz płodny. Myślę, że temperatura nie ma tu nic do rzeczy (przynajmniej nigdy takiej nowinki nie slyszalam). Zaczekaj kilka dni i zrób test ponownie lub po prostu idź zrób badania beta z krwi. To rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Cześć dziewczyny :) Po meeega długiej nieobecności (dużo spraw na głowie, mieszkanie, ogólnie dużo stresu) wracam do Was.
I to z jaką wiadomością...ostatni post, który napisałam jakiś czas temu był o 'odpuszczeniu'. I odpuściłam. A dziś zobaczyłam dwie kreseczki :)
Co do objawów - tradycyjny ból nóg, ból zębów (tak jak w 1 ciąży) i pieeersi. dwa razy większe i bolące, piekące i gorące sutki. I najlepsze jest to, że do wczoraj wieczora, kiedy to już zęby dały się we znaki, ani chwilę nie pomyślałam o ciąży.
Buziaczki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Michalina dziękujeMY :) aczkolwiek moja radość będzie 'pełna', kiedy już przytulę Maleństwo - po moich przejściach z ciążą obumarłą ciężko mi się nie martwić. Jednak liczę, że tym razem się uda i w lipcu utulę mojego Maluszka :) do mojej przychodni podejdę w poniedziałek, żeby się zarejestrować na za tydzień lub dwa- od pierwszego dnia ostatniej @ minęły dziś 4tyg, więc jeszcze nic lekarz nie zobaczy teraz :) A jak Ty się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Jagodka rozumiem Cię. Oby tym razem wszystko pięknie się rozwijało ;) no tak 5-6 tydzień widać już serduszko wiec zawsze lepiej poczekać. A dzieciaczki z lipca są super ;) wiem bi tez urodziłam się w lipcu hehe ;) A ja czuję się dobrze. Jedynie wieczorami bolą mnie plecy i stopy. Coraz czesciej zaczynaja mi dokuczac takze skurcze, ale wczoraj bylismy u doktorka i wszystko jest w porzadku. W prawdzie musze brac antybiotyk bo wyniki moczu znowu nie zachwycaja, ale poza tym nie mogę narzekac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam , jestem tu nowa :)
dziewczyny mam kilka pytań na które nie mogę znalezć odpowiedzi na różnych forach itd. . Mianowicie jeśli spóznia mi się miesiączka 3 - 4 dni . to jakie dni mam wtedy ? płodne czy nie płode . ? następne moje pytanie to czy jeśli współżyłam w tych dniach jest jakaś " szansa " . prędzej też było ... bez zabezpieczenia 2 razy

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

tara.23, to zależy kiedy masz owulację, cykl mógł Ci się przesunąć czy cokolwiek. Ale wydaje mi się, że są to dni niepłodne. Aczkolwiek skoro piszesz, że wcześniej było 'bez zabezpieczenia', to radziłabym sprawdzić, z jakiego powodu Ci się spóźnia okres ;)

Odnośnik do komentarza

Jakie piękne informacje. Jagodka GRATULUJE!! Widzisz, na każda z nas przychodzi pora :-) !!

Michalinka, i jak po wizycie? Wszystko ok ?

Natusi, półtora tygodnia od miesiączki hmmm, to mogą być dni płodne a takie bóle to w sumie wszystko i nic. Wstrzymaj się trochę i zrób na dniach test. Oby to było to na co czekamy ;-)

U mnie okres przyszedł planowo, teraz zbliżają się dni płodne no i musimy uważać :-( decyzja podjęta, czekamy.. Chociaż chyba bardziej to moja decyzja niż partnera. Na razie kilka miesięcy dam sobie spokój, a na wiosnę znów zaczniemy. Jak będę w 4 czy 5 miesiącu na weselu to też będzie cudownie. I wierze, z e w końcu i mi się wreszcie uda!!
A wszystko przesunąć jak zadatki już powplacane na salę, kamerzysta, fotografa, zespół... Ciężko by było teraz to odkrecac, same wiecie.

Odnośnik do komentarza

Martinka pewnie, że przesuwanie wesela jest bez sensu :) A tak troszke poczekać i może wtedy akurat będzie odpowiedni dla Was czas ;)
Na wizycie okej, ale Bąbelek nie chcial pokazać buźki. Waży juz 2100, rośnie ponoć bardzo proporcjonalnie i dobrze byłoby jakby posiedziały chociaż do Nowego Roku ;) Niestety przez wyniki moczu znowu jesteśmy na antybiotyku, ale lepiej teraz to wyleczyc niz jakby Niuniek miał się zarazić i pobyt w szpitalu z 2 dni przedłużył by się do ok 5.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

No i po :) Jest mój mały dzidziuch i serducho bije jak należy :) Boże co to za wspaniałe uczucie!!!!!!!!!!! Płakałam jak bóbr normalnie az się kobitki w poczekalni cieszyły razem ze mną i moją również płaczącą mamą :) Jest to 7 tydzień i 3 dzień. Maleństwo ma 1 centymetr i 3 mm. Tak się ciesze ze jest mój mały ufolek i serduszko bijące... Od kilku dni serio mialam juz schematy, bo piersi juz tak nie bolaly,czasem prawie wcale ( a wczesniej nie moglam ich DOTKNĄĆ!!) no i mniej senna się troche zrobilam. Myśle - kurde ustają objawy co jest...ale widocznie organizm po prostu zaakceptowal nowe stworzonko :) Jak narazie mam tylko poranne mdłości.

Dziewczyny a co u Was???:)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Gemma to wspaniałe wiadomości ;) Jeszcze raz bardzo mocno gratuluję i ściskam ;) Nie przejmuj sie tym, że nie czujesz żadnych objawów to całkiem normalne. Ja nie miałam w ogóle żadnych objawów, byłam pewna że znowu się nie udało. A jednak, @ spóźniala się 6 dni jak zrobiłam test i ukazały się 2 kresunie;) ok 7 tyg zaczęły mi się mdłości i prawie nic nie mogłam jeść do ok 11-12 tyg. Ale przetrwałam dla mojego Malutkiego serduszka (chociaż już nie jest takie malutkie :)) Teraz za to czuje bardzo wyraźnie Jego obecność całe dnie, ale szczególnie między godzina 22 a 24 ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A my jednak jeszcze jeden cykl próbujemy :D gdyby się udało i ciąża 40 tyg to w wychodzi połowa sierpnia. Będę miała 2 miesiące na ogarniecie ;-) chęć posiadania dzidzi jest większą niż idealna figura na weselu. Kupilam owu, od dziś monitoruje.

Buzki!

Odnośnik do komentarza

Michalina, dzięki bardzo!! :) teraz juz tylko myśleć pozytywnie, aby zdrowo się rozwijało Maleństwo. Ehh jak ja juz bym chciala poczuć takie ''dokuczanie'' jak Ty ;) ale wszystko w swoim czasie :)

A tak z nieco innej beczki, wiecie dziewczyny co mnie zadziwia w moim przypadku? Kiedy chodziliśmy z Mężem na siłke, zdrowe odżywianie, moze raz w miesiącu jakies wino cos to nie zaszlismy w ciaże (nigdy nie uwazalismy i zawsze 'do konca' ale i sie nie staralismy - jak kiedys wpadniemy to wpadniemy a i tak w przyszlosci chcemy miec bejbi) a gdy sie pobralismy i balet dosłownie caly miesiac bez prawie dnia przerwy a nawet 1,5 miecha, alkohol fajki no normalnie czasem z 12 browarow dziennie ;O żarcie śmieciowe mc, kfc, chińska patela, pizza no prostu codziennie. (wiem wiem, niezły 'miesiąc miodowy')I co??? CIĄŻA! po 3 latach bez zabezpieczenia... wyjaśni ktoś jak w końcu działa ta natura?;D

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Gemma rozumiem Cię doskonale. Moja pierwsza ciąża okazała się obumarla w 14tyg... teraz się okropnie boję, boję się cieszyc,planowac cokolwiek. Trochę odbiera mi to radość z 2ch kreseczek, ale poczekam do wizyty, ide w poniedziałek. :) tak się nie mogę doczekać tej wizyty,ze nawet sobie nie wyobrażacie...
super, ze już słyszałas serduszko! :)
Martina, to do działania! Będę trzymać kciuki :*

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeglądając fb trafiłam na taki artykuł: http://www.womenshealth.pl/zdrowie/Porady-specjalistow-jak-szybko-zajsc-w-ciaze,5919,1 może któraś z Was zainteresuje ;)
Gemma myślę, że nawet żaden naukowiec nie jest w stanie tego wytłumaczyć ;)
Jagodka to czekam w pon. na informacje :)
Martinka ... trzymam mocno ✊✊✊ !!

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...